Metamorfoza jadalni z okrągłym stołem drewnianym

Nowe aranżacje zawsze wprowadzają przyjemny powiew świeżości. W jadalni pojawił się nowy, okrągły stół drewniany oraz piękne krzesła drewniane z szarym wykończeniem. Zdecydowanie polecam okrągłe stoły do jadalni, bo moim zdaniem są o wiele bardziej rodzinne.

Stół okrągły drewniany

stół Nicolas oraz krzesła Scandi ze sklepu centrumkrzesel.pl

Nowa odsłona jadalni 

Wiecie jakie są zalety okrągłego stołu? Po pierwsze zapewnia on o wiele więcej przestrzeni, aniżeli najczęściej spotykane stoły prostokątne. Po drugie, jest on o wiele bardziej bezpieczny, albowiem nie posiada ostrych kantów. To szczególnie ważne, jeżeli w domu są dzieci. Kto je ma, ten wie jak potrafią szaleć, biegać i wykorzystywać meble do różnych zabaw. Po trzecie, okrągły stół to symbol spotkania, na którym wszyscy są równi i starają się w zgodzie rozwiązywać spory. Nawiązuje on do mitu o królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu. Te argumenty zdecydowanie przemawiają za tym, aby wnętrze jadalni wyposażyć w okrągły stół. Mój stół pochodzi ze sklepu CentrumKrzesel.pl i uwaga, dostępny jest w cenie około 770 zł. To model Nicolas.

Stół okrągły Nicolas – zobacz w sklepie CentrumKrzesel.pl

RABAT -5% na hasło MUSTHAVE

Do kompletu ze stołem wybrałam krzesła w stylu skandynawskim. Stelaż krzesła wykonano z najwyższej jakości selekcjonowanego drewna bukowego. Do wyboru jest kilka odcieni drewna oraz duża możliwość personalizowania tapicerowanego siedziska. Jednym słowem takie krzesło możecie dopasować do swoich potrzeb wnętrzarskich. Drewno zawsze będzie prezentowało się elegancko i stylowo w każdej jadalni. Poza tym ociepla ono wnętrze, nadaje wnętrzu domowej i rodzinnej atmosfery. Co ważne, sklep CentrumKrzesel.pl oferuje swoim Klientom 2 lata gwarancji “door to door” oraz bezpłatną dostawę. Urządzanie jadalni i robienie zakupów w takim sklepie to czysta przyjemność. 

Krzesło Scandi – zobacz w sklepie CentrumKrzesel.pl

Zestaw jest w mojej jadalni już od dłuższego czasu i jest bardzo odporny na użytkowanie. Jak widzicie, korzysta z niego również kreatywny czterolatek, ale póki co nie było żadnych problemów z plamami czy zarysowania. Jakość tych mebli jest solidna. Dodam, że krzesła przyszły do mnie już zmontowane, a stół wymagał jedynie przykręcenia nogi. Bajecznie proste i nie wymagało żadnych skomplikowanych montaży. Aranżacja jadalni może być naprawdę szybka i łatwa. Polecam Wam również mój poradnik “Jaki stół do jadalni wybrać?”.

okrągły stół drewniany

stół Nicolas oraz krzesła Scandi ze sklepu centrumkrzesel.pl

Jak zaaranżować przytulną jadalnię?

Mój pomysł na wnętrze jadalni to neutralne kolory, naturalne, ciepłe, przyjazne. Jak widzicie na zdjęciach, stawiam w dużej mierze na naturalne drewno. Oprócz drewnianego stołu i krzeseł w jadalni znajdują się obrazy w drewnianych ramach, a podłoga jest dębowa, oczywiście prawdziwa, oryginalna. Do tego duża ilość dziennego światła z wielkich okien od ziemi do sufitu i przytulna jadalnia gotowa. Oczywiście każdy może mieć swój patent na przytulną jadalnię. Pokazuję Wam mój dom i moje wnętrzarskie inspiracje. Urządzanie jadalni dało mi naprawdę wiele satysfakcji. Sami wiecie jak ten dom wyglądał przed remontem. 

Metamorfoza jadalni

Z pewnością centrum jadalni, czyli okrągły stół drewniany oraz drewniane krzesła idealnie wpasowały się w styl mojego domu. Raz jeszcze zachęcam Was do tego typu modeli stołów do jadalni. Dopiero jak poznamy się bliżej z takim okrągłym stołem, to docenimy jego możliwości. Spotkania przy takim stole są wyjątkowo rodzinne, a każdy siedzi wobec siebie w tej samej odległości. To bardzo ważne podczas tworzenia rodzinnych relacji. Wnętrze jadalni powinno im sprzyjać. Przy takim stole można swobodnie biesiadować i przebywać w gronie rodziny. 

stół okrągły z drewna

piękne meble w dobrych cenach znajdziecie w CentrumKrzesel.pl

RABAT -5% na hasło MUSTHAVE

Comments

  1. avatar says

    Artykuł przedstawia interesującą metamorfozę jadalni dzięki zastosowaniu okrągłego stołu drewnianego. Autorzy pokazują, jak w prosty sposób można zmienić wygląd pomieszczenia, dodając do niego jeden element. Artykuł zawiera inspiracje oraz ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge