Wakacje z dzieckiem w sercu Gdańska – Hotel Number One

Gdzie na wakacje z dzieckiem w Gdańsku? Ja i Julian kolejny raz gościmy w Hotel Number One, który spełnia wszystkie wymagania rodzin z dziećmi. Właśnie dlatego byliśmy tutaj już kolejny raz! Zadowolenie młodego człowieka jest najlepszym dowodem, że wakacje były naprawdę udane.

Hotel Number One Gdańsk

Hotel w Gdańsku z basenem dla dzieci

Uwielbiamy Trójmiasto! Razem z Julkiem bywamy tutaj regularnie i zawsze szukamy hotelu, który jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Dlatego już kolejny raz odwiedziliśmy Hotel Number One, który mieści się w samym sercu Gdańska. Obiekt położony jest dosłownie przy gdańskiej Starówce. Hotel dosłownie pachnie nowością, gdyż jest hotelem bardzo młodym, ale już obleganym przez gości, co miałam okazję zobaczyć podczas mojego pobytu. Pozytywne wrażenia towarzyszą już od samego wejścia. Lubię hotele nowoczesne, dlatego w Number One czuje się naprawdę dobrze. Julek również, co zobaczycie na poniższych zdjęciach. Już na wstępie dodam, że to hotel w Gdańsku z basenem dla dzieci. Jest to odrębny basen dla najmłodszych. Oczywiście do dyspozycji jest również duży basen dla dorosłych oraz jacuzzi.

Zobacz ceny pokoi w Hotel Number One***

Jak zawsze po wejściu do hotelu sprawdzamy jak wygląda pokój. W Hotelu Number One znajdziecie przestronne pokoje, które doskonale “rozumieją” potrzeby mamy z dzieckiem. Duży salon, gdzie bez problemu można wjechać z wózkiem i zmieścić się z bagażami. Sypialnia znajdująca się w oddzielnym pomieszczeniu, co dla rodziny z dzieckiem jest wręcz kluczowe. Wiem już z doświadczenia jak wygląda wakacjowanie w hotelu, gdzie pokój nie ma osobnej sypialni dla dziecka. Jest to krótko mówiąc mało komfortowe. Dlatego bardzo doceniam Hotel Number One, że tutaj można znaleźć pokoje z odrębnymi sypialniami. Jeśli będziecie szukać hotelu w Gdańsku dla dzieci to bardzo polecam Hotel Number One. Relację z mojego pierwszego pobytu w hotelu możecie znaleźć w tym artykule – hotel w Gdańsku z dzieckiem.

hotel dla dzieci w gdańsku Hotel Number One pokoje hotel przyjazny dzieciom gdańsk pokoje w hotel number one

Hotel z basenem w Gdańsku

W hotelu Number One jest oczywiście strefa basenowa oraz strefa SPA, wraz z siłownią. Czym ta strefa wyróżnia się od innych hoteli? Po pierwsze, basen posiada zwiększającą się głębokość, nawet do 1,70 m. Wiem, że dla wielu osób, które potrafią pływać to istotne. Poza tym, jak już wspominałam, jest wydzielony osoby basen dla dzieci z fontanną. Julek miał tyle frajdy, że za pierwszym razem siedział w nim prawie 2 godziny. Hotel zapewnia również zabawki dla dzieci oraz koła do pływania. Sama strefa jest przestronna, przyjemnie jasna i przytulna. Można odpocząć, zrelaksować się i zapewnić najmłodszym sporo atrakcji.

hotel z basenem dla dzieci w Gdańsku Hotel z basenem w Gdańsku

Hotel z salą zabaw dla dzieci

Bardzo istotnym elementem Hotelu Number One jest to, że posiada wydzieloną salę zabaw dla dzieci. Zatoka Zabawy to idealne miejsce dla dzieciaków w różnymi wieku. Taka sala świetnie przydaje się w momentach, kiedy na przykłada pada deszcz albo chcemy spędzić trochę czasu w hotelu z dziećmi, ale nie chcemy, by tylko siedziały w pokoju. Julkowi bardzo podobało się w tym centrum rozrywki. To kolejny dowód na to, że Hotel Number One idealnie nadaje się jako miejsce dla rodzin z dziećmi.

hotel z bawialnią dla dzieci

Podsumowanie pobytu w Hotel Number One w Gdańsku

To mój kolejny pobyt z Julkiem w Hotelu Number One i kolejny raz jesteśmy w pełni zadowoleni z pobytu. Patrzę na taki pobyt pod kątem wygody i komfortu podróżowania z małym dzieckiem. Kiedy ma się takiego małego człowieka pod opieką, zwraca się uwagę na zupełnie inne rzeczy, aniżeli gdy podróżujemy w parze albo solo. Hotel spełnił moje wszystkie wymagania związane z pobytem. Komfortowe pokoje, atrakcje jakie oferuje hotel, bardzo dobre wyżywienie, to wszystko sprawia, że chce się tu wracać. 

Hotel w centrum Gdańska Hotel w centrum Gdańska

Zobacz ceny pokoi w Hotel Number One***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge