Relacja z warsztatów kulinarnych i makijażowych z Kamilą Szczawińską

Podczas warsztatów kulinarno – urodowych zorganizowanych przez portal allaboutlife.pl miałam okazję nauczyć się przygotowywania pysznych i zdrowych dań, a na deser – robienia idealnego makijażu do selfie. Warsztaty kulinarne prowadziła modelka Kamila Szczawińska, a sztuki makijażu uczyła nas Małgorzata Smelcerz, makijażystka gwiazd.

Warsztaty kulinarno – urodowe z allaboutlife.pl

Warsztaty zostały zorganizowane przez portal AllAboutLife. To serwis stworzony dla kobiet inspirujących się światem, rekomendacjami autorytetów, blogerów, kobiet odważnych, ciekawych świata, żądnych wiedzy, śledzących trendy, kobiet lubiących wirtualne zakupy i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę. Kobiet lubiących nowoczesne technologie, zaangażowanych w media społecznościowe, pasjonujących się nowościami. Na warsztatach poznałam sposoby na przygotowanie zdrowych dań oraz nauczyłam się jak zrobić makijaż do selfie.

warsztaty blogerka warsztaty allaboutlife
warsztaty

Warsztaty kulinarne z Kamilą Szczawińską

Dlaczego to modelka Kamila Szczawińska została zaproszona do prowadzenia dietetycznych warsztatów kulinarnych? Wszak nie każdy wie, że jest ona autorką książki „Kuchnia dla całej rodziny”. Modelka Kamila Szczawińska prowadziła warsztaty wraz z Sylwią Chrzanowską ze Smak i Zdrowie Catering Dietetyczny.

Kamila, zapytana prywatnie o zasady zdrowego odżywiania, odpowiada: “To przede wszystkim zdrowa dieta, skomponowana na podstawie sezonowych składników. Poza tym dużo warzyw i owoców, ale bez przesady – nie możemy opierać się tylko na nich. Dużo ziaren, kasz, zdrowych olejów. No i oczywiście zalecam stosowanie jak najmniejszej ilości farmaceutyków, polecam naturalne witaminy: w postaci koktajlów, soków, przekąsek, suszonych owoców i chipsów warzywnych”.

Co ciekawe, Kamila Szczawińska jest nie tylko uznaną modelką, ale również… psychodietetyczką!. Prowadzone przez nią warsztaty miały za zadanie pokazać kobietom, jak kształtować zdrowe nawyki żywieniowe. Nauczyć, co jest ważne w jadłospisie kobiety, jak dobierać produkty i je łączyć w potrawach. Pomogły w osiągnięciu wiedzy, jak zorganizować i przygotować posiłki tak, aby były w pełni odżywcze, odpowiadały indywidualnym potrzebom i pozwoliły pięknie oraz atrakcyjnie wyglądać.

Ja również miałam okazję stworzyć kilka ciekawych sałatek. Podobało mi się połączenie sera Lazur i kaszy kuskus. Moją uwagę zwróciły również naturalne i pyszne soki Słoneczna Tłocznia. Ogromną uwagę przyciągnęły również oleje tłoczone od SemCo, szczególnie takie jak olej rydzowy (o jego istnieniu nawet nie wiedziałam!) czy ostropestowy.

warsztaty allaboutlife
warsztaty allaboutlife
kulinarne warsytatz blogerkawarsztaty allaboutlife warsztaty allaboutlife
warsztaty allaboutlife
warsztaty kulinarne
sałatka z malinami
przepisy na sałatkę fit
oleje semco

Warsztaty “Jak zrobić makijaż do idealnego selfie?”

Ten panel poprowadziła Małgorzata Smelcerz, makijażystka gwiazd. Małgosia pokazała, jak stosować tricki w makijażu i podpowiedziała, jak stworzyć idealny make up do zdjęć selfie. W panelu nie zabrakło sposobów na modelowanie twarzy oraz aplikację rzęs. Zaprezentowane zostały topowe, polecane przez Małgosię produkty do makijażu i pielęgnacji twarzy.

Małgorzata Smelcerz stworzyła autorski zestaw do jej zdaniem idealnego selfie. Hitem całego makijażu były dla mnie rzęsy Lash Me Up! , które zostały stworzone tak, aby przy właściwej pielęgnacji można było je aplikować wiele razy. Mają znacznie dłuższą żywotność w porównaniu do tradycyjnych rzęs syntetycznych. Można je aplikować nawet do 25 razy.

Jeżeli chcecie wiedzieć jak zrobić makijaż do selfie, polecam moje artykuły:

–> Najlepszy rozświetlacz do twarzy

–> Kosmetyki do rozświetlania twarzy

–> L’oreal Highlighter, rewelacyjny puder do rozświetlania twarzy

–> Puder Too Faced nadając efekty jak z flitrów Instagrama

warsztaty kosmetyczne kosmetyki do makijażu selfie warsztaty makijażowe konturowanie twarzysztuczne rzęsy lash me up rzęsy lash me up
makijaż do selfieJak Wam się podoba makijaż do selfie na Kamili? 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge