Relacja: warsztaty z gwiazdami i blogerkami portalu AllAboutLife.pl

Warsztaty Kulinarne z Gwiazdą to autorski projekt portalu AllABOUTLife dla topowych blogerek, gwiazd, dziennikarek. To już kolejna edycja tych warsztatów. Ja uczestniczyłam w nich już trzy razy i każda z nich była naprawdę fantastyczna. 14 września odbyła się już piąta edycja tego spotkania pod hasłem Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty.

kasia błażejewska stuhr

Warsztaty kulinarne z gwiazdami

Na blogu możecie wrócić do poprzedniej relacji z warsztatów makijażowych, gdzie opisałam m.in to jak zrobić makijaż do selfie. Tym razem aktualna edycja warsztatów poświęcona była przepisom fit, tańcowi oraz nowinkom kosmetycznym. Musze przyznać, że to spotkanie było dla mnie wyjątkowo ciekawe ze względu na poznanie Kasi Błażejewskiej-Stuhr, autorki bestsellerów “Koktajle”, które mam już od dawna w swoich zbiorach książkowych. Książki Kasi zawierają przepisy na wspaniałe i zdrowe koktajle. Do tej porty pojawiały się trzy części tej edycji. Jestem wielką fanką tych książek, więc możliwość poznania ich autorki na żywo było dla mnie wspaniałą niespodzianką.

Na warsztatach pojawiło się mnóstwo wspaniałych osób m.in: dziennikarka Beata Chmielowska-Olech, topmodelka Kamila Szczawińska, aktorka Monika Mrozowska, Matata – Maciek Lisowski oraz wiele blogerek i redaktorów. Na eventach portalu AllABOUTLife zawsze mam okazję nawiązania świetnych kontaktów i poznania nowych, interesujących osób. 

Kilka słów o projekcie serwisu AllABOUTLife. Warsztaty organizowane przez ten serwis mają na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, umiejętną i bezpieczną pielęgnację kobiecej urody, dbanie o siebie, poruszanie ciekawych i ważnych tematów związanych z codziennym życiem każdej kobiety. Bardzo dużą zaletą tych spotkań jest możliwość poznania nowości produktowych, zarówno ze świata kuchni jak i kosmetyków. Po tych warsztatach ręce dosłownie uginają się od ilości prezentów do przetestowania. 

Warsztaty kulinarne z Gwiazdą edycja Fit&Beauty ponownie odbyły się w studio kulinarnym Electrolux Taste Center, gdzie pod kierownictwem Kariny Zuchory, finalistki MasterChef i niesamowitej Szefowej Kuchni tego studia oraz Sylwii Chrzanowskiej-Olbryś, również uczestniczki programu MasterChef – mogłyśmy gotować zdrowe i autorskie przepisy przygotowane przez gwiazdę części kulinarnej – Kasię Błażejewską-Stuhr.

warsztaty kulinarne z gwiazdągotowanie z gwiazdą

Kulinarne nowości, o których warto wiedzieć

Podczas tych Fit warsztatów kulinarnych mogłyśmy przetestować wspaniałe produkty, takie jak na przykład Cenos i mix zbóż ekspandowanych (idealnie pasują do różnych zdrowych mixów jogurtowych), Krasnystaw czyli najlepsza śmietana i jogurty (firma z moich rejonów, podwójnie polecam), Baziółka – pachnące zioła, aromatyczny ser Lazur, seria produktów Made in Coco (ekologiczna linia z kokosa – cukier, mąka, masło, olej i wiórki kokosowe), herbata Tetley oraz filtry do wody Aquaphor. Na warsztatach odbyła się również premiera wyciskarski wolnoobrotowej Gusto Premium (tylko 60 obrotów na minutę!). 

Uwaga, ciekawostka! Czy wiecie, że: cukier kokosowy jest produkowany z kwiatów palmy kokosowej? Sok może być zbierany z palmy przez około 5 lat. Aby uniknąć skażenia, sok jest najpierw filtrowany, a następnie, ogrzewany i zagęszczany według starej receptury do momentu uzyskania gęstego syropu. Potem syrop jest ochładzany i krystalizowany.

made in coco food zioła kulinarne warsztaty kulinarne warsztaty wyciskarka gusto premium zdrowa trwa living food warsztaty z gwiazdą fit przepis zdrowe przepisy fit warsztaty kulinarnekrasnystaw maślanka

Warsztat taneczny z Ewą Szabatin

Po części kulinarnej przyszedł czas na niespodziankę. Gościem specjalnym Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty była Ewa Szabatin, która zaprosiła uczestniczki na krótki warsztat tańca oraz opowiedziała o swoim nowym projekcie FitFashionFreak. „Jestem zakochana w modzie oraz w zdrowym stylu życia. – mówi Ewa Szabatin – Od 10 roku życia tańczę… dziś uprawiam jogę, fitness i promuję czyste, piękne jedzenie.” Po inspiracje zaglądajcie na bloga Ewy www.szabatin.pl.

taneczny warsztat warsztaty kulinarne i taneczne warsztaty taneczne z ewą szabatin

Warsztaty z Gwiazdą edycja Fit&Beauty – relacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge