Sprzedawaj swoje ubrania i dodatki z mobilną aplikacją Clotify

Clotify to aplikacja modowa, która podpowiada, inspiruje i kształtuje styl ubierania. Pozwala na tworzenie wirtualnej szafy, w której bez problemu znajdziesz, przejrzysz i dobierzesz w zestawy swoje ubrania oraz propozycje znanych marek. Oferuję również opcję sprzedaży swoich ubrań i dodatków!

O aplikacji Clotify

Szeroki opis działania samej aplikacji Clotify opisałam już jakiś czas temu w artykule – jak działa aplikacja Clotify? Tam znajdziecie mój dokładny test tej aplikacji. Clotify jest do sciągnięcia za darmo z App Store bądź Google Play. Warto zajrzeć również na Fan Page aplikacji Clotify.

Dziś skupię się na opcji “Second hand” czyli funkcji pozwalającej sprzedać swoje ubrania i dodatki. Jest to bardzo prosta w obsłudze funkcjonalność, dzięki której możesz z miejsca wystawiać na sprzedaż swoje rzeczy.

clotify-aplikacja

Second Hand – jak to działa?

Podchodzisz do szafy, robisz zdjęcie danej rzeczy, uzupełniasz krótkie informacje i dana rzecz jest już wystawiona na sprzedaż. Wszystko oczywiście zupełnie za darmo! W czasach, kiedy serwis Allegro pobiera coraz większe opłaty za korzystanie z serwisu – bezpłatne opcje sprzedaży swoich ubrań są naprawdę “w cenie”.

quickmemo_2017-01-06-14-53-23

quickmemo_2017-01-06-14-52-29

Dlaczego warto korzystać z opcji Second Hand?

 • bezpłatna możliwość sprzedaży swoich ubrań i dodatków
 • błyskawicznie można wystawić daną rzecz na sprzedaż
 • możliwość szukania i przeglądania rzeczy po hasztagach
 • możliwość wymiany swoich rzeczy na inne

Moja wyprzedaż szafy

W aplikacji Clotify znajdziecie również moją wyprzedaż szafy, na którą Was serdecznie zapraszam! Większość rzeczy jest nowa, albo raz założona. Ceny moim zdaniem bardzo atrakcyjne, ubrania i dodatki stosunkowo unikatowe. Zapraszam! Moją wyprzedaż znajdziecie pod nickiem Must Have Fashion.

quickmemo_2017-01-06-14-53-42

 

Comments

 1. avatarJoanna N. says

  Muszę najpierw zmienić telefon ,bo mój wysiada nie mogę nic mieć na nim 🙂 Co to za torebka zamszowa i w jakiej cenie ?

 2. avatarContadee says

  Wow! Dzięki za info, bo aplikacja faktycznie wydaje się być pożyteczna.
  Ściągam i zobaczymy czy uda mi się coś sprzedać…
  ps. świetny blog! 🙂

 3. avatareStilex says

  Świetna aplikacja, pierwszy raz o niej słyszę, ale muszę ją koniecznie przetestować. Ciekawe czy już wielu użytkowników \z niej korzysta, czy jest z czego wybierać. Bardzo przydatna informacja, jeśli chodzi o sprzedawanie ubrań, ja mam wiele takich, z których “wyrosłam” bądź mi sie już znudziły, a uwielbiam kupować nowe 🙂

 4. avatarKlaudia says

  Jak tylko zmienie telefon na ten z normalnym systemem ( nie Windows) to na pewno skorzystam z tej aplikacji. Zawsze mam problem z wyborem stylizacji a ta apka mi na pewno ułatwi rozwiązanie tego “problemu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge