LG FashionTV Model Search

Kochani, dostałam zaproszenie na event LG FashionTV Model Search, gdzie opowiem o trendach, blogach modowych, a uczestnicy wydarzenia będą mogli wygrać m.in wystąpienie podczas Paris Fashion Week czy sesję zdjęciową dla magazynu Viva! Moda.

O samym wydarzeniu opowiem Wam w kilku słowach. Fashion TV Model Search jest konkursem, który od 9 lat rozgrywany jest w rożnych krajach na świecie, a w tym roku, po raz pierwszy zagościł w Polsce. Konkurs jest organizowany przez FashionTV. Celem całego wydarzenia jest odkrywanie talentów wśród modeli i modelek, którzy to później mogą odnosić sukcesy na światowych catwalkach.

Co tydzień w 16 miastach Polski odbywa się kolejna edycja konkursu. Na oficjalnej stronie wydarzenia możesz sprawdzić, kiedy LG Fashion TV Model Search odbywa się w Twoim mieście. Jutro, czyli 29 września Fashion TV zagości w Lublinie, w Plazie.

Fashion LG Fashion TV Model Search Lublin

Zostałam zaproszona jako gość, który opowie publiczności kilka słów o najnowszych trendach w modzie, odpowiem na pytania dotyczące blogowania oraz na pytanie, czy Polki potrafią się modnie ubierać. Przy okazji powiem również kilka słów o mojej książce “Pamiętnik Modowej Blogerki”.

Zapraszam wszystkich z Lublina i okolic jutro do Plazy. Do zobaczenia! Relacja oczywiście pojawi się na moim blogu, więc Ci, którzy nie mogą uczestniczyć, na pewno będą mieli okazję zobaczyć foto-relację z wydarzenia.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge