Relacja z premiery mojej książki “Pamiętnik Modowej Blogerki”

Kochani, 15.09 byłam gościem POZOR Festival, gdzie odbyła się oficjalna premiera mojej książki “Pamiętnik Modowej Blogerki” oraz wywiad i spotkanie ze mną w ramach promocji książki.

Festiwal POZOR trwał od 11 do 15 września, a wszystko działo się w klubie Backstage w Bielsku Białej. Działo się podczas jego trwania wiele naprawdę ciekawych wydarzeń, które odbywały się w ramach takich stref jak FASHION Zone, ART Zone czy EXTREME Zone. Goście festiwalu mogli uczestniczyć w ciekawych koncertach, debatach i wykładach, wernisażach oraz wystawach. Spotkanie ze mną w ramach premiery mojej książki “Pamiętnik Modowej Blogerki” odbyło się w ramach strefy FASHION Zone. Najpierw wywiad, później promocja książki na stoisku. Wrzucam kilka zdjęć z premiery, niedługo dodam na bloga pełną foto-relację. Wielkie podziękowania za zdjęcia dla FeverForFashion.pl.

Wywiad z Joanną Szczepaniak Premiera książki Pamiętnik Modowej Blogerki
Spotkanie z Joanną Szczepaniak Premiera książki Pamiętnik Modowej BlogerkiSpotkanie z Joanną Szczepaniak promocja książki "Pamiętnik Modowej Blogerki"

Comments

  1. avatar says

    Mi również za bardzo się nie spodobała, czytałam wersję e-bookową, ale poraziła mnie ilość błędów językowych. Słabo, że wypuścili książkę przed korektą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge