Testujemy spacerówkę, którą można prowadzić “jednym palcem”

Wózek spacerowy to “trzecia ręka” każdej mamy. Musi być wygodny, praktyczny i bezpieczny dla dziecka. Musi spełniać funkcją zarówno karocy dla malucha jak i wygodne łóżka w razie chęci spania. Wszystkie te cechy spełnia nasz nowy pojazd czyli Euro-Cart CROX w przepięknym kolorze Pro Mineral.

najlepsza spacerówka

Wygodny wózek spacerowy

Z doświadczenia muszę stwierdzić, że aby było naprawdę wygodnie, to warto mieć kilka różnych wózków spacerowych. Ponieważ mieszkamy na wsi, potrzebujemy wózka w teren, innego wózka potrzebujemy do miasta, a jeszcze innego do usypiania. Nie ma jednego, uniwersalnego wózka idealnego, który spełnia wszystkie wymagania. Bardzo zachęca do przeczytania mojego artykułu na blogu o polecanych wózkach spacerowych. Naszym nowym wózkiem miastowym, ale również nadającym się w teren jest model Euro-Cart CROX.

Bardzo duży wybór spacerówek znajdziesz w sklepkiki.pl

CROX Pro posiada duże koła oraz szerokie siedzisko dzięki temu podróżowanie wózkiem jest bardzo wygodne. Julek jest dosyć sporym chłopczykiem (teraz ma 1 rok i 8 miesięcy), więc niektóre spacerówki okazywały się dla niego zbyt wąskie. Wózek Crox Pro (zobacz cenę wózka na stronie sklepu)  jest nowością na rynku, jest to lekka spacerówka na dużych kołach. Wózek posiada najnowszą homologację, która pozwala na przewożenie dziecka w wózku aż do 22 kg, jest to dłuższy okres użytkowania niż dotychczas w wózkach spacerowych. Materiału użyte do produkcji wózka są wysokiej jakości zapewniając maluszkowi wysoki komfort podczas spacerów.  Teraz możecie kupić go 10% taniej z kodem rabatowym: “SKLEPKIKI2020”

wózek crox pro wygodna spacerówka polecana spacerówka

Wózek CROX Pro wydaje się być… ideałem!

W nowej wersji Pro wszystkie 4 koła gumowe są bardzo dobrze amortyzowane co bardzo ułatwia jazdę po nierównej nawierzchni. Mieszkając na wsi mamy świetna okazję do tego, aby to przetestować i sprawdzić działanie amortyzatorów. Przednie koła są skrętne dzięki czemu nie musimy się męczyć podczas skręcania oraz manewrowania np. pomiędzy sklepowymi regałami. Natomiast gdy prowadzimy wózek po nierównym terenie koła możemy zablokować, wtedy nie będą uciekały np pomiędzy kamieniami. Wózek dosłownie prowadzi się jednym palcem. On dosłownie sunie po nawierzchni, jeżeli jest ona w miarę gładka. Dziecko siedzi wysoko, co również moim zdaniem jest bardzo na plus.

Wózek przy użyciu jednej ręki składa się do niewielkich rozmiarów, bez problemu mieści się w bagażniku każdego auta. W zestawie z wózkiem znajduje się pokrowiec na nóżki pałąk zabezpieczający folia przeciwdeszczowa uchwyt na kubek. To pełny zestaw spacerowicza, aby dziecku i mamie było wygodnie. Oczywiście istnieje wiele takich wygodnych, polecanych wózków, ale wózek Crox Pro z pewnością należy do czołówki. Bardzo solidnie wykonany, już po pierwszych kilku minutach korzystania z niego odczuwa się ten fakt, iż wózek posiada wysokiej jakości materiały.

Szczerze polecam każdej mamie wózek Crox Pro oraz sklep z wózkami sklepkiki.pl. To niesamowicie wygodny wózek spacerowy! Profesjonalne doradztwo i modele wózków w bardzo dobrych cenach. Na dodatek możecie skorzystać z rabatu 10% przy zakupie wózka,  wystarczy przy zakupie wpisać kod “SKLEPKIKI2020”. Porządny wózek spacerowy to inwestycja, zarówno w wygodę mamy, jak i wygodę dziecka. Moim zdaniem to bardzo wartościowa inwestycja.

spacerówka z dużą budką jaka spacerówka jest najlepsza spacerówka terenowa najlepsza spacerówka wózek spacerowy

Bardzo duży wybór spacerówek znajdziesz w sklepkiki.pl

Wózki10% taniej z kodem rabatowym: “SKLEPKIKI2020”

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge