Zaproś styl boho do swojego domu – jak zrobić szybką aranżację?

Kiedy planowałam wystrój mojego domu, od początku wiedziałam, że będą tam elementy stylu boho. To bardzo szeroko pojęty styl wnętrzarski, który opiera się głównie na naturalnych kolorach oraz materiałach, z umiłowanie do drewna oraz wyrobów typu wiklina, rafia itp.

Aranżacja boho w salonie

Największą zaletą pomieszczeń, w których gości klimat boho jest nawiązanie do natury i harmonia, jaka dzięki temu panuje w tych pomieszczeniach. Poza tym odcienie beżów wprowadzają do pomieszczenia ciepło i przytulną atmosferę. Co więcej, w sklepach bardzo łatwo dotrzeć do wielu inspirowanych naturą dodatków, dekoracji, mebli. Jednym z takich sklepów zdecydowanie jest sklep BogateWnetrze.pl. Z tego sklepu pochodzi ten drewniany stolik, który widzicie w moim salonie (piękne stoliki kawowe na bogatewnetrza.pl). W sklepie znajdziecie naprawdę mnóstwo naturalnych mebli oraz dodatków w kolorach ziemi, inspirowanych naturą. 

Co ciekawe, wcale nie trzeba dużych funduszy, aby zrobić w swoich pomieszczeniu metamorfozę w stylu boho. Tak naprawdę cała magia tego stylu tkwi w dodatkach. Wystarczy kupić odpowiednie koce, pledy, poduchy, obrazy, kwiaty, drewniane dodatki, lustra z rafią czy boho żyrandole. Dodatków i małych mebli w tym stylu jest naprawdę ogrom i tak duży wybór znajdziecie właśnie m.in w sklepie BogateWnetrze.pl. Można tam nie tylko kupić piękne meble i dodatki, ale również zainspirować się zdjęciami ciekawych aranżacji wnętrzarskich.

brązowy stolik drewniany

Za co kochamy styl boho?

Styl boho aktualnie uznawany jest za niezwykle popularny w świecie wnętrzarskim. Święci on teraz swoje złote chwile. To taka alternatywa dla nieco już nudnego stylu skandynawskiego. Jak bez większego remontu można odmienić wnętrza, aby uzyskać efekt klimatu boho? Jak już wcześniej wspominałam, wystarczą odpowiednio dobrane tekstylia, aby uzyskać ciekawy efekt. Jeśli jednak mamy możliwość bardziej poszaleć, to zdecydowanie warto przyjrzeć się, jak robią to inni.

Styl boho to odpowiednik spokoju, harmonii, spokoju, połączenia z naturą. Nie dziwne więc, że tak wielką uwagę przywiązuje się do tego, aby w pomieszczeniach była duża ilość dziennego światła. Duży nacisk kładzie się na tworzenie wygodnych miejsca do relaksu i wypoczynku, czytania książek, picia ulubionej kawy. Do tworzenia takich zakątków, w których można celebrować małe chwile codzienne. Na tym też opiera się cała filozofia stylu boho. Warto zaprosić ten trend wnętrzarski do swojego domu. Nie pożałujecie!

salon w kolorach ziemi

Boho meble i dodatki –  sklep BogateWnetrze.pl

Comments

  1. avatar says

    Hej! Czy ma ktoś mieszkanie w stylu boho, ale z domieszką złota? Mam pewne kombinacje w głowie i zastanawiam się czy one się sprawdzą. Duży problem mam z oświetleniem, może ktoś coś doradzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge