Wyjątkowa trwała biżuteria, 100% naturalna i bezpieczna! KONKURS!

Wreszcie trafiłam na biżuterię, która nie rozpadnie się po kilku miesiącach noszenia. Jak wiecie tak często dzieje się w przypadku biżuterii z różnymi dodatkami. Biżuteria marki YVON® to polski produkt, na który firma daje nam gwarancję a jakość potwierdza certyfikatem. Tak porządna biżuteria to z pewnością wspaniały pomysł na prezent.

biżuteria YVON

Biżuteria YVON® z certyfikatem

Polska marka. Biżuteria ręcznie robiona. 100% antyalergiczna. Z 2-letnią gwarancją. Jeśli szukacie naprawdę porządnej, precyzyjnie wykonanej biżuterii to z powodzeniem polecam Wam biżuterię marki Yvon.pl. Dzięki biżuterii YVON® stylizacje trudno nazwać codziennymi, bo pozwalają zerwać z rutyną. Ta biżuteria poprawia humor, budzi kreatywność i przynosi uśmiech kobietom.

ZDJĘCIA + CENY BIŻUTERII YVON –> ZOBACZ W SKLEPIE

Miałam okazję przetestować biżuterię marki YVON® i jestem zachwycona nie tylko samym designem, ale właśnie jakością tej biżuterii. Nie ma ona nic wspólnego z popularną w sieciówkach “chińszczyzną”, gdzie poszczególne elementy biżuterii odpadają często po kilku dniach noszenia. W przypadku biżuterii YVON® nie ma takiej możliwości. Polska marka daje aż 2 -letnią gwarancję na swoje produkty.

biżuteria yvon

CERTYFIKAT JAKOŚCI YVON®

ANTI –ALLERGIC

Biżuteria YVON® jest w 100% antyalergiczna. Nasze produkty nie zawierają niklu, lidu, kadmu, ołowiu – żadnych metali, które mogłyby w najmniejszym stopniu wywoływać uczuleniowe reakcje skórne. Może być noszona przez kobiety o wyjątkowo delikatnej skórze.

RHODIUM PLATING

Biżuteria w kolorze srebra poddawana jest procesowi rodowania. Polega to na pokryciu metalowych elementów rodem – jednym z najdroższych oraz wyjątkowo rzadkim metalem wykorzystywanym m.in. w jubilerstwie. Biżuteria rodowana jest wielokrotnie bardziej odporna na czynniki zewnętrzne niż biżuteria posrebrzana!

ZDROWOTNA MIEDŹ

Kolekcje wieczorowe Prestige wykonane są z miedzi, która ma liczne właściwości zdrowotne – m.in. działa pobudzająco na nasz metabolizm.

NATURALNE MATERIAŁY

Produkty YVON® produkowane są na bazie naturalnych materiałów – naturalnej skóry, ceramiki, muszli mięczaków niechronionych, macicy perłowej. Biżuteria wieczorowa wykonana jest z prawdziwego szkła.

HAND- MADE

Zdecydowana większość produktów YVON® wykonywana jest metodą rękodzielniczą. Ręcznie wykonane są m.in. szklane elementy oraz wiele innych części dekoracyjnych, jak również nanoszone są różnobarwne emalie. Ręcznie zdobimy również biżuterię wykonaną ze skóry naturalnej.

2 LATA GWARANCJI

Biżuteria YVON® to produkty najwyższej jakości, wykonane z naturalnych surowców oraz metali antyalergicznych o wysokiej wytrzymałości powłoki zewnętrznej. Marka daje 2 lata gwarancji na swoje produkty.

yvon antyalergiczna biżuteria Yvon biżuteria ręcznie robiona yvon biżueteria skóra naturalna

Dlaczego warto wybrać biżuterię marki YVON®?

Mnie najbardziej przekonało to, że filozofia marki YVON® oparta jest na… dbałości o zdrowie Klientek. Jak zapewnia marka “wraz z naszymi klientkami poszukujemy czegoś więcej niż tylko elegancji. Szukamy harmonii ukrytej nie tylko w stylu, ale w całym życiu. Dlatego tak ważna jest dla nas natura, zdrowe piękne ciało i zbalansowany rozwój. Dbamy o to dobierając nasze kolekcje i materiały pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne i zdrowie. Biżuteria YVON® powstaje z naturalnej skóry, ceramiki, muszli mięczaków niechronionych, macicy perłowej oraz kolorowego kryształowego szkła. Wykorzystujemy prozdrowotne właściwości miedzi, stosujemy wyłącznie antyalergiczne metale. Dobieramy partnerów biznesowych, którzy stosują te same standardy społecznej odpowiedzialności.”

Kolejny argument to potwierdzona certyfikatem jakość biżuterii. Skoro producent daje aż 2 lata gwarancji na swoje produkty, to dowód na to, że wykonuje swoją biżuterię z najwyższą starannością i dbałością o wytrzymałość poszczególnych elementów. Jeśli chcemy podarować komuś w prezencie taką biżuterię – możemy być spokojni o to, że będzie służyć komuś latami.

Zestaw różowych bransoletek

Bransoletki wykonane z najwyższej jakości materiałów: skóry naturalnej, ręcznie wykonanej kolorowej emalii, tworzywa sztucznego, cyrkonii, metalu antyalergicznego – w 100% bezpiecznego dla skóry. W najmodniejszej od kilku sezonów kolorystyce – pudrowy róż w połączeniu z różowym złotem. Całość wyjątkowo kobieca i urocza.

Bransoletki można dowolnie ze sobą zestawiać w zależności od okazji – od delikatnego zestawu 2 szt. np. do pracy – aż po bogatą wersję składającą się z 4 szt. na imprezę lub randkę. W zestawie taniej! Cena za komplet – 109,90. W zestawie – ozdobne pudełeczko. Łączna wartość bransoletek solo: 128,60

Komplet w e-sklepie: tutaj

 

biżuteria elegancka biżuteria pudrowy róż yvon bransoletka

Wygraj biżuterię od YVON – aż 3 bony do rozdania!

Szybki i prosty konkurs dla Was!

Mam do oddania aż 3 bony – o wartości 100 zł, 75 zł i 50 zł. 

  1. Polub YVON
  2. Polub Must Have Fashion
  3. Udostępnij zdjęcie konkursowe
  4. Wpisz jeden wyraz – jaka jest Twoja ulubiona biżuteria?

Konkurs trwa od 16.12 do 26.12. Powodzenia!

Wyniki:

Elżbieta Świtulska

Monika Gmitruk

Barbara Kłodowska

Obejrzyj biżuterię w sklepie Yvon.pl

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge