Wszystko, co warto wiedzieć o podgrzewaniu tytoniu

Branża tytoniowa przyspiesza, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania stanowiące alternatywę dla papierosów. Rosnącą popularnością cieszą się między innymi podgrzewacze wkładów tytoniowych. Czym wyróżnia się to rozwiązanie? Dlaczego warto wybrać PULZE? Poznaj funkcje tego urządzenia i odkryj pełnie potencjału chwil.

Czy podgrzewanie tytoniu to dobra alternatywa dla papierosów?

Wiele osób poszukuje alternatywy dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych ze względu na troskę o siebie oraz otoczenie. Zazwyczaj jednak produkty dostępne na rynku różniły się od papierosów pod kątem doznań. Nowoczesne technologie i liczne badania naukowców pozwoliły jednak na stworzenie „złotego środka”. Jest nim podgrzewacz wkładów tytoniowych. Zacznijmy od przeanalizowania w jaki sposób działa urządzenie. 

Technologia podgrzewania tytoniu opiera się na temperaturze wynoszącej około 315-345°C. Jest ona więc średnio o 550°C niższa niż w procesie spalania. Jak informuje Imperial Brands, dzięki temu emisja substancji toksycznych potencjalnie maleje o 96%. Wkład tytoniowy jest podgrzewany od wewnątrz za pomocą ceramicznej grzałki. Urządzenie generuje delikatny aerozol, który szybko się ulatania w przeciwieństwie do dymu papierosowego.  

Warto również zwrócić uwagę na to, że wkłady zawierają prawdziwy tytoń. Dzięki temu zapewniają doznania zbliżone do palenia papierosów.

PULZE 2.0 wyznacza nową jakość

Wraz z rozwojem technologii nastąpił przełom na rynku podgrzewaczy tytoniu. Modelem, który wyróżnia się na tle innych, jest bez wątpienia PULZE. Do największych zalet tego urządzenia należy 5-minutowa sesja podgrzewania. Czas pozostaje bez zmian niezależnie od liczby zaciągnięć. Ładowanie podgrzewacza trwa maksymalnie 85 minut. Pełna bateria pozwala na 25+ użyć. 

PULZE umożliwia zachowanie niezależności dzięki możliwości wyboru między dwoma trybami podgrzewania. Różnią się one temperaturą – intensywny (345°C) oraz łagodny (315°C). Ponadto na rynku są dostępne różne warianty wkładów tytoniowych. Dzięki temu dopasujesz również aromat do swoich preferencji.

Minimalistyczny gadżet typu all-in-one

Podgrzewacz tytoniu PULZE ma bardzo poręczny kształt. Ponadto jest dostępny w trzech kolorach: miedzianym, ciemnobrązowym oraz morskim. Dzięki temu otrzymujesz eleganckie urządzenie, które dopasujesz do swojego stylu. PULZE wyróżnia się także lekkością – waży zaledwie 52 g. Budowa typu all-in-one zapewnia komfort użytkowania. Nie potrzebujesz szeregu innych akcesoriów, by w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.

Zestaw zawiera kabel USB-C, za pomocą którego naładujesz podgrzewacz w dowolnym momencie. W podstawie podgrzewacza znajduje się niewielki czyścik Quick Cleaner ułatwiający konserwację. Na koniec warto zwrócić uwagę na system blokady, który zapobiega przypadkowemu włączeniu. Aby uruchomić zabezpieczenie, wystarczy nacisnąć 5 razy przycisk zasilania. 

Dzięki tym unikalnym cechom możesz odkryć potencjał chwil oraz wzbogacisz swoje doświadczenia. Zastanawiasz się, czy PULZE będzie dobrym rozwiązaniem? Istnieje możliwość skorzystania z darmowego testowania urządzenia przez 14 dni. Więcej informacji znajdziesz na: https://www.pulze.com/wyprobuj-pulze-za-darmo 

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge