Na premierze najnowszej kolekcji dodatków do mieszkania F&F Home

Wczoraj miałam okazję odwiedzić showroom F&F Home, z okazji premiery najnowszej, wiosennej kolekcji dodatków do mieszkania. Inspiracje morzem i dziką Afryką, latami 80-tymi oraz ciepłym górskim domkiem…. co jeszcze nowego w wiosennej kolekcji 2015 F&F Home?

Kolekcja F&F Home wiosna 2015

Na premierach najnowszych kolekcji dodatków do mieszkania od F&F Home zawsze jest ciekawie. Marka nie chwyta się jednego czy dwóch trendów, ale korzysta z wielu różnych inspiracji, dzięki czemu za każdym razem oferuje nam zupełnie nowe, świeże spojrzenie na to, jak możemy w szybki i niedrogi sposób urządzić swoje mieszkanie. Co nowego pojawiło się kolekcji F&F Home wiosna 2015?

Biorąc pod uwagę, że to wiosenna, słoneczna kolekcja, nie mogło zabraknąć dodatków do mieszkania zainspirowanych klimatami morskimi. Odcienie i turkusu wprowadzą do naszych wnętrz prawdziwą wiosnę! W oko wpadły mi również dodatki rodem z gorącej Afryki. Soczyste kolory na pewno znajdą wielu zwolenników, niemniej do moich wnętrz takie dodatki nie będą pasować.

Moje typy to kolekcja poduszek i pledów rodem wyjętych z przytulnego, górskiego domku oraz kolekcja zainspirowana latami 80-tymi (z bardzo charakterystycznym połączeniem kolorów żółtego i szarego). Lubię ocieplać klimat mieszkania, dlatego zawsze zwracam uwagę na poduszki i pledy, którymi to możemy zmieniać styl naszych pomieszczeń w kilka minut.

F&F Home wiosna 2015 premiera

F&F Home wiosna 2015 F&F Home wiosna 2015 szkło F&F Home wiosna 2015 szklane dodatki F&F Home wiosna 2015 salon F&F Home wiosna 2015 retro F&F Home wiosna 2015 poduszki F&F Home wiosna 2015 pledy F&F Home wiosna 2015 morskie F&F Home wiosna 2015 morskie dodatki F&F Home wiosna 2015 kolorowe dodatki F&F Home wiosna 2015 kolorowe dodatki F&F Home wiosna 2015 kolekcja F&F Home wiosna 2015 dzika afryka F&F Home wiosna 2015 dodatkiKolekcja F&F Home wiosna 2015

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge