Wygraj pobyt w luksusowym SPA! Weź udział w szybkim konkursie

Marzysz o wyjeździe do luksusowego SPA? Możesz wygrać pobyt we wspaniałym hotelu w szybkim konkursie. Zasady są banalnie proste, a nagroda wspaniała! Do wygrania jest pobyt w ekskluzywnym, butikowym hotelu Talaria SPA pod Warszawą. Bajeczne miejsce, w którym można zapomnieć na chwilę o rzeczywistości. Jak wygrać nagrodę?

ladies spa

na pobycie w hotelu Talaria SPA, który możesz wygrać w konkursie

Wygraj pobyt w hotelu 2020

Wyjazd do SPA to wspaniała rozrywka. Teraz możesz ją wygrać w moim konkursie. Mam dla Was pobyt w Talaria SPA, hotelu zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Miałam już okazję kilka razy relaksować się w tym miejscu i szczerze mogę potwierdzić, że jest to jeden z  lepszych butikowych hoteli w Polsce. Kolejny raz mam do oddania wspaniałą nagrodę czyli wyjazd do tego magicznego miejsca. Ciekawostką jest fakt, że Talaria SPA została zaprojektowana specjalnie pod wymagania i potrzeby płci pięknej. W weekendy mężczyźni mają tam wstęp wzbroniony, a kobiety miały czas na totalną swobodę i wyluzowanie się. W ostatnim konkursie zorganizowanym wspólnie z Talaria SPA wzięło udział setki osób. Nie spodziewałam się aż tak wielkiego odzewu! Teraz macie kolejną szansę wygrać dla siebie pobyt w tym ultra kobiecym SPA.

Wygranie pobytu w hotelu to wielka radość, dlatego też warto dać sobie szansę. Zauważyłam, że wiele osób błędnie zakłada, iż taki wyjazd do luksusowego miejsca jest dla wybranych. Nic bardziej mylnego! Każdemu należy się chwila relaksu i odcięcie do rzeczywistości w pięknym otoczeniu. Wartość takiego odpoczynku jest ogromna! W obecnych czasach żyjemy za szybko, zbyt stresująco. Musimy fundować sobie co jakiś czas chwile, aby odetchnąć od tego biegu. Talaria SPA jest idealnym hotelem, aby zapomnieć na chwilę o codzienności, o różnych problemach czy obowiązkach

Wyjazd do SPA to idealny czas aby zadbać o siebie. Wreszcie można bez pośpiechu zafundować sobie różne zabiegi pielęgnacyjne, nałożyć sobie wspólnie z przyjaciółką lakiery hybrydowe czy zrobić koreańskie maseczki. Dbanie o siebie wpływa na nasze lepsze samopoczucie, a dzięki temu jesteśmy o wiele bardziej zadowoleni z życia i produktywni w pracy. W tym celu warto również nagradzać siebie różnymi podarunkami, które kobiety kochają najbardziej. Z pewnością należą do nich nowe kosmetyki, torebki, szpilki czy perfumy i wody damskie. 

Wygranie pobytu w hotelu to świetny prezent na 2020 rok. Możesz wygrać go dla siebie, albo… dla kogoś, kto potrzebuje takiego wypoczynku. Wiem, że nie lubicie skomplikowanych konkursów, dlatego ten jak zwykle, jest banalnie prosty. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno, krótkie pytanie. Przy odrobinie szczęścia pobyt w Talaria SPA może należeć do Was. Jak wziąć udział w konkursie? Poznaj zasady.

babskie spa gdzie

Jak wygrać pobyt w hotelu?

Konkurs zakończony!

Edit: Nagrodę wygrywa Monika Wysokińska z odpowiedzią “SPAcja”

wygraj pobyt w hotelu w 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge