Pracujesz przed komputerem? Te krople pomogą Twoim oczom!

Do praktyk przyczyniających się do zachowania zdrowia naszych oczu należy dbanie, by nie były przesuszone. Wiele osób spędza godziny w pracy przed monitorem komputera, zerkając na ekran smartfona, a wieczorem dodając do tego relaks z laptopem na kolanach. Długotrwałe patrzenie w ekran może spowodować, że nasz odruch mrugania będzie zaburzony lub spowolniony. Bez prawidłowej pielęgnacji oczu narażamy je na podrażnienia, a z czasem nawet na pogorszenie wzroku.

hyabak

Nawilżające krople do oczu HYABAK

Jakiś czas temu w moje ręce trafiło niebieskie pudełko, a w nim zestaw zawierający nawilżające krople do oczu HYABAK. Jeśli podczas czytania książek, spędzania czasu przed komputerem czy uprawiania aktywności fizycznej twoje oczy są suche i szybko się męczą, możesz potrzebować dodatkowego nawilżenia kroplami do oczu takimi jak te.

Nawilżenie oczu jest konieczne, gdy jesteśmy narażeni na negatywny wpływ czynników takich jak zanieczyszczenie powietrza, klimatyzacja, ogrzewanie, promieniowanie UV, światło emitowane przez ekrany itp. Mamy z nimi do czynienia częściej, niż się nam wydaje – gdy pracujemy wiele godzin przed monitorem, prowadzimy samochód czy lecimy samolotem. Oczy muszą być zawsze nawilżone i dobrze oczyszczone – to gwarantuje komfort widzenia i ulgę od nieprzyjemnych objawów.

Trzeba przyznać, że krople nawilżające HYABAK faktycznie dobrze się sprawdzają. Błyskawicznie nawilżają oczy. Szczególnie polecam osobom, które godzinami siedzą przed komputerem.

hyabak krople do oczu

hyabak krople oczy

Do zadań specjalnych

Nawilżające i ochronne krople do oczu HYABAK można stosować również podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, zarówno latem jak i zimą. Ich hypotoniczna formuła pomaga nawilżyć oczy i stabilizuje film łzowy, dzięki czemu efekt jest szybszy i trwa dłużej. Przyniosą ulgę przy zmęczonych, podrażnionych i piekących oczach.

Mogą też być stosowane jednocześnie z soczewkami kontaktowymi. Wystarczy nanieść kroplę na soczewkę w celu ułatwienia jej zakładania, zdejmowania lub w celu zwiększenia komfortu w trakcie noszenia. Doskonale nawilżają oko, dając uczucie ulgi i komfortu widzenia. Ja również noszę soczewki i wiele razy czułam, że przydałoby mi się coś o właśnie takim działaniu.

Jednym słowem – nawilżające krople HYABAK to krople wielozadaniowe! Sprawdzą się w każdych warunkach i mogą być stosowane również przez osoby o wrażliwych oczach, alergików i osoby noszące soczewki. Zabranie ze sobą niewielkiej, poręcznej buteleczki na pewno nie będzie problemem, a może oszczędzić nam uczucia dyskomfortu.

hyabak jak działa

Zwracam uwagę na składy prawie wszystkich produktów, których używam – nieważne czy są to produkty spożywcze, kosmetyczne czy medyczne. Zaintrygowało mnie, że krople HYABAK nie zawierają żadnych konserwantów! Jak to możliwe? W buteleczce zastosowano system dozujący krople – ABAK, dzięki któremu bakterie nie mogą dostać się do wnętrza butelki. To z kolei powoduje, że produkt pozostaje sterylny bez konieczności użycia substancji konserwujących, które mogą dodatkowo podrażniać oraz uczulać oczy. To dobra wiadomość dla alergików i osób, których oczy są szczególnie wrażliwe.

Zaletą kropli do oczu HYABAK jest fakt, że jako jedyne spośród dostępnych na rynku zawierają filtr UV, który stanowi barierę dla szkodliwego promieniowania słonecznego. Oczywiście krople do oczu nie zastąpią nam ciemnych okularów, niemniej jednak będą stanowić dodatkową barierę ochronną.

krople do oczu hyabak krople hyabak hyabak opiniehyabak jak stosować hyabak hyabak krople

Nawilżające krople do oczu HYABAK – polecam!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge