Pierwszy raz na wybiegu – pokaz Carlo Rossi na Fashion Week Poland

Tego jeszcze nie było! Pierwszy raz w historii Fashion Week Poland na wybiegu pojawiły się blogerki modowe. Każda z nas była częścią modowego show inspirowanego nowym smakiem Carlo Rossi. Tematem przewodnim były różowe inspiracje! Zobaczcie całą fotorelację!

Blogerki na Fashion Week Poland – pokaz dla Carlo Rossi

Zaproszenie do specjalnego pokazu Carlo Rossi na Fashion Week Poland było dla mnie dużym wyróżnieniem. To pierwszy taki pokaz w historii całego Fashion Week Poland! Na wybiegu pojawiło się 8 blogerek w swoich różowych stylizacjach – modowych wariacjach na temat różowego wina Carlo Rossi. Inspiracje do stworzenia wyjątkowej stylizacji można było znaleźć wszędzie – tym razem było to Carlo Rossi Pink Moscato, które połączyło blogerki modelki przy wspólnym projekcie specjalnym.

Wraz z Carlo Rossi udowodniłyśmy, że moda to nie tylko projektanci i oświetlone światłami wybiegi, ale wszystkie kobiety, które poszukują modowych inspiracji do swoich codziennych stylizacji. Tym razem taką inspiracją było różowe Carlo Rossi. Każda z nas mogła zaprezentować swoją autorską stylizację. Co ciekawe, każda z ośmiu dziewczyn zaprezentowała zupełnie odmienny styl.

Od lewej: Lady Petite, Art You Redi by Kari, Catewalk, Siostry Bukowskie, Ja, ShinySyl i Splendor By Claudia

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi

Przygotowując stylizacje zainspirowaną różowym Carlo Rossi Pink Moscato postawiłam na kolor pudrowego różu. Już jakiś czas temu urzekł mnie kombinezon od projektantki Lilade, który idealnie wkoponował się w klimat całego pokazu. Dobrałam do niego białe szpilki i torebkę w kolorze “baby blue”. Taki pastelowy set najbardziej odzwierciedlał klimat nowego Carlo Rossi Pink Moscato.

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi

Pokaz blogerki Carlo Rossi

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi
pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi Pokaz blogerki Carlo Rossi
Pokaz blogerki Carlo Rossi Pokaz blogerki Carlo Rossi Pokaz blogerki Carlo Rossi Pokaz blogerki Carlo Rossi

SK:, , fot. Baranowski/AKPA

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi

Zdjęcie tuż po pokazie! Trochę zmęczone, ale 100% zadowolone! Dzięki dziewczyny! <3

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi

Wielkie podziękowania dla całej ekipy Carlo Rossi i organizatorów za tak świetne wydarzanie! To był naprawdę wspaniały dzień. Przejść się na pokazie mody największego festiwalu mody to naprawdę duże wyróżnienie. DZIĘKUJĘ! <3

pokaz blogerki Fashion week Carlo Rossi

 

Comments

  1. avatarEstera says

    Plus dla Carlo Rossi za świetny pomysł;) piękne stylizacje Wam wyszły, kombinezon świetny, bardzo mi się spodobał, zresztą tak samo jak torebka;)

  2. avatarBasia says

    Hej, moglabys opisacć jak zrobilas lub ktosś Ci robił fryzureę? Jest śsliczna:-) Lokowka? Tapir na gorze? 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge