Wygraj weekend dla 2 osób w luksusowym SPA w Bieszczadach!

Komu marzy się beztroski wypoczynek w magicznych Bieszczadach? Cisza, spokój, widok góry i luksusowe masaże? Śniadanie do łóżka, pyszne obiady i totalny relaks! Wystarczy odrobinka szczęścia, aby wygrać voucher na pobyt “Relaks w górach”! Konkurs banalnie prosty, a nagroda wyjątkowa! Kto bierze udział?

spa mazury

Wygraj wycieczkę 2019

Ten wyjątkowy konkurs organizuję we współpracy z hotelem Karino SPA, który mieści się w Bieszczadach, a dokładnie w Polańczyku. Nagroda jest voucher „Relaks w Bieszczadach”, który zawiera: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, masaż aromaterapeutyczny dla dwojga masaż twarzy dla dwojga, nielimitowane korzystanie z basenu, jacuzzi, sauny suchej, sauny parowej. Jest więc o co zawalczyć! Wygraj wycieczkę 2019! Tym bardziej, że konkurs jest banalnie prosty.

Zadanie konkursowe: Wpisz jeden wyraz opisujący wymarzone wakacje

Wyraz musicie wpisać pod zdjęciem konkursowy

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

wygraj wycieczkę 2019

Jak wygrać wycieczkę 2019?

Jak widzicie wystarczy tylko odpowiedzieć na proste pytanie! Wygranie takiej wycieczki w góry do SPA to wspaniała nagroda i cieszę się, że mogę Wam ją podarować. Jak zawsze trudno będzie dokonać wyboru, ale… ktoś na pewno wygra! Może to będziesz Ty? Warto spróbować szczęścia! Wygrywa tylko ten, kto… daje sobie szansę!

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Hotel KARINO SPA *** to nowy obiekt położony tylko 4 km od Jeziora Solińskiego. To przy okazji rewelacyjna baza wypadową w każdy zakątek Bieszczad. KARINO oprócz eleganckich i komfortowych pokoi, wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, wyjątkowe masaże i strefa SPA. Bliskość gór sprawia, że wszystkie te przyjemności dają podwójną radość. Wygraj wycieczkę 2019 i zafunduj sobie voucher do Karino SPA!

Zachęcam Was również do przeczytania mojego artykułu – 10 powodów, dla których warto wyjechać do SPA. Zdecydowanie warto raz na jakiś czas odciąć się od rzeczywistości i wyjechać sobie do SPA. Ma dla Was garść refleksji odnośnie tego, dlaczego warto raz na jakiś czas zrobić sobie weekend w SPA.

Edit 11.06.2019: voucher trafia do 

Wioleta Kobusińska (odpowiedź WySPA)

miłomłyn spa hotel

Wygraj wycieczkę 2019 i weź udział w konkursie!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge