Damskie perfumy, które najmocniej działają na… mężczyzn

Flirtowanie z mężczyznami to sztuka, ale odpowiednio dobrane perfumy mogą okazać się w niej niezwykle pomocne. Zapach jest niewidoczny, ale czasem może zadziałać mocniej aniżeli seksowna sukienka. Warto więc poznać ten typ perfum, które mają większą moc w przyciąganiu mężczyzn. 

perfumy ktore podobaja sie mezczyznom

Perfumy do uwodzenia mężczyzn

Zgłębiając tajniki uwodzenia mężczyzn zrozumiemy jak wielką rolę odgrywa zapach. Tak, to prawda, że mężczyzna może być o wiele bardziej oczarowany kobietą, jeżeli będzie pociągać jego również zapach tej kobiety. Warto więc skorzystać z tej cennej wiedzy i wykorzystać moc, jaką mają perfumy podczas randkowania. I wcale nie mam tu na myśli typowych perfum, które nazywane są feromonami. Pisząc o perfumach skutecznych podczas uwodzenia mężczyzn mam na myśli normalne perfumy, jakie możemy kupić w drogeriach czy perfumeriach. Tajemnicą są konkretne nuty zapachowe wykorzystane przy tworzeniu danych perfum. Okazuje się, że niektóre zapachy po prostu działają na mężczyzn bardziej oraz zwiększają atrakcyjność kobiety

Duży wybór uwodzicielskich perfum w parfumdreams

Z ciekawostek warto wiedzieć, że nawet wyodrębniono jeden zapach, który ponoć najbardziej podnieca mężczyzn z całego świata. Jaśmin to ponoć zapach, który najsilniej uwodzi mężczyzn. Kwiat jaśminu jest uznawany za symbol miłości w Indiach. Mówi się również, że olejek eteryczny z jaśminu to jeden z najbardziej erotycznych zapachów na świecie. Jak można przeczytać w wielu źródłach, zapach ten jest niezwykle kuszący dla mężczyzn. Może warto to wypróbować na żywo? Perfumy z jaśminem to między innymi Dior i kultowej już J’adore, Mugler z perfumami Alien, CHLOÉ i perfumy Nomade Jasmin Naturel Intense , Tom Ford z perfumami Jasmin Rouge, Prada Paradoxe czy Valentino z perfumami Born in Roma Donna.

Mężczyźni za najbardziej atrakcyjne uważają również perfumy z dodatkiem ciepłego piżma oraz z dodatkiem wanilii. Perfumy z takimi składnikami to wręcz pewniaki jeżeli chodzi o silne oddziaływanie na płeć męską. Opisane powyżej nuty zapachowe są głębokie, intensywne, nie da się przejść wokół nich obojętnie oraz obok kobiety nimi pachnącej. Nie dziwne więc, że mężczyźni te perfumy określają dosłownie jako intrygujące oraz pociągające. Jeśli chodzi o perfumy z piżmem to zdecydowanie polecam Yves Saint Laurent “Libre”, które prywatnie po prostu uwielbiam. Warto również sprawdzić perfumy Calvin Klein “Obsessed”, Giorgio Armani “Mania”, Calvin Klein “Reveal”, Gucci “Memoire D’Une Odeur” czy Bottega Veneta “Knot”.

Jakie perfumy działają na mężczyzn?

Zajrzymy więc na półki w perfumeriach i postaram się wyselekcjonować dla Was te perfumy, które uznawane są za te “idealne do uwodzenia mężczyzn”. Nazywane są również wabikami na płeć męską. Pamiętajmy jeszcze o kilku innych ważnych składnikach perfum. Genialne w uwodzeniu są także kwiat pomarańczy uznawany za grono najznamienitszych nosów za zapach szczęścia oraz przyprawy, drzewa i nuty orientalne. Do najbardziej seksownych należą: paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Jeśli chodzi o TOP 10 najbardziej uwodzicielskich damskich perfum, którym nie oprze się żaden mężczyzna to z pewnością znajdą się na tej liście takie pozycje jak Yves Saint Laurent – Black Opium (mam je i namiętnie używam, jeden z moich absolutnie ulubionych zapachów perfum), Calvin Klein – Deep Euphoria, Dior – J’adore, Marc Jacobs – Decadence, Calvin Klein – Obsession, Cacharel – Amor Amor, Chloe – Nomade, Armani – Sì Passione, Carolina Herrera – Good Girl oraz Versace Crystal Noir. I jeszcze jedna ciekawostka. Kobieta, która pachnie perfumami typu unisex, podświadomie odbierana jest przez mężczyzn jako tylko i wyłącznie koleżanka, ale nie potencjalna partnerka. Weźmy sobie ten fakt do serca, jeżeli faktycznie zależy nam na przyciągnięciu do siebie wymarzonego mężczyzny. 

perfumy afrodyzjak

Jak to się dzieje, że zapach odgrywa aż tak ważną rolę w procesie uwodzenia? W tej kwestii warto wrócić do korzeni oraz do biologii. Za kolorowymi buteleczkami perfum kryje się coś więcej aniżeli marketingowa obietnica wywoływania różnych doznań. Jak wiemy, węch to najbardziej pierwotny zmysł. Tak zwana chemia między ludźmi to w dużej mierze jest zapach, chociaż jest on niewidoczny. Warto wiedzieć, że komórki węchowe są bezpośrednio powiązane z ośrodkiem w mózgu, który zarządza emocjami. Naukowcy już dawno zbadali fakt, że osoby mające zaburzenia zmysłu powonienia cierpią z powodu seksualnej oziębłości, nie mają w sobie ani pożądania ani tej seksualnej energii niezbędnej do stworzenia z kimś udanej relacji.

Zapach kobiety jest dla mężczyzny silnie działającym bodźcem seksualnym i w procesie uwodzenia pełni on kluczową rolę tak samo jak seksowny wygląd zewnętrzny. Warto więc zainwestować w dobre perfumy, oryginalne i posiadające opisane wyżej nuty zapachowe najsilniej działające na podświadomość mężczyzn. Zakup dobrych perfum z pewnością będzie wartościową inwestycją, która może mieć spory wpływ na znalezienie idealnego partnera w procesie randkowania. Nie kupujmy nigdy tak zwanych podróbek perfum, nie szukajmy wyjątkowych okazji, gdzie drogie perfumy można kupić po nierealnie niskiej cenie. Takie rozlewnie perfum produkują je w pełni syntetycznie i masowo, nie ma tutaj mowy o wyselekcjonowaniu zapachów. 

Jak produkuje się prawdziwe, oryginalne perfumy? Perfumy pozyskuje się w specjalistycznych rozlewniach w oparciu o unikalne receptury i wysokogatunkowe składniki roślinne, zwierzęce i syntetyczne. Głównym składnikiem perfum są olejki eteryczne uzyskiwane z wybranych części roślin. Po czym poznać że perfumy są oryginalne? W tym celu przetestujcie działanie specjalnej perfumerynej wyszukiwarki, które pozwalaja na zidentyfikowanie oryginalności perfum. Jedną z nich jest na przykład Check Cosmetics. Numer seryjny znajdziesz na spodzie flakonu, po wpisaniu go w pole wyszukiwarki, program zidentyfikuje markę i produkt. Tym sposobem przekonasz się o oryginalności swoich perfum. 

perfumy afrodyzjaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge