Czarno-biała elegancja stylizacja

Ostatnio miałam wiele takich okazji, na które musiałam ubrać się w miarę elegancko, ale też i klasycznie, bez awangardy i szaleństw. Dziś prezentuję więc mój przepis na elegancki set w kolorystyce black&white z bordowymi akcentami.

Dla mnie sztuką jest ubrać się elegancko, używając klasycznej czerni i bieli, oraz sprawić, żeby w takim secie nie wiało nudą. Wiele eksperymentowałam, co wymusiły na mnie różne okazje, które wymagały ode mnie właśnie takiego looku. Mam nadzieję, że mi się udało. Ja w takim zestawie czuje się naprawdę dobrze, z jednej strony elegancko, ale przy tym nadal trochę jednak swobodnie.

Naszyjnik ozdabiany kryształkami i cekinami to właściwie jedyny mocny akcent jeśli chodzi o biżuterię w tym zestawie. Tego typu naszyjniki kojarzą mi się trochę z mega modnymi w tym sezonie kołnierzykami. Jednym kolorem, jaki można znaleźć w tym secie jest najbardziej trendy kolor tego sezonu czyli bordowy – znajdziecie go zarówno na ustach, jak i na paznokciach. Kopertówka z metalową kokardką by FRISS&COMPANY idealnie pasuje do całości.

Czarno-biała elegancka stylizacja
Czarno-biała elegancka stylizacja
Kopertówka czarna z kokardą duża XXL
Kopertówka XXL duża czarna z kokardką metalową
Elegancka stylizacja czarno-biała
Naszyjnik z kryształkami i cekinami a la kołnierzyk
Czarne szpilki ZARA
Kopertówka duża XXL czarna z kokardką
| SPODNIE I SZPILKI – ZARA | KOSZULA – CAMAIEU | NASZYJNIK – DF-FASHION | KOPERTÓWKA – FRISS&COMPANY by SARENZA.PL |

Comments

  1. avatarLimonka_blog says

    o jej, fantastyczna stylizacja, śliczna stylizacja, faktycznie jest ciekawie i elegancko, i nie jest przy tym nudno, dobrze, że użyłaś bordowego akcentu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge