Dyson Airwrap multistyler – dlaczego kobiety za nim szaleją?

Dziewczyny oraz influencerki oszalały na punkcie tych multistylerów. Co więcej, większość z nich nie zniechęca nawet czterocyfrowa cena za ten sprzęt. Kiedy oglądam relacje z testów Dysona do włosów mam wrażenie, że to jest sprzęt, który stał się must have każdej kobiety. Co w nim takiego jest, że tak za nim szaleją?

DysonAirwrap_Multistyler

Za co kobiety kochają multistyler do włosów Dyson Airwrap?

W social mediach ostatnio bardzo głośno jest o urządzeniach do stylizacji włosów marki Dyson. Dziewczyny pokazują na video jak szybko są w stanie “ogarnąć” swoje włosy dzięki urządzeniu Dyson Airwrap. I chociaż ten multistyler kosztuje między 2000 zł a 3000 zł (w zależności od zestawu), to chętnych nie brakuje na tego typu inwestycję. Sprawdzam więc co takiego ma w sobie ten sprzęt, że cieszy się tak dużą popularnością. Generalnie wszystkie sprzęty marki Dyson mają bardzo pochlebne opinie i ceni się je za bardzo wysoką jakość. Początkowo wszyscy zachwycali się bezprzewodowymi odkurzaczami tej marki, które to nie miały sobie równych. Firma jednak posiada w swojej ofercie różne urządzenia, a wśród nich multistyler do włosów Dyson Airwrap.

Dyson Airwrap multistyler <– sprawdź cenę

W Internecie przeczytałam ciekawy komentarz na temat tego urządzenia: “ratunek dla osób, które mają dwie lewe ręce“. Na stronie Vogue Polska przeczytałam również “każdy, kto choć raz wypróbował przełomowe urządzenie Airwrap Dyson, przepada bez reszty“. Dodam jeszcze, że Multistyler Dyson Aiwrap™ okazał się zwycięzcą nagrody Vogue Polska Beauty Awards 2022. W sieci znajdziecie mnóstwo testów i tutoriali odnośnie tego jak efektywnie wykorzystać możliwości Dysona, jak prawidłowo używać wszystkich końcówek do stylizacji włosów.

Stylizacja włosów jak wiemy nie należy do najłatwiejszych zadań. Szczególnie jeśli mamy włosy długie albo mocno wymagające, oporne na układanie się albo mocno kręcone. Każdy z nas ma przed wyjściem z domu raczej ograniczoną ilość czasu na zrobienie fryzury, dlatego też warto skorzystać z tak pomocnych urządzeń jak Dyson Airwrap. Tym bardziej, że oprócz ułatwienia podczas stylizacji włosów możemy również zapewnić sobie włosy o wiele zdrowsze. Dlaczego? Ponieważ w sprzęcie Dyson nie wykorzystuje się zbyt wysokich temperatur, które jak wiemy przesuszają włosy oraz je niszczy. Warto też wiedzieć, że inżynierowie firmy Dyson udoskonalili bestsellerowego Airwrapa. Zastosowali w najnowszych modelach wzmocnienie efektu Coandy – charakterystycznego dla tego urządzenia i pozwalającego na stylizowanie włosów bez nadmiernej i niszczącej pasma temperatury.

Co znajdziemy w zestawie decydując się na zakup multistylera Dyson Airwrap? Oprócz samej suszarki, znajdziecie w zestawie nowe dwukierunkowe końcówki do kręcenia i falowania, szczotki do modelowania i wygładzania oraz końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury, która suszy, wygładza i ukrywa puszące się włosy. Wszystko zapakowane w bardzo eleganckie i porządne etui.

dyson air wrap

Dyson Airwrap multistyler – dlaczego kobiety za nim szaleją?

Korzystając z multistylera Dyson Airwrap na pewno od razu zauważalna jest poprawa wyglądu oraz kondycji włosów. Wszystko dzięki unikalnej technologii, którą znajdziecie tylko w Dysonie. Jedną z nich jest inteligentna regulacja temperatury – 40 razy na sekundę mierzy wyjściową temperaturę powietrza, aby nie przekroczyła 150°C. Druga technologia to specjalny system dyfuzji powietrza o nazwie Coandy. Na czym polega efekt Coandy? Efekt Coandy to zjawisko aerodynamiczne. Gdy strumień powietrza ma odpowiednią prędkość i właściwe ciśnienie, naturalnie opływa przylegającą powierzchnię, przyciągając powietrze wokół. Styler Dyson Airwrap tworzy wir powietrza wokół szczotki, która delikatnie przyciąga włosy, tworząc imponujące loki i fale.

Cała ta technologia sprawia, że zarówno wygładzenie włosów, jak i zrobienie efektownych loków staje się naprawdę łatwe. Wiele dziewczyn docenia możliwość unoszenia włosów u nasady dzięki specjalnej końcówce. Nie musimy się obawiać zniszczenia włosów podczas ich stylizacji. Na pewno warto obejrzeć w Internecie filmiki poradnikowe, aby szybko nauczyć się korzystania z całego zestawu Dysona. Obejrzałam sporo tych nagrań i muszę przyznać, że już nie dziwie się, czemu po ich obejrzeniu dziewczyny biegną do sklepu po zakup tego sprzętu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge