Jak inwestować w nieruchomości bez wychodzenia z domu?

Aktualnie inwestowanie w nieruchomości jest jedną z najlepszych i najbardziej pewnych form zarabiania pieniędzy. Z biegiem lat nieruchomości nie tracą na wartości, a wręcz przeciwnie. Tutaj nie ma mowy o inflacji czy straci wartości pieniądza. Jak więc z zyskiem inwestować w nieruchomości? Zwłaszcza wtedy, jeśli nie masz dużego kapitału na start.

inwestowanie w nieruchomości

źródło zdjęcia: mzuri.pl

Pasywny zysk z nieruchomości – jak go osiągnąć?

Wiele osób chce kupić własną nieruchomość w celu jej wynajęcia, jednak wymaga to znajomości nieruchomości i sporego kapitału finansowego na początku oraz poświęcenia czasu na zarządzanie nieruchomością. Jak więc zarabiać na nieruchomościach łatwiej i bez konieczności kupowania całej nieruchomości? Rozwiązaniem jest platforma Reinvest24. Oferuje ona możliwość inwestowania w sprawdzone projekty nieruchomości, z wkładem już od 100 EUR. Serwis zapewnia takie same korzyści, jak posiadanie własnej wynajmowanej nieruchomości. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ platforma Reinvest24 zajmuje się całą częścią zarządzania, aby inwestorzy czerpali jak największe korzyści z inwestowania w nieruchomości.

Zacznij zarabiać pasywnie na platformie Reinvest24

Czym jest crowdfunding nieruchomości? Postaram się Wam to wyjaśnić w dosyć prosty sposób. Chodź nazwa brzmi poważnie, to ten system pozwala inwestować w nieruchomości osobom, które o inwestowaniu nie mają zielonego pojęcia. To innowacyjny system, który pozwala inwestować na rynku nieruchomości operując niewielkimi kwotami. Jedną z najbardziej zaufanych i sprawdzonych platform jest ReInvest24. To pionier na rynku pośrednictwa w obrocie zyskiem z nieruchomości. Wystarczy nam 100 EURO, aby spróbować tego sposobu na pasywne zarabianie pieniędzy. W ten sposób możemy łatwo przetestować taką formę zarabiania i później pomyśleć o większych inwestycjach.

Reinvest24 przyzna Bonus na konto każdego NOWEGO użytkownika, który zarejestruje się i zainwestuje w dowolny projekt na rynku pierwotnym na platformie Reinvest24 w okresie od 01.07.2022 do 30.11.2022 (włącznie) za inwestycje dokonane w ciągu pierwszych 30 dni po rejestracji.

Obowiązują następujące stawki bonusowe:

  • Zainwestuj od 500 – 1999 EUR, uzyskaj premię w wysokości 25 EUR
  • Zainwestuj od 2000 – 9,999 EUR, uzyskaj premię w wysokości 50 EUR
  • Zainwestuj od 10 000 – 99 999 EUR, uzyskaj premię w wysokości 200 EUR
  • Zainwestuj od 100 000 – … Eur, uzyskaj premię w wysokości 1000 Eur
Ta kampania potrwa 5 miesięcy. Oto Regulamin tej kampanii.
 
reinvest24

Jak osiągać pasywny zysk z nieruchomości?

Cały proces jest banalnie prosty. Rejestrujemy się na stronie, wpłacamy 100 EURO i tym samym możemy przeglądać aktualne oferty na rynku pierwotnym i wtórnym. Co ciekawe, po wybraniu danej inwestycji – naszymi pieniędzmi zajmują się już specjaliści, których celem jest maksymalizacja zysków. To oni obracają projektami tak, aby użytkownicy platformy Reinvest24 osiągali jak największe zyski. Projekty nieruchomościowe, w które możemy inwestować za pomocą tej platformy, pochodzą z różnych krajów europejskich, w tym: Hiszpanii, Niemiec, Łotwy, Mołdawii, Estonii oraz Szwajcarii. Projekty dotyczą zarówno wynajmu własności, budowy (projekty deweloperskie) oraz kupna, renowacji i ponownej sprzedaży nieruchomości. Poza tym w ostatnim czasie weszły na rynek energii odnawialnej i zapewniają dostęp do inwestycji w zieloną energetykę.

Reinvest24 – czy inwestowanie jest bezpieczne?

Co może przekonać Was do bezpieczeństwa korzystania z platformy Reinvest24? Aktualnie skorzystało z niej już ponad 16.000 inwestorów, którzy zyskali w tym czasie ok. 10,7 mln euro (szacowana stopa zysku jest jedną z największych na tego typu platformach). Pamiętam czasy, jak w Polsce ludzie zaczynali inwestować w kryptowaluty i większość podchodziła do tego bardzo sceptycznie. Teraz Ci, którzy wtedy zakupili BitCoina, teraz cieszą się ogromnymi zyskami. To samo jest moim zdaniem z crowfundingiem nieruchomości. To nowa forma pasywnego zarabiania pieniędzy, o wiele lepsza, aniżeli trzymanie pieniędzy na lokatach z niezwykle niskim oprocentowaniem. Poza tym inwestowanie w nieruchomości nie jest zmienne, więc otrzymujesz obiecane stopy procentowe i możesz spać spokojnie, nie musisz bać się o swoje pieniądze.

Zacznij zarabiać pasywnie na platformie Reinvest24

Wszystkie inwestycje są dodatkowo zabezpieczone hipoteką, a żeby znaleźć się na platformie, muszą przejść przez klasyfikację z oceną ryzyka. Co więcej w przypadku inwestycji w Mołdawii mamy dostęp do kamery rejestrującej na żywo przebieg prac. Wszystkie nieruchomości są też ubezpieczone. Koniecznie warto też dodać, że ReInvest24 w serwisie Trustpilot ma ocenę aż 4.7 na 5 gwiazdek, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Najwyższą notę wystawiło aż 87% recenzujących użytkowników. Możecie więc bez obaw korzystać z serwisu Reinvest24. Opinie tysięcy użytkowników są szczere i sprawdzone. Osoby korzystające z serwisu zapewniają, że serwis działa w sposób prosty, zgodny z obietnicami i oczekiwaniami – również pod kątem zwrotów. 

Jak rozpocząć pierwszą inwestycję na Reinvest24?

Klikamy na stronie głównej przycisk „Join now”. Następnie podajemy dane i ustalamy hasło. Możesz utworzyć zarówno profil prywatny, jak i firmowy. W obu przypadkach konieczne jest przejście weryfikacji zgodnie z normami KYC. Po jej pozytywnym zakończeniu otrzymujemy maila z potwierdzeniem i możemy zacząć korzystać z ReInvest24W tym filmie znajdziesz przewodnik krok po kroku, jak przejść cały proces.

Na początku warto przejrzeć dostępne nieruchomości i poznać bliżej formy projektów. Dzięki temu będzie łatwiej wybrać nam dany projekt. Możemy kierować się nie tylko suchymi informacjami, ale i intuicją. Na stronie możesz przejrzeć również zakończone oferty crowdfundingowe. Inwestowanie zawsze przypomina trochę grę, trochę zabawę z nutką ryzyka. Przy każdej nieruchomości, oprócz danych adresowych i poglądowych zdjęć czy wizualizacji, znajdują się następujące informacje:

  • wysokość kwoty pożyczki
  • stopa oprocentowania
  • czas trwania
  • pasek pokazujący, w ilu procentach inwestycja została już sfinansowana
  • częstotliwość wypłaty odsetek
  • szczegółowy opis projektu

Ile można zarobić na ReInvest24?

Tysiące zadowolonych użytkowników z platofrmy Reinvest24 nie może się mylić. Stopy oprocentowania na ReInvest24 należą do najwyższych. To średnio blisko 15% rocznie zysku w postaci odsetek! Przewidziane zyski są zawsze jawne i najczęściej faktycznie są takie lub nawet wyższe. Kiedy porównamy to z wciąż rosnącą w Polsce inflacją i tym, że nasze pieniądze są przez nią “pożerane”, inwestowanie w nieruchomości to najlepszy sposób na pasywne i efektywne zarabianie pieniędzy. Aktualnie kompletnie nie opłaca się trzymanie pieniędzy na koncie. Dzięki platformie Reinvest24 możemy nawet z niskim wkładem zacząć inwestowanie w nieruchomości. Bez konieczności ich kupowania. Bez wychodzenia z domu.

reinvest24 czy warto

Zacznij zarabiać pasywnie na platformie Reinvest24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge