Zjawiskowe torebki Chrisbella z ekologicznej skóry od 89 zł

Chrisbella to marka, która zwraca uwagę na potrzeby kobiet tworząc piękne torebki i portfele, które idealnie wpasowują się w aktualne trendy modowe na świecie. Marka znana jest już w wielu krajach na świecie, bardzo popularna w Dubaju. Nowość w Polsce.

torebka damska chrisbella

torebka Chrisbella

Nowa marka torebek w Polsce

Sesja zdjęciowa dla marki Chrisbella była dla mnie czystą przyjemnością. Szczerze jestem zachwycona designem tych modeli, porządnym wykonaniem, a przy tym dodam, że ceny są średnio w granicy od 100 do 200 zł. Torebki wykonane są ze skóry ekologicznej. Marka Chrisbella stała się niezwykle popularna między innymi w Dubaju, a teraz weszła do Polski. Na zdjęciach mojej sesji zdjęciowej może zobaczyć tylko wybrane modele. Wszystkie modele torebek Chrisbella możecie znaleźć oraz zakupić przy okazji na Facebooku Chrisbella oraz na Allegro Chrisbella. Strona marki jest jeszcze chwilowo na etapie budowy.

Torebki Chrisbella – zobacz ceny

Niemniej jednak miałam okazję już osobiście sprawdzić te torebki i z pewnością, są one warte zaproszenia ich do swojej garderoby. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam torebki w kolorach brązów i beżów oraz czarne. W asortymencie marki Chrisbella znalazłam naprawdę stylowe fasony torebek. Co ciekawe, niektóre z modeli torebek wyposażone są w piękny portfel do zestawu. Torebka Chrisbella to również wartościowy pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku. Zobaczcie, które modele najbardziej wpadły mi w oko. Marka Chrisbella to 20 lat na rynku, posiada własne atelier z zespołem designerów. Dystrybucja w 132 krajach na świecie: USA, Wielka Bytania, Europa, Emiraty Arabskie, Azja. I od niedawna również w Polsce.

chrisbella torebki czarna torebka z ekologicznej skóry torba beżowa pikowana torba na ramię chrisbella chrisbella torebka torebka chrisbella torebka karmelowa chrisbella

Torebki Chrisbella od 89 zł – zobacz ceny

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge