Farbka do ust Sleek MakeUP Pout Paint i lakiery Barry M

Dziś pokażę Wam moje najnowsze zakupy kosmetyczne. W pudełku z Mintishop.pl znalazłam świetne lakiery do paznokci Barry M oraz hit tego sezonu czyli bardzo mocno napigmentowana farbka do ust Sleek Pout MakeUp Paint w kolorze brzoskwiniowym.

Farbka do ust Sleek

Farbka do ust sleek MakeUP Pout Paint to moje nowe odkrycie jeśli chodzi o kosmetyki do ust. Jeszcze nigdy nie miałam szminki tudzież błyszczyka, który malowałby usta aż tak intensywnie, i to przy użyciu minimalnej ilości farbki. Kosmetyk ten jest bardzo mocno napigmentowany, dzięki czemu można uzyskać naprawdę intensywne kolory na ustach. Najbardziej podoba mi się odcień Peachy Keen, czyli brzoskwiniowy, który idealnie komponuje się z opaloną cerą. Wszystko to znajdziecie niedługo na blogu w realnym wydaniu.

Jaki jest minus tej farbki do ust? Przez to, że w farbce jest bardzo dużo pigmentu, który potocznie mówiąc wżera nam się w usta to po pewnym czasie kolor zaczyna się “ważyć” tworząc mało estetyczne linie. Jednym słowem po pewnym czasie wałkuje się on na ustach i nie jest przez to rozłożony równomiernie. Dlatego też zaleca się co jakiś czas używanie nawilżającego błyszczyka, aby zapobiec wysychaniu ust.

farba do ust sleek pout
lakier do paznokci barry m
kosmetyki mintishop

Jestem uzależniona od lakierów do paznokci. Ciągle znajduję nowe odcienie, choć z reguły i tak na co dzień używam kilku ulubionych kolorów. Nowych buteleczek z lakierami nigdy dość, dlatego do mojej kolekcji zamówiłam kolejne odcienie. Tym razem postawiłam na świetnej jakości lakiery do paznokci brytyjskiej marki Barry M. Lakiery te idealnie kryją i wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać nasycony kolor, taki jak w buteleczce. Na dodatek szybko wysychają na paznokciach. Moim hitem jest lakier w kolorze Silver Foil, który nadaje paznokciom metaliczny połysk.

farbka do ust peachy keen sleek pout

LAKIER DO PAZNOKCI BARRY M – MINT GREEN
LAKIER DO PAZNOKCI BARRY M – ACID YELLOW
LAKIER DO PAZNOKCI BARRY M – PINK FLAMINGO
LAKIER DO PAZNOKCI BARRY M – SILVER FOIL
FARBKA DO UST SLEEK MAKEUP POUT PAINT – PEACHY KEEN

Więcej:
Rzęsy w butelce
Isadora Eyeliner w żelu
Utwardzacz Herome

Comments

  1. avatarLoveFashion says

    te farbki do ust są naprawdę świetne! też mam i używam już kilka tygodni, a tej farbki praktycznie w ogóle nie ubywa z tubki, tylko najlepiej zmieszać ją trochę z błyszczykiem żeby farbka nie wysychała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge