Biała sukienka z baskinką i neonowe dodatki

Jedną z bardziej eleganckich sukienek jest biała sukienka, a już w szczególności biała sukienka z baskinką. Z jednej strony jest dosyć minimalistyczna, a z drugiej nadrabia bardzo ciekawym i zgrabnym fasonem. Grzeczny kremowy kolor przełamałam neonowymi dodatkami, takimi jak moje ulubione neonowe szpilki i neonowa torebka.

Biała sukienka z baskinką z JestesModna.pl to must have w mojej szafie. Taki fason oraz kolor pasują na wiele różnych okazji. Wszyscy tak zachwycają się “małą czarną”, a mnie bardziej inspiruje “mała biała”. W szczególności, kiedy posiada ona baskinkę – coś, nad czym chyba nigdy nie przestanę się zachwycać. Moim zdaniem baskinka to jedna z bardziej wdzięcznych ozdób kobiecych ubrań.

Taka kremowa sukienka w klasycznym wydaniu wygląda bardzo elegancko, ale moja propozycja to ożywienie jej neonowymi dodatkami takimi jak neonowe szpilki STUDIO TMLS i neonowa torebka z River Island. Muszę przyznać, że inwestycja w ciekawe neonowe dodatki była jedną z lepszych inwestycji minionego sezonu.

Biała sukienka z baskinką
Biała sukienka z baskinką
Biała sukienka z baskinką
Bransoletka srebrna
Neonowe szpilki fluo
Biała sukienka z baskinką
| SUKIENKA – JESTESMODNA.PL | SZPILKI – SARENZA.PL | TOREBKA – RIVER ISLAND | BRANSOLETKA PLECIONA – LANEVE.PL | SREBRNA BRANSOLETA I NASZYJNIK – ALLEGRO |

Comments

  1. avatar says

    Wyglądasz świetnie ja dziś zakupiłam neonowy naszyjnik i z lata mam kilka rzeczy więc masz rację to dobra inwestycja!Mnie sięstrasznie podobają Twoje bransolety.Zapraszam do siebie w wolenej chwili .Pozdrawiam

    tamagdaa.blogspot.com
    tamagdaa ostatnio opublikował..SimpleMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge