Dzięki Tymbark poznałam całą prawdę o wyglądzie Polek!

Kobieta zmienną jest i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W większości przypadków wygląd jest odzwierciedleniem naszego charakteru. Jaki charakter mają Polki? Jakie jest powiązanie między temperamentem a kolorem włosów? Muszę przyznać, że wyniki Badania Urody Polek nieco mnie zaskoczyły.

tymbark sok

Co ma wspólnego Tymbark z Badaniem Urody Polek?

Wielkim plusem tego, że z roku na rok jesteśmy coraz starsze, jest dużo większa ilość wartościowych doświadczeń i coraz to wyższy level życiowej mądrości. Z wiekiem zaczynamy coraz bardziej dostrzegać swoje zalety i coraz lepiej czujemy się ze sobą. Widzę to po sobie. Rzeczy, którymi przejmowałam się kilka lat temu, teraz nie mają dla mnie praktycznie żadnego znaczenia. Z wiekiem coraz więcej myślę o moim zdrowiu, dlatego też już za trzy miesiące będę bronić tytułu Dietetyka.

Kwestie zdrowego żywienia oraz jego wpływ na wygląd i samopoczucie fascynowały mnie już od dawna, stąd moja decyzja o ukończeniu studiów na takim kierunku. Aby docenić swoje naturalne piękno, warto pić soki Tymbark Vitamini, które swoimi właściwościami pomagają wydobyć najlepsze walory związane z naszą urodą. To właśnie Tymbark zlecił Badanie Urody Polek.

sok vitamini
Niemal 2/3 badanych Polek jest zdania, że soki są naturalnym źródłem witamin, a połowa uważa, że ich regularne picie pozytywne wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci. Najbardziej zadowolone ze swojego wyglądu są kobiety, które piją soki marchwiowo – owocowe przynajmniej raz w tygodniu (26%).

W tym miejscu muszę nadmienić, że najlepiej spożywać jak najwięcej owoców i warzyw, niemniej jednak patrząc na tempo życia kobiet, zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma czas na codzienne przygotowywanie z nich np. owocowych koktajli. Dlatego też dobrą alternatywą są naturalne soki Tymbark Vitamini. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po taki sok, aniżeli sztucznie barwione napoje gazowane czy chemiczne energetyki.

tymbark sok vitamini

Wielkie Badanie Urody Polek

Jaki charakter mają kobiety w Polsce? Większość z nich to towarzyskie (39%) , z dużym poczuciem humoru, bezpośrednie i otwarte. Na drugim miejscu znalazły się melancholiczki (36%) – kobiety ciche, zwykle introwertyczki, wrażliwe i sumienne. Mimo panującego stereotypu, że to jasne blondynki są najbardziej przebojowe, okazuje się, że większość sangwiniczek to kobiety o ciemnych – 45% i rudych włosach – 50%, a jasne blondynki to najczęściej melancholiczki – 44%, które zamiast głośnej imprezy w klubie wśród znajomych, wolą wybrać wieczór z romantycznym filmem spędzony w kameralnym gronie.

TYMBARK_v3-01

Jaką kobietę najczęściej wybierzemy na liderkę grupy? Najprawdopodobniej będzie to pani o rudych włosach – to właśnie rudowłose najczęściej deklarują, że najlepiej opisuje je temperament choleryka, czyli osoby silnej i dominującej (19%). Jeżeli chcemy porozmawiać o problemach i spędzić czas z osobą, która nas wysłucha i zrozumie, najlepiej wybrać kobietę o włosach siwych, bo to wśród nich najszybciej odnajdziemy osobę, która ocenia swój charakter jako flegmatyczny (12%). Takie kobiety charakteryzują się pogodą ducha, przyjacielskim i spokojnym usposobieniem.

Aż 72% badanych Polek przyznaje, że chciałyby zmienić w swoim wyglądzie choć jedną rzecz. Polki od 45 do 54 roku życia najczęściej odpowiadają, że chciałyby poprawić swoją urodę – zaskakującą informacją jest to, że żadna z tych pań nie opowiedziała się za pozytywnym spojrzeniem na swoje naturalne piękno.

Co ciekawe, okazuje się, że im jesteśmy starsze i dojrzalsze, nabieramy większego dystansu do otaczającego nas świata. Przestajemy zwracać uwagę na prozaiczne sprawy i bardziej podoba nam się nasze odbicie w lustrze. Najwięcej kobiet, które są zadowolone ze swojego wyglądu i nie chciałoby wprowadzać zmian to Polki w wieku 55-64 – jest ich 30%. Być może z wiekiem nabieramy większego poczucia własnej wartości?

tymbark sok marchwioy

tymbark vitamini

Zdrowie zamknięte w butelce soku

Soki marchwiowo-owoce, które zawierają beta-karoten z marchwi oraz witaminy C i E pozytywnie wpływają na nasze zdrowie oraz wygląd skóry, włosów i paznokci, czyli na najważniejsze aspekty naszej urody, mające znaczny wpływ na samopoczucie. Czy kolor cery ma jakieś znaczenie dla akceptacji siebie? Z badania wynika, że kobiety, które są najbardziej zadowolone ze swojego wyglądu mają ciemny odcień skóry – jest ich 36%, natomiast te, które chciałyby coś w sobie zmienić charakteryzują się ziemistym odcieniem i stanowią 78%.

Jeśli chcemy poprawić nasze odbicie w lustrze, spróbujmy zadbać o siebie w przyjemny i smaczny sposób – codzienną dawką soku Tymbark Vitamini. To doskonały sposób by każdego dnia zrobić coś pozytywnego dla swojego wyglądu. I pamiętajmy by na co dzień szukać i doceniać w sobie to co niepowtarzalne i oryginalne, bo na tym polega naturalne piękno, które każda z kobiet w sobie ma.

vitamini sok tymbark

Tymbark Vitamini – warto spróbować!

Comments

  1. avatarMajka says

    Nie próbowałam tego soku, chociaż Jego opakowanie jest bardzo dobrej wielkości. Niezbyt duże – zmieści się bez problemu w każdej torebce. Co do artykułu zaskakujące fakty – większość polskich kobiet to sangwiniczki (39%) i aż połowa z nich to rudzielce :)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge