Relacja z Sephora Open Day – poznajcie nowości kosmetyczne

Spotkanie z Sephora jak zwykle wypełnione było po brzegi pokazami kosmetycznych nowości. Na Open Day Summer 2015 miałam okazję nie tylko dowiedzieć się co nowego pojawi się w salonach Sephora, ale i sprawdzić innowacyjną usługę Sephory – perfekcyjne dobieranie podkładu do cery metodą Skin Tone.

Relacja z Sephora Open Day 2015

Pokaz kosmetycznych nowości Sephora odbył się w domu handlowym vitkAc. Na stoiskach poszczególne marki prezentowały swoje kosmetyczne hity. Na własnej skórze miałam okazję sprawdzić wiele produktów. Na blogu pokażę tylko te, które wzbudziły moją największą uwagę i warto się o nich dowiedzieć.

sephora vitkac

Na pierwszy ogień idzie produkt, który pozwala na zrobienie demakijażu twarzy tylko przy użyciu wody.  Chusteczka GLOV do demakijażu zrobiona jest z magnetycznych mikrowłókien. Potrafią one zmyć cały make-up, nawet ten wodoodporny tylko dzięki namoczeniu chusteczki wodą. Lubię takie naturalne rozwiązania i moim zdaniem trzeba o nich mówić głośno,

glov demakijaż bez wody glov demakijaż

Kolejny produkt to krem marki Sampar, który po nałożeniu poprawia koloryt twarzy przez długi czas. Co ciekawe efekt ten jest trwały! W miarę częste stosowanie kremu Sampar może sprawić, że już po kilku dniach możliwe jest osiągnięcie efektu, dzięki któremu może nie będziemy chciały używać podkładów i pudrów. Zdecydowanie do sprawdzenia!

sampar krem

Najciekawszym dla mnie miejscem na tej prezentacji była wyspa, na której można było sprawdzić swój Skin Tone czyli perfekcyjnie dobrany kolor podkładu. Skin Tone mierzy się w trzech miejscach twarzy, specjalnym do tego przeznaczonym urządzeniem. Po chwili dowiadujemy się jaki numer Skin Tonu jest tym naszym. Następnie na stronie Sephora możemy wyszukać podkłady, które kolorem pasują do naszego Skin Tonu. Dzięki temu w kilka chwil z setek różnych kolorów podkładów wyszukiwarka dobiera nam takie, które będą dla nas najbardziej odpowiednie. Genialne! Usługa dostępna jest już w salonach Sephora.

Sephora color Profile sephora dobbeiranie podkładu sephora dobór podkadu

skin tone sephora

Znalazłam również stoisko z produktami Vita Liberata, które moim zdaniem są najlepszymi i najbardziej profesjonalnymi produktami do samoopalania. Testowałam już samoopalacz Vita Liberata w piance, który jako jedyny okazał się rewelacyjny, nie zostawiał plam, pięknie się rozprowadzał. Absolutnie polecam! W linii Vita Liberata pojawiła się również maseczka, którą nakładamy na noc, i która delikatnie poprawia nam koloryt twarzy, oraz mineralny puder, który również wpływa na poprawę koloru naszej twarzy.

vita liberata produkty

vital iberata samoopalacz

Poniżej jeszcze kilka zdjęć z tego spotkania. To było naprawdę ciekawe wydarzenie! Sephora jak zwykle zaskoczyła innowacyjnymi produktami. Odkrywanie kosmetycznych nowości jest wyjątkowo przyjemne.

Sephora nowości kosmetyczne sephora trend express sephora trendy Szminki marc jacobs

Comments

  1. avatarGrupa Tense says

    Kurcze, zazdroszczę Ci, że mogłaś tam być! Z chęcią udała bym się na taki dzień otwarty i pooglądała kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge