Jak przyspieszyć poranne szykowanie się do wyjścia [GADŻETY]

Większość z nas nie ma możliwości spania do południa. Z reguły poranek to kawa, śniadanie i szykowanie się do wyjścia z domu, jedni biegną do pracy, inni do szkoły. Rano każda minuta jest bardzo cenna. Kobiety szykują się zdecydowanie dłużej od mężczyzn. Jak przyspieszyć proces codziennych rytuałów pielęgnacyjnych?

poranna pielegnacja na szybko

źródło: paniodkosmetykow.pl

Gadżety dla piękna kobiety

Każda z nas chciałaby rano ekspresowo wybrać się do wyjścia z domu. Jeżeli chcemy zadbać o makijaż oraz włosy, musimy na to poświęcić więcej niż kilka minut. Warto wstać nieco wcześniej, aby dać sobie więcej czasu na efektowne wyjście z domu. Nasze samopoczucie będzie o wiele lepsze, jeżeli z domu wyjdziemy w ładnej fryzurze, ulubionym makijażem oraz w odpowiednim do okazji zestawie ubrań. Kiedy to wszystko gra za sobą, nasz pewność siebie szybuje mocno w górę. Jakimi gadżetami ze świata elektroniki możemy sobie pomóc podczas porannego szykowania się do wyjścia z domu?

Nie chodzi może stricte o same urządzenia, gdyż takie sprzęty jak na przykład lokówki są nam bardzo dobrze znane. Ciekawostką mogą być jednak różne funkcje w tego typu urządzeniach. I tak w lokówkach ciekawą opcją może być funkcja automatycznego kręcenia loków. Urządzenie samo naciąga włosy, skręca je i po chwili oddaje pokręcone. Wszystko to dzieje się automatycznie, a miłośniczki włosów kręconych loków mogą błyskawicznie zrobić ulubioną fryzurę. Kiedyś to było dosyć żmudne i pracochłonne zajęcie, a teraz super loki jak z żurnala możemy mieć w kilka minut.

W celu ułatwienia sobie stylizacji włosów oraz przyspieszenia tego procesu, warto zainwestować w nowoczesne suszarki do włosów. Dlaczego? Ponieważ posiadają one szereg funkcji, dzięki którym stylizacja włosów staje się szybka oraz bardzo łatwa. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Wam suszarki, które mają funkcję nawilżania włosów. Jak to możliwe? Te suszarki mają wmontowany agregat wilgoci z powietrza. Zebrane drobinki wody są uwalniane podczas suszenia włosów i tym samym działają one mocno nawilżająco na włosy. Po takim suszeniu włosy są lśniące oraz sprężyste. 

poranne rytuały pielegnacyjne

W kwestii gadżetów ułatwiających poranne szykowanie warto również zwrócić swoją uwagę w stronę gadżetów z oznaczeniem soniczne. Ze swojego doświadczenia polecam zarówno soniczne szczoteczki do oczyszczania twarzy jak i soniczne szczoteczki do mycia zębów. Po użyciu szczoteczki sonicznej do twarzy doznałam wyjątkowego uczucia hiper porządnie oczyszczonej twarzy. Czyszczenie twarzy taką szczoteczką trwa nawet mniej niż minutę. Dlatego też to idealny gadżet dla osób, które raczej w pośpiechu szykują się rano do wyjścia. 

Zdradzę Wam jeszcze trik, że czasem do szybkiej i skutecznej depilacji przydają się…. golarki męskie. Techniczne są one przystosowane do usuwania większego i trudniejszego owłosienia, dlatego dla kobiet mogą okazać się dużo bardziej skuteczne aniżeli damskie golarki. Kobiety coraz częściej zauważają różnice między gadżetami męskimi a damskimi. Często jest to jedno i to samo urządzenie, które różni się nieco wyglądem oraz mocą jakichś parametrów.

Jak widzicie, jest całkiem sporo gadżetów, które potrafią przyspieszyć oraz umilić nasze poranne rytuały. Warto otwierać się na nowe urządzenia, na elektronikę w branży beauty. Co ciekawe, obecnie coraz częściej słyszy się, że jakieś urządzenie pozwala na zrobienie w domu zabiegów rodem z gabinetów medycyny estetycznej.

mycie twarzy olejem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge