Domowy outfit czy elegancka kreacja – co lubisz bardziej?

Obecna sytuacja z pewnością przyczyniła się do tego, że coraz częściej siedzimy w domach, a coraz rzadziej bywamy na imprezach w nocnych klubach. Niemniej jednak zawsze interesujemy się tym, jak wyglądamy. Jakie są patenty na kobiecy wygląd?

Biżuteria polecana

Czy w domu można wyglądać elegancko?

Wydawałoby się, że kiedy siedzimy w domu, to nasz wygląd ma małe znaczenie. Takie myślenie to błąd, gdyż od tego jak wyglądamy w dużej mierze zależy również nasze samopoczucie. Dbać o swój wygląd warto zawsze, nawet, jeżeli siedzimy tylko w domu. Poza tym, nigdy nie wiadomo kiedy ktoś nas odwiedzi. Przyjmowanie gości w bardzo niedbałym wyglądzie nie jest zbyt komfortowe. Dlatego nawet jeżeli siedzimy w domu, to warto zadbać o to, jak wyglądamy. Dresy są fajne, i na pewno nie warto z nich rezygnować, ale jeśli już chodzimy w dresach, to niech to będą ładne dresy, a nie wyciągnięte. 

Kolejny aspekt tego, dlaczego warto ładnie wyglądać siedząc w domu? Przecież wiele razy dzwoni ktoś do nas na video. Znajomi, przyjaciele, druga połówka, ktoś z pracy. Warto wtedy dobrze wyglądać bo jak nas widzą, tak nas piszą. Jak się okazuje, nie trzeba wychodzić z domu, aby mogli oglądać nas inni ludzie. Kolejna kwesta to sposób, w jaki spędzamy czas w domu. Wiele osób korzysta z różnych form rozrywki, które również czasem wymagają połączeń video. Coraz częściej celem rozrywki bywają wirtualne kasyna, szczególnie te kasynoonlineblik.com. Można tam poczuć odrobinę luksusu i wielkiego świata amerykańskich kasyn, gdzie wygląd miał przecież ogromne znaczenie. 

Moim zdaniem warto czasem zainspirować się tak zwanym “wielkim światem” w kontekście swojego wyglądu. Takie miejsca jak nocne kluby czy kasyna to prawdziwa rewia mody. I owszem, o ile siedzimy w domu to nie będziemy chodzić w szpilkach i złotych sukniach, jednak spędzenie czasu w takiej atmosferze blichtru jest po prostu w jakiś sposób przyjemne. 

domowy outfit

Jak się ubrać na wyjście do nocnego klubu?

Kiedy jednak zdecydujemy się już wyjść z domu i poczuć klimat miasta nocą, warto poznać najmodniejsze trendy w takim stylu ubierania się. Z pewnością zawsze na czasie będą ubrania z motywem panterki, przykład mojej stylizacji możecie zobaczyć we wpisie stylizacją w panterkowej sukience. Kolejny motyw to złoto, ale w umiarze. Może też być ono przemycone nie konieczne w sukience, ale w dodatkach takich jak biżuteria czy zdobienia torebki. Złoto od zawsze jest elementem luksusowych, eleganckich, szykowych stylizacji i warto go używać do podkreślenia swojego kobiecego wyglądu. 

Na pewno ciekawe są połączenia kiedy do eleganckiej, prostej sukienki zakłada się marynarkę. Całość możemy przewiązać paskiem, tworząc bardzo seksowną stylizację. Gwiazdy często pokazują się właśnie w takich połączeniach. Inny sposób eleganckiego zestawienia na wieczorne wyjście to… kombinezon! Kobiety często o nim zapominają, a wspaniale podkreśla on kobiece kształty, potrafi wydłużyć sylwetkę, wysmuklić, jest szalenie szykowny. Pamiętajmy o nim podczas szukania kreacji na wieczorne wyjście.  Więcej inspiracji znajdziecie w tego typu artykułach – modne ubrania na wieczorne wyjście?

sukienki do klubu

Comments

  1. avatar says

    Ja najbardziej uwielbiam dresy! Mam w swojej kolekcji kilka mega wygodnych kompletów. Nie są “wyciągnięte” i spokojnie mogłabym w nich wybrać się na miasto … no może nie do klubu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge