10 modeli przepięknych huśtawek dla dzieci w stylu boho [CENY]

Dzieci kochają bujanie na huśtawkach, to jest pewne bez dwóch zdań. Dlatego warto mieć w domu pokojową huśtawkę, aby dziecko mogło korzystać z tej ogromnej przyjemności. W sklepach jest wiele modeli takich zabawek, ale mnie najbardziej cieszą te w stylu boho albo vintage. Gdzie można je kupić?

boho huśtawka

źródło zdjęcia: babysteps.pl

Boho huśtawki dla dzieci

Urządzając pokoik dziecka zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność danych rzeczy, ale również na ich wygląd. Tym bardziej, że ilość przepięknie zaprojektowanych dodatków do pokoju dziecka, dekoracji czy zabawek jest po prostu ogromna! Producenci bardzo mocno przykładają się do tego, aby rzeczy dla dzieci cieszyły oko zarówno dzieci, jak i rodziców. Oglądając inspiracje wystroju dziecięcych pokoików można się mocno zachwycić pomysłowością i kreatywnością. Aktualnie bardzo modny jest trend urządzania pokoików w stylu vintage oraz boho. Przygotowałam dla Was przegląd cudnych huśtawek, które zaprojektowane są właśnie w tym trendzie.

Dlaczego huśtawka to bardzo ważna zabawka w pokoju dziecka? Ponieważ bujanie się stymuluje rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Generalnie wszelkiego rodzaju bujanie i kołysanie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo huśtanie się stymuluje układ przedsionkowy mózgu dziecka. Ta stymulacja powoduje z kolei to, że maluch:

  • szybciej rośnie
  • jest mniej płaczliwy
  • jest spokojniejszy
  • szybciej nabiera nowych umiejętności
  • potrafi być bardziej skoncentrowany, co w przyszłości zaowocuje lepszymi wynikami w szkole

Wszystkie te zalety może dać zwykłe wydawałoby się bujanie na huśtawce. Warto więc zadbać o to, aby huśtawka dla dzieci jak najszybciej znalazła miejsce w naszym domu lub mieszkaniu, nawet, jeśli nie mamy zbyt wielu metrów kwadratowych. W sklepach można kupić przepiękne huśtawki, które mogą być nawet personalizowane. Zobaczcie mój przegląd ślicznych huśtawek w stylu boho oraz vntage. Jestem pewna, że skradną one Wasze serca.

huśtawka vintage dla dziecka

źródło zdjęcia: babysteps.pl

Jak zaaranżować pokój w stylu boho?

Wielu rodziców stawia właśnie na styl boho lub vntage w kwestii dekorowania oraz urządzania pokoju dla swojego malucha. Jak go urządzić? Wcale nie musi to być zrobione dużym kosztem. Tłem dla takiego pokoiku może być piękna tapeta w stylu vintage. Zrobi ona nam cały klimat w pomieszczeniu. Potem to już tylko kwestia dodatków. Obrazy z delikatnymi grafikami w drewnianych ramach, wiklinowe kosze, drewniane zabawki i poduszki, koce w naturalnych kolorach. Taka boho huśtawka będzie idealnym elementem pokoiku dla dziecka, każdego pokoiku, nie tylko tego w danym stylu.

Pokoik w stylu boho wyróżnia się od innych tym, że nie ma w nim feerii barw, stawia się raczej na stonowane kolory, kolory ziemi. Mnie osobiście takie wnętrza bardzo się podobają, ponieważ bije z nich spokój i harmonia, a to dziecku jest niezwykle potrzebne i bardzo dla niego ważne. Zbyt duża ilość bodźców, nawet tych kolorystycznych może powodować rozdrażnienie u maluchów. W kwestii urządzania dziecięcego pokoju warto iść ku naturze, naturalnym materiałom i kolorom.

huśtawka boho dla dziecka

Modele huśtawek w stylu boho

huśtawka boho beżowa

DREWNIANA HUŚTAWKA VELVETSWING BEIGE BEŻOWA / BABYSTEPS, cena 289 zł

huśtawka babysteps

HUŚTAWKA DZIECIĘCA FOREST / BABYSTEPS, cena 279 zł

kołyska dla dziecka boho

KOŁYSKA VELVET NEWBORN SWING BEIGE / BABYSTEPS, cena 399 zł

huśtawka dla dziecka szara

HUŚTAWKA VELVETSWING SKY GRAY DREWNIANA / BABYSTEPS, cena 289 zł

Takie przepiękne boho drewniane huśtawki znajdziecie w sklepie babyandmam.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge