Wartościowe, rozwoje i mądre zabawki dla dziecka – gdzie kupić?

Wybór zabawek dla dzieci jest ogromny, ale można wśród z nich wybrać te naprawdę wartościowe. Takie, które nie tylko migają i zabawiają głośną muzyką, ale które wpływają na rozwój obydwu półkul mózgowych. W sieci można znaleźć sklepy, które specjalizują się w sprzedaży właśnie takich “mądrych” zabawek.

wartościowe książki dla dziecka

Wartościowe zabawki dla dziecka

Mój synek skończył już 2 lata. Przez ten okres miał do czynienia z przeróżnymi zabawkami. Część z nich kupiłam sama, część dostał w prezencie, część dostaliśmy do testowania w ramach współprac z bloga. Przewinęło się więc całkiem sporo różnych przedmiotów i tym samym mam materiał ku temu, aby wypowiedzieć się w kwestii ich wartości. Okazuje się, że najlepsze zabawki to nie te najbardziej kolorowe, pełne migających świateł, klaksonów, przycisków, ale te, które zmuszają dziecko do myślenia. Zabawki manipulacyjne, zabawki na myślenie logiczne, zabawki ukazujący związki przyczynowo-skutkowe. Wszystko oczywiście musi być ubrane w dobrą zabawę. W sieci są sklepy pełne właśnie takich wartościowych zabawek dla naszych maluchów, a pewniakiem z pewnością jest sklep Pepito.pl. Mamy część rzeczy dla Julka z tego sklepu i wiem, że wybór rozwojowych zabawek jest tam ogromny.

Wartościowe i mądre zabawki kupicie w Pepito.pl

Pepito to sklep stworzony z pasji do nauki przez zabawę. W ofercie sklepu znajdziecie sporo nawiązań do pedagogiki zabawy, ale także do Rodzicielstwa Bliskości, Pozytywnej Dyscypliny, czy pedagogiki Marii Montessori. Sklep Pepito to nie tylko sklep, ale również i skarbnica wiedzy dla mam. Bardzo polecam Wam dział kreatywne zabawy dla dzieci. Jako mama z 2-letnim stażem wiem, że czasem po prostu brakuje pomysłów na ciekawe zabawy z dzieckiem i takie poradniki pomagają w tworzeniu nowych, ciekawych zabaw z dzieckiem. 

ksiązka dla dzieci wartościowa

Dobra książka na wagę złota

Wybór mądrych książek dla dzieci w sklepie Pepito.pl po prostu “powala”. Serio. Książka to według mnie jedna z najlepszych “zabawek” dla dziecka. Aktualnie do wyboru mamy nie tylko typowe książki, ale również i książki interaktywne, trójwymiarowe, z dźwiękami, albo takie pozwalające na aktywne czytanie w stylu “a teraz przykryj króliczka kołderką”. Oczywiście tak na niby, ale książka pomaga rodzicowi bawić się z dzieckiem. W sklepie Pepito.pl znajdziecie setki takich wartościowych książek.

Sklep Pepito.pl wyróżnia się na tle innych, że nie jest zapełniony górą plastikowych, kolorowych i często “kiczowatych” zabawek, ale ich wybór kierowany jest wartościami i rozwojem dziecka. To jest zdecydowanie specjalistyczny sklep z zabawkami dla dzieci. Praktycznie każda rzecz prezentuje określoną wartość dla rozwoju dziecka, co poparte jest szczegółowym opisem. Kupując zabawki i pomoce dydaktyczne dla dziecka kierujmy się nie tym aby “grało i było kolorowe”, ale by dawało rozwój dziecku, aby zabawka mogła cieszyć przez długi czas.

wartościowa ksiązka dla dziecka

Mój blog w TOP7 blogów parentingowych

Na koniec chciałabym się Wam pochwalić, iż mój blog został umieszczony na liście 7 ciekawych blogów parentingowych przez serwis Twinkl. W tym zestawieniu znajdziecie wpis o tym jakie są najlepsze blogi parentingowe. Bycie mamą otworzyło przede mną nowe horyzonty w świecie blogowania. Dlatego mój blog parentingowy rozwija się z miesiąca na miesiąc i staram się, aby było w nim coraz więcej ciekawych wpisów.

wartościowa ksiązka dla dziecka

Wartościowe i mądre zabawki kupicie w Pepito.pl

Comments

  1. avatar says

    Och cieszę się, że trafiłam na ten wpis. Jestem właśnie na etapie poszukiwania prezentu na 2 urodziny mojego chrześniaka :)) Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś interesującego w pepito.pl :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge