Astor Soft Sensation – różowa pomadka “Sweet Camelia”

Długo szukałam idealnej różowej szminki. Jedne miały bazarowy odcień, inne były za mało napigmentowane, jeszcze inne kleiły się  jak błyszczyki. Poszukiwania idealnych kosmetyków nigdy nie należały do najłatwiejszych, ale szminka Astor Soft Sensation w kolorze “Sweet Camelia” spełniła w 100% moje oczekiwania.

Astor Soft Sensation

Ostatnio kosmetykiem, z którym się nie rozstaje jest różowa szminka Astor Soft Senstion, odcień “Sweet Camelia”. Nie sądziłam,  że kiedykolwiek zdradzę moją ulubioną, klasyczną czerwoną pomadkę! Różowy kolor szminki pięknie komponuje się z opaloną cerą, złotą biżuterią, ubraniami w jasnych kolorach, np. białym, błękitnym czy szarym. Tego typu ubrania noszę coraz częściej, wprost proporcjonalnie do ilości słońca danego dnia.

Pomadka Astor Soft Sensation ma rewelacyjny skład, dzięki którym kolor jest bardzo intensywny i długo utrzymuje się na ustach. Producenci dodali sporo matujących składników, dzięki czemu pomadka nie zachowuje się jak błyszczyk. Mocno pokrywa kolorem i nadaje ustom taki odcień, jaki sama posiada. To naprawdę ogromna zaleta pomadki!

Jeśli chodzi o skład pomadki Astor Soft Sensation to znajdziemy w niej wiele dobroczynnych elementów. Zapewne najbardziej istotnym jest odżywczy koktajl kolagenu i witamin A, C i E. Tak intensywny kolor możliwy jest dzięki kompleksowi Color Protect i filtrom słonecznym (SPF 20), które chronią usta przed słońcem. Na koniec wielki plus za piękne opakowanie pomadki! Połączenie bieli i złota jest niezwykle elegenackie! Taką pomadę z przyjemnością trzyma się w swojej torebce i maluje nią usta.

Astor Soft Sensation Astor różowa pomadka

Różowa pomadka

Astor Sweet Camelia Asotr Soft Sensation Swet Camelia Asotr Soft Sensation różowa

Astor różowa

Asotr Soft Sensation

Rożowa pomadka Astor

Astor Soft Sensation opinie

Więcej:

Comments

  1. avatarLo says

    Piękna! Może i ja sobie kupię, choć nie widziałam u mnie tych szminek z tej serii Astor Soft Sensation… :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge