Biżuteria dla ubrań czyli BraBijou w stylizacji z białą koszulą

Dzięki Brabijou jedna bluzka może mieć różne oblicza. Lubię casualowe rzeczy, a do takich Brabijou pasuje najlepiej. Na czym polega fenomen tych ozdobnych paseczków? W jaki sposób możemy je zakładać? Dlaczego warto je mieć? Poznajcie BraBijou bliżej!

Brabijou

Brabijou nie musi być tylko ozdobą biustonosza, może być częścią stylizacji. Wystarczy tylko dobrać bluzkę lub sukienkę. To może być dekolt typu karo, łódka, asymetryczny, to na co danego dnia macie ochotę. Dzięki tym paseczkom jedna bluzka czy koszula może zmieniać swoje oblicze.

Brabijou możemy włożyć na wieczorne wyjście, randkę ale też na spotkanie z przyjaciółkami, spacer, wakacje, wszystko zależy od nas. Damska torebka skrywa wiele tajemnic, możemy nosić Brabijou z sobą tak jak nosimy z sobą pomadkę czy perfumy.

BraBijou

Jak działa BrabijouWystarczy doczepić wybrany wzór ramiączek do ukochanego biustonosza i gotowe. Jeżeli kochacie bieliznę i biżuterię, to teraz macie jeszcze jedno miejsce gdzie możecie nosić swoje świecidełka. Przypnijcie wybrane charmsy do ramiączek, tak by wasz dekolt jeszcze piękniej się prezentował.

BraBijou

Brabijou kupicie już od niecałych 30 PLN. Ceny zobaczycie w sklepie Brabijou. To naprawdę nie wiele, aby mieć biżuterię, która sprawi, że jedna bluzka może wyglądać każdego dnia inaczej. Zobaczcie jak wykorzystałam różne Brabijou do białej, klasycznej koszuli. 

BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou BraBijou

Brabijou

Comments

  1. avatarmarta says

    Zapraszam do obejrzenia mojej strony poświęconej obecnym trendom jakie panują w Anglii. Możliwość kupienia ubrań i butów znanych marek jak:NEW LOOK, NEXT, RIVER ISLAND, MARKS&SPENCER Zainspirują się angielska modą:)

  2. avatarNatALIA says

    CIEKAWA TA BIŻUTERIA, COŚ ZUPEŁNIE NOWEGO I CIEKAWEGO, PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO, ŻE SĄ TO SPORE ELEMENTY ABSOLUTNIE NIENARZUCAJĄCE SIĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge