Miętowy lakier do paznokci w idealnie dobranym odcieniu

Miętowy lakier do paznokci jest cały czas moim “must have”, dlatego używam go często, i występuje w wielu stylizacjach. Co jakiś czas ktoś pyta mnie o ten lakier, stwierdziłam więc, że poświecę mu całego posta. Gdzie kupiłam idealny odcień miętowego lakieru?

Miętowy lakier do paznokci

Jaki jest mój ulubiony trend w tym sezonie? Kolory pastelowe. Dlatego też pastelowe lakiery do paznokci są jak najbardziej “must have”. Ja cały czas uskuteczniam miętowy lakier do paznokci, bo jest moim the best, od kiedy tylko go używam. Cały czas, od roku już chyba, mam ten sam lakier do paznokci, o dziwo jeszcze jakoś się trzyma i nie ma problemów z malowaniem pędzelkiem, lakier też nie robił się dużo bardziej gęsty.

Mój nowy miętowy lakier do paznokci jest marki Eveline, numer 625, linia Colour Instatnt. Z tym Instant to bym nie przesadzała, bo lakier wcale nie schnie super szybko, moim zdaniem trochę za długo jak na mój niecierpliwy charakter. Znam dużo lepsze jakościowo lakiery, ale żaden nie dorównuje miętowym kolorem właśnie temu. Podobny odcień znalazłam również w ofercie marki Avon, więc tam również możecie szukać.

Lakier miętowy do paznokci EVELINE 625

Nail Tek II Foundation odżywka do paznokci

 Więcej:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge