Zegar ścienny Mirror Mase – must have do Twojego salonu

Mirror Mase to duży nowoczesny zegar ścienny. Największy dostępny na rynku! Taki dodatek z pewnością sprawi, że dane pomieszczenie nabierze oryginalnego charakteru. Nikt nie przejdzie obojętnie wobec tego typu dodatku do wnętrza. Warto czasem postawić na coś tak wyrazistego.

Mirror Mase – największy zegar na rynku

Urządzając swoje wnętrza można pójść w typową klasykę, ale można również zaszaleć z jakimś kolorem lub dodatkiem. Z pewnością taką ciekawą dekoracją będzie ogromny zegar Mirror Mase. Nie dość, że to piękna ozdoba ścienna, to na dodatek niezwykle praktyczna. Zegar potrzebny jest w każdym domu, a obok tego na pewno nie przejdziemy obojętnie. Zegar ścienny Mirror Mase dostępny jest w klasycznym kolorze czarnym lub lustrzanym, w którym cyferki i kreseczki naklejane wokół tarczy odbijają przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu, dając tym samym ciekawy efekt.

Moim zdaniem taki duży zegar ścienny sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju wnętrza. Można swobodnie dopasować go do możliwości przestrzennych. Montaż takiej dekoracji jest niezwykle prosty i każdy z pewnością sobie z nim poradzi. Elementy zegara przyklejane są na ścianę za pomocą taśmy dwustronnej, a mechanizm za pomocą kołka rozporowego dołączonego w zestawie. Montaż trwa dosłownie kilkanaście minut. Oczywiście wraz z zegarem dołączona jest instrukcja montażu. Co ciekawe, zegar dostępny jest w dwóch rozmiarach: L (60 x 65 cm) oraz XL (84 x 90 cm), co czyni go największym zegarem ściennym dostępnym na rynku.

montaż zegara mirros mase

Pisząc o tak dużym zegarze, na pewno wiele osób zastanawia się, czy w takim razie wydaje on głośne dźwięki “cykania”. Okazuje się, że zegar Mirror Mase charakteryzuje się dużym rozmiarem i płynnie działającym mechanizmem bezszmerowym, co czyni go idealnym do każdego rodzaju wnętrza. Nie musimy się więc obawiać tego, że drażnić nas będzie każda zmiana wskazówki w tak dużym zegarze. To bardzo ważna informacja dla wielu osób, które chciałyby zamontować u siebie taką dekorację. Wygląd to nie wszystko, dekoracje do domu muszą być również praktyczne.

Dlaczego warto zainwestować w duży zegar ścienny do salonu? Jak widać na zdjęciach aranżacyjnych, jego wygląd robi wrażenie, a wnętrza wydają się dzięki niemu wręcz imponujące. Z pewnością miłośnicy stylu skandynawskiego upodobają sobie taką ciekawą dekorację. Może być ona każdego pomieszczenia, takie zegar pasować będzie zarówno do kuchni jak i do salonu czy sypialni. Jeżeli sami nie możemy zdecydować się gdzie umieścić taki duży zegar ścienny, zawsze możemy poradzić się projektanta wnętrz. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge