Aplikacja Modista – poznaj inne osoby zbliżone do Ciebie budową ciała

Fajnie jest dzielić się swoimi stylizacjami i oglądać stylizacje innych osób. Jeszcze fajniej jest mieć w telefonie aplikację, dzięki której mogę szybko dodawać swoje sety oraz inspirować się pomysłami innych. Na moim telefonie miejsce znalazła aplikacja modowa Modista, dzięki której… mniej wydaje na zakupach!

modista aplikacja

Jak działa aplikacja Modista?

Jak wiele razy zdarzyło się Wam kupić coś, co tak naprawdę macie już w swojej szafie? A ile razy na zakupach pojawiały się wątpliwości “do czego będzie to pasować?”. Funkcja szafy w aplikacji Modista umożliwi Ci wgląd do Twoich ubrań podczas każdych zakupów. Wystarczy poświęcić chwilę czasu, aby dodać zdjęcia swoich ubrań. Skończ z kupowaniem pod wpływem impulsu, stratą pieniędzy i niezorganizowaną garderobą. Sama wiem po sobie ile razy kupiłam coś zupełnie niepotrzebnego, albo niepasującego tak naprawdę do moich ulubionych, codziennych stylizacji.

Pobierz tutaj aplikację Modista w App Store

Pobierz tutaj aplikację Modista w Google Play

Wiele razy dałam się zwieść tym, że coś ładnie prezentuje się na wieszaku albo na manekinie. I co ciekawe, prawie nigdy nie zwracałam ubrań, bo albo brakowało na to czasu, albo zgubiłam paragon, albo minął mi termin zwrotu. Nawet nie chce myśleć ile pieniędzy utopiłam w ten sposób. Nie sądziłam, że można sobie pomagać na zakupach dzięki tego typu aplikacjom. Teraz kupuję zdecydowanie o wiele bardziej rozsądnie i z głową.

aplikacja modowa

Wpisuje się to również w trend na ekologiczne życie. Dzięki niej można robić przemyślane zakupy i nie popadać w zbyt duży konsumpcjonizm. Jesteśmy trochę uzależnieni od kupowania nowych rzeczy, ale to prowadzi do wzmożonej produkcji i większego zatruwania środowiska. Aktualnie bardzo modnym pojęciem jest garderoba kapsułowa, czyli tworzenie stylizacji wokół zazwyczaj kilkunastu czy kilkudziestu sztuk ubrań i poruszanie się głównie w ich zakresie. Pozwala to odkryć jak wiele stylizacji można otrzymać dzięki ciekawym połączeniom tylko tych ubrań, które już posiadamy. Poza tym warto również docenić takiej miejsca jak second-hand, aby kupować ubrania z drugiej ręki (nawet przez Internet, np w sklepie micolet.pl). Aplikacja stylistyczna Modista bardzo pomaga w stworzeniu kreatywnych zestawów. 

modista

Poznaj inne osoby zbliżone do Ciebie budową ciała!

Każdy z nas podgląda styl innych osób, ale tak naprawdę każde ubranie wygląda zupełnie inaczej na różnych typach sylwetki. To co pasuje wysokim dziewczynom, może karykaturalnie wyglądać na niskich. To w czym dobrze wygląda osoba z szerokimi biodrami nie zawsze będzie tak dobrze leżało na osobie bardzo szczupłej. W aplikacji Modista możesz wyszukać stylizacje osób zbliżonych budową ciała do… Twojej budowy ciała! Zobacz, jakie fasony wybierają, w czym wyglądają dobrze. Wystarczy, że uzupełnisz dane w swoim profilu lub wprowadzisz dane do filtrów w wyszukiwarce, a przekonasz się, że jest wiele osób podobnych do Ciebie. Jak się ubierają? Jak łączą dodatki? Jakie noszą buty? Wszystko to możesz podejrzeć w aplikacji Modista.

Ta funkcja zdecydowanie wyróżnia aplikację na tle innych. Nie sztuką jest oglądać setki stylizacji, kiedy tylko część będzie tak naprawdę pasować do naszej budowy ciała. Aplikacja Modista pozwala posortować stylizacje opierając się na podanych wymiarach użytkownika i tym samym prezentować mu tylko takie połączenia ubrań, które będą zgodne z daną sylwetką. To naprawdę świetne rozwiązanie! Polecam spróbować.

modowa aplikacja

Inspiruj się i sama bądź inspiracją dla innych!

Uczestnictwo w modowej społeczności to bardzo ciekawe doświadczenie (aby stać się inspiracją dla innych utwórz profil, uzupełnił dane i stań się inspiracją). Niech osoby podobne do Ciebie pod kątem wyglądu mogą czerpać z Twojej wiedzy i umiejętności. Ciekawą opcją w aplikacji Modista jest możliwość tworzenia Wyzwań. Dzięki nim o wiele łatwiej zdecydować się na pewne wybory. Czasem lepiej zdać się na innych, którzy mogą spojrzeć na nas swoim okiem. Wiele takich porad może okazać się przełomowa dla naszego wyglądu.

Społeczność modowa w aplikacji Modista to nowa społeczność, ale rozwija się z dnia na dzień. Plusem tego, iż aplikacja należy do młodych jest możliwość szybkiego zauważenia przez innych. Konkurencja w stylizacjach jest jeszcze na tyle przyjazna, że zaistnienie w tej wielkiej wirtualnej szafie nie będzie trudne. Plusów aplikacji Modista jest naprawdę wiele, dlatego warto zainstalować ją na smartfonie i dołączyć do grupy fanów mody. Raz jeszcze podkreślam, że aplikacja daje możliwość wyszukania stylizacji wśród osób o budowie takiej jak nasza, co zdecydowanie wyróżnią tę aplikację spośród innych.

modista aplikacja

Pobierz tutaj aplikację Modista w App Store

Pobierz tutaj aplikację Modista w Google Play

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge