Metamorfoza mojej łazienki z Roca – od zera do “milionera”

Każda kobieta marzy o łazience, w której mogłaby mile spędzać czas. Takie było moje założenia przy remoncie i budowie od zera łazienki w starej, drewnianej chacie. Metamorfozę łazienki zrealizowałam z marką Roca, dzięki której to pomieszczenie stało się “perełką całego domu”.

metamorfoza łazienki stary dom

Metamorfoza mojej łazienki z Roca – od zera do “milionera”

Remont mojego domu to była wielka przygoda. Tworzenie tak dużej metamorfozy domu, który wyglądał dla wielu “jak do wyburzenia” dało mi ogromną satysfakcję. Sercem domu (bo w sumie to pomieszczenie jest w samym jego centrum) stała się łazienka. Pamiętam jak wiele razy zmieniałam projekt, bo chciałam, aby było po prostu idealnie. Łazienka miała być w miarę duża, miała zmieścić zarówno wannę, jak i prysznic. Wanna obowiązkowo z widokiem na las i przyrodę. Udało się stworzyć naprawdę piękne pomieszczenie, między innymi we współpracy z marką Roca.

Zobacz kolekcje pięknej armatury łazienkowej na Roca.pl

Cała armatura pochodzi z niezwykle designerskiej marki Roca. Chciałam mieć łazienkę luksusową, taką, która staje się domowym SPA, miejscem relaksu. I taką też zrobiłam. Jestem z niej w pełni zadowolona. Jest absolutnie wspaniała! W ofercie marki Roca znalazłam jedną z najpiękniejszych, najzgrabniejszych wanien wolno stojących (zobacz mój wybór + cena). Takie, które bardzo dobrze wpasowują się w pomieszczenie. Trafiłam również na absolutnie elegancką linię mebli łazienkowych z kolekcji Carmen (zobacz modele + ceny). Te meble przypominają bardziej królewskie pomieszczenia, ale ich kontrast z surowymi belkami jest naprawdę niesamowity. Do tego przepiękne umywalki z eleganckim wykończeniem, które perfekcyjnie dopełniają całość.

metamorfoza łazienki

Metamorfoza łazienki – szczera opinia po 1,5 roku użytkowania

Z mojej łazienki korzystam już ponad rok. Armatura od Roca spisuje się perfekcyjnie, bez zarzutu. Zarówno wanna, prysznic, zlew, jak i meble łazienkowe, lustro. Wanna jest naprawdę zgrabna i model Ariana mogę polecić wszystkim, którzy szukają zgrabnej wanny do swojej łazienki. Prysznic typu “walk-in” jest niezwykle wygodny. U mnie jeden tylko minus pod kątem małego dziecka, że po prostu potrafi ono wejść do mnie pod prysznic (łazienka nie posiada zamknięcia, poza tym i tak nie zamykałabym się przed dzieckiem). 

Meble łazienkowe od Roca są absolutnie odporne na wilgoć i atmosferę, jaka panuje w łazience. Przetrwały próby uderzania w nie zabawek przez 3-latka, częste chlapania podczas kąpieli. Generalnie życie pod jednym dachem z małym dzieckiem to najlepsza forma testowania. Także z całym sercem polecam naprawdę porządną i “nie do zdarcia” armaturę oraz meble łazienkowe od Roca. Wyglądają tak pięknie, a przy tym można być pewnym trwałości tych produktów, co jak wiecie już przetestowałam.

metamorfoza lazienki efekt przed i po

Nowości Roca – kolekcja ONA

Przy okazji chciałabym Was bliżej poznać z nowościami marki Roca. Kolekcja ONA nawiązuje do stylu śródziemnomorskiego i może naprawdę “skraść Wasze serca”. Jak czytamy na stronie “Ona składa hołd wyjątkowym kształtom stworzonym przez naturę śródziemnomorską. Funkcjonalna, ale nie chłodna w swoim wyrazie, oszczędna, a jednak nieodłącznie ciepła jak środowisko naturalne, stworzona przez tych, którzy czerpią z siły spokojnych krajobrazów.” Pobierz lub zobacz online katalog i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące kolekcji Ona.

Podoba mi się nawiązanie tej kolekcji do natury. Ta kolekcja spodoba się wszystkim, którzy uwielbiają minimalizm. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy wyznają zasadę “mniej znaczy więcej”. To idealna kolekcja dla wyznawców stylu życia slow-life. Prostota designu odgrywa główną rolę poprzez organiczną autentyczność morskiego klimatu. Śródziemnomorski styl życia przenosi naturę do wnętrza domu, dając poczucie relaksu, tworząc pomost między jego właścicielem a przyrodą. Domy śródziemnomorskie cechują się przestronnymi oknami, a ich drzwi prowadzą do przestrzeni patio, tarasów i balkonów. Są zaprojektowane tak, aby stworzyć naturalne otoczenie przynoszące odprężenie. I taki był zamysł kolekcji ONA, aby dzięki niej można to wszystko było poczuć w swojej łazience.

jak zrobic metamorfozę łazienki lazienka po metamorfozie łazienki roca metamorfoza lazienki w starym domu na wsi metamorfoza lazienki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge