5 produktów, których nie zgadniesz, że kupiłam na Notino

Zakupy w perfumerii czy drogerii nie oznaczają tylko i wyłącznie możliwości zakupu perfum czy kosmetyków. W nowoczesnych sklepach takich jak Notino wachlarz dostępnych produktów jest o wiele szerszych. Co nietypowego można kupić na Notino?

urban decay kosmetyki test

Co nietypowego można kupić w perfumerii?

Perfumeria już dawno jest miejscem, które tylko z nazwy kojarzy się z miejscem do zakupu perfum. Nowoczesne perfumerie to są również drogerie z bardzo szerokim asortymentem. Asortymentem, który również często wybiega poza typowe produkty dostępne w tego typu sklepach. Aktualnie wszelkie sklepy dążą do tego, aby w jednym miejscu można było kupić jak najwięcej produktów.

To właśnie dlatego tak mocno rozwijają się działy z artykułami przemysłowymi w marketach spożywczych. Ludzie oprócz “produktów na obiad” mogą zakupić również piękne dekoracje do salonu, akcesoria ogrodowe czy zabawki dla dzieci. Podobnie dzieje się teraz z drogeriami czy perfumeriami takimi jak Notino.pl. Oprócz perfum i kosmetyków znajdziemy tam wiele innych produktów, np. dla niemowlaków, związanych ze sprzątaniem domu, dekorowaniem domu jak np. świece zapachowe czy artykułów erotycznych

Takie rozwiązanie pozwala na to, że klienci mogą również zaoszczędzić na przesyłkach, skoro tak wiele różnorodnych produktów możemy zakupić w ramach jednego sklepu. Co więcej, jeżeli kupujemy za większa kwotę to często mamy darmową przesyłkę. Gromadzenie więc wielu różnych produktów w jednym miejsce jest korzystne zarówno dla sklepu, jak i dla klientów. 

kosmetyki iatitati

Produkty dla niemowląt na Notino.pl

Taki sklep jak Notino.pl to największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie. Okazuje się jednak, że w jego asortymencie znajdziemy również wiele produktów dla maluszków. Z racji tej, że jestem mamą, sama już korzystałam z oferty Notino.pl w kwestii zakupów dla mojego synka. Na pewno warto zwrócić na dział, gdzie kupimy pieluchy ekologiczne. Posiadają one o wiele łagodniejsze półprodukty do wykonania takich pieluszek, wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Minusem jest to, że rozmiarówka kończy się na rozmiarze 5, a ja dla synka używam już tylko rozmiaru 6, więc już nie mogę zaopatrywać się w Notino w te pieluszki. Na pewno warto je przetestować i jeżeli się sprawdzą to przejść na pieluszki ekologiczne. 

Kolejne produkty dla niemowlaków to produkty związane z karmieniem maluchów. Na Notino.pl kupimy nawet butelki dla niemowląt różnych producentów. Do wyboru jest ich naprawdę bardzo dużo, na moje oko około 100 produktów. Warto zawsze kupić sobie kilka butelek i różnych smoczków, aby przetestować te, które najbardziej będą pasować maluchowi. Wiadomo, że ci najmłodsi mają swoje upodobania i czasem np. butelka czy smoczek jednego producenta będzie odrzucana, a innego już dziecko zaakceptuje. Dlatego warto testować. 

corine de farme krem

Produkty do domowych porządków

Robiąc zakupy na Notino.pl zawsze zaglądam do działów z produktami do sprzątania i utrzymania czystości. Od dawna już właśnie na Notino.pl zamawiam takie produkty jak tabletki do zmywarki, płyny do naczyń, płyny do czyszczenia podłóg, ceramiki, różnych urządzeń, płyny do mycia szyb i wiele, wiele innych tego typu produktów. Wybór jest naprawdę ogromny. Dzięki temu za jedną przesyłką mogę zamówić nie tylko kosmetyki czy produkty dla dziecka, ale jeszcze produkty, których na co dzień używamy do utrzymania porządku. Na Notino.pl można zamówić nawet takie produkty jak ręczniki papierowe, które wiadomo, są gabarytowe, a jednak perfumeria zezwala na ich przesyłanie. 

Jak widzicie perfumeria Notino.pl to nie tylko perfumy oraz kosmetyki, ale cała gama innych produktów, których używamy na co dzień. Co ciekawe, ceny wielu produktów często mają różne promocje i można kupić rzeczy o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Jak kupuje na Notino od kilka lat już i jestem bardzo zadowolona z różnorodnych zakupów.

jak szybko sprzątać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge