Cyber Monday i zniżki na elektro – gdzie największe promocje?

Końcówkę listopada zdecydowanie warto wykorzystać na zakupy dla siebie oraz zakupy na prezenty dla bliskich. To właśnie wtedy pojawia się najwięcej promocji z racji święta obniżek czyli Black Friday oraz Cyber Monday, który dotyczy głównie sprzętów elektronicznych.

zniżki na cyber monday

Dlaczego warto kupować na Cyber Monday?

Na wstępie wyjaśnię iż pod hasłem Cyber Monday kryje się Cyfrowy Poniedziałek. To dzień, kiedy bardzo duże obniżki pojawiają się w sklepach oferujących szeroko rozumianą elektronikę. Oczywiście nie dotyczy to tylko sklepów typowo ze sprzętem RTV czy AGD, ale również i sklepów z branży beauty, które oferują zarówno kosmetyki, jak i sprzęty elektroniczne do pielęgnacji. Warto więc zaznaczyć w swoim kalendarzu dzień 27 listopada, aby skorzystać z największych zniżek na elektronikę. 

Elektronika to również bardzo popularny kierunek prezentowy, dlatego też chętnie jest ona wybierana na prezenty pod choinkę. Jeżeli już teraz wiem co chcemy sprezentować bliskim osobom, warto zakupy prezentów poczynić właśnie w Cyber Monday. Niektóre sklepy przeceniają cały asortyment, inne obejmują zniżką tylko część produktów. Przeważnie zniżki wynoszą ok. 40 – 50%, choć zdarza się, że niektóre serwisy obniżają ceny aż o 80%. Podczas Cyber Poniedziałku można upolować lepszą okazję niż podczas słynnego, kultowego już “święta okazji” pod nazwą Black Friday.

Wiem, że wiele osób nie do końca wierzy w te promocje i okazje, ale uwierzcie, że część z nich jest realna i faktycznie przez ten jeden dzień można upolować elektronikę po wyjątkowo niskich cenach. W sklepie warto po prostu od razu w telefonie porównywać ceny z innych sklepów i w ten sposób błyskawicznie przekonamy się o tym, czy dana cena faktycznie jest okazyjnie, czy może jednak sztucznie wykreowana.

gdzie zniżki na cyber monday

Co warto kupić na Cyber Monday?

Jeżeli planujemy skorzystać z dnia zniżek na Cyber Monday, warto wiedzieć na jakiego typu elektronikę zwrócić uwagę. Biorąc pod uwagę swoje doświadczenie oraz upodobania kobiet, z pewnością warto zwrócić uwagę na… prostownice do włosów. Dlaczego? Ponieważ używa ich prawie każda kobieta. Nawet kobiety z naturalnie kręconymi włosami lubią czasem zafundować sobie odmianę i wyprostować swoje włosy. Z kolei posiadaczki prostych włosów uwielbiają mieć je idealnie gładkie właśnie dzięki użyciu prostownicy. Sama również nie wyobrażam sobie układania włosów bez prostownicy. Tylko ona może zagwarantować mi gładkie włosy. Producenci z roku na rok wypuszczają coraz to nowsze modele, z dodatkowymi funkcjami, albo ulepszonymi. Nowoczesne prostownice są coraz bardziej przyjazne dla naszych włosów. Warto więc zafundować sobie najbardziej nowoczesny model prostownicy, zarówno dla siebie jak i dla bliskiej osoby. Moim zdaniem to prezent trafiony w dziesiątkę.

Idąc tym tropem, drugi tego typu przydatny produkt do codziennej pielęgnacji to suszarki do włosów. To również sprzęt, którego używamy niemalże codziennie. Dlatego też warto mieć suszarki najwyższej jakości, które to będą najbardziej bezpieczne dla naszych włosów. Obecne suszarki mają nawet takie funkcje jak jonizacja czy nawilżanie włosów. Dzieje się tak dzięki temu, że w tych najbardziej zaawansowanych modelach zamontowane są specjalne zbiorniki na agregowanie wilgoci z powietrza, która potem wyrzucana jest podczas suszenia włosów, nawilżając je i nie powodując wysuszenia. Genialne rozwiązanie, o którym nie wie jeszcze wiele kobiet. 

Inna grupa sprzętów elektronicznych, na które warto zwrócić uwagę, to z pewnością szczoteczki soniczne do oczyszczania twarzy. Ponownie służą one do codziennej pielęgnacji. Podobnie mogę one być używane przez kobiety w każdym wieku, więc jest to bardzo uniwersalny produkt, idealny również na prezent. Jeżeli faktycznie zamierzamy kupić dla kogoś taki wartościowy podarunek, to poszukajmy specjalnych okazji właśnie na Cyber Monday. Z pewnością będzie tam wiele mocno przecenionych prostownic do włosów, suszarek do włosów, szczoteczek do oczyszczania twarzy oraz wiele innych ciekawych produktów z grupy elektro.

cyber monday gdzie najwieksze zniżki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge