Wygraj pobyt w luksusowym SPA! Weź udział w szybkim konkursie

Marzysz o wyjeździe do luksusowego SPA? Możesz wygrać pobyt we wspaniałym hotelu w szybkim konkursie. Zasady są banalnie proste, a nagroda wspaniała! Do wygrania jest pobyt w ekskluzywnym, butikowym hotelu Talaria SPA pod Warszawą. Bajeczne miejsce, w którym można zapomnieć na chwilę o rzeczywistości. Jak wygrać nagrodę?

ladies spa

na pobycie w hotelu Talaria SPA, który możesz wygrać w konkursie

Wygraj pobyt w hotelu 2020

Wyjazd do SPA to wspaniała rozrywka. Teraz możesz ją wygrać w moim konkursie. Mam dla Was pobyt w Talaria SPA, hotelu zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Miałam już okazję kilka razy relaksować się w tym miejscu i szczerze mogę potwierdzić, że jest to jeden z  lepszych butikowych hoteli w Polsce. Kolejny raz mam do oddania wspaniałą nagrodę czyli wyjazd do tego magicznego miejsca. Ciekawostką jest fakt, że Talaria SPA została zaprojektowana specjalnie pod wymagania i potrzeby płci pięknej. W weekendy mężczyźni mają tam wstęp wzbroniony, a kobiety miały czas na totalną swobodę i wyluzowanie się. W ostatnim konkursie zorganizowanym wspólnie z Talaria SPA wzięło udział setki osób. Nie spodziewałam się aż tak wielkiego odzewu! Teraz macie kolejną szansę wygrać dla siebie pobyt w tym ultra kobiecym SPA.

Wygranie pobytu w hotelu to wielka radość, dlatego też warto dać sobie szansę. Zauważyłam, że wiele osób błędnie zakłada, iż taki wyjazd do luksusowego miejsca jest dla wybranych. Nic bardziej mylnego! Każdemu należy się chwila relaksu i odcięcie do rzeczywistości w pięknym otoczeniu. Wartość takiego odpoczynku jest ogromna! W obecnych czasach żyjemy za szybko, zbyt stresująco. Musimy fundować sobie co jakiś czas chwile, aby odetchnąć od tego biegu. Talaria SPA jest idealnym hotelem, aby zapomnieć na chwilę o codzienności, o różnych problemach czy obowiązkach

Wygranie pobytu w hotelu to świetny prezent na 2020 rok. Możesz wygrać go dla siebie, albo… dla kogoś, kto potrzebuje takiego wypoczynku. Wiem, że nie lubicie skomplikowanych konkursów, dlatego ten jak zwykle, jest banalnie prosty. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno, krótkie pytanie. Przy odrobinie szczęścia pobyt w Talaria SPA może należeć do Was. Jak wziąć udział w konkursie? Poznaj zasady.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

babskie spa gdzie

Jak wygrać pobyt w hotelu?

Kto ma ochotę na pobyt w luksusowym SPA?
Szybki konkurs a nagroda wspaniała!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

1. Polub Talaria Resort&SPA oraz Must Have Fashion
2. Udostępnij zdjęcie konkursowe
3. Pod zdjęciem konkursowym wpisz jeden wyraz, który kojarzy Ci się ze SPA

Konkurs trwa od 8 do 24 marca 2020 r. Nagroda to pobyt Day SPA w Talaria SPA.

Zobacz nagrodę: http://bit.ly/2TQOKI3

Powodzenia! 
Regulamin tutaj: http://bit.ly/39BpLiC
Pamiętajcie, że lajkowanie i udostępnianie jest dobrowolne, możecie też zaprosić znajomych do zabawy

wygraj pobyt w hotelu w 2020

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge