Stylizacja w marynarskim stylu idealna na wakacje

Styl marynarski modny jest chyba w każdym sezonie z rodzaju tych “ciepłych”. Zawsze na pokazach mody, któryś z bardziej znanych projektantów lansował ten trend. W sezonie wiosna lato 2012 jakoś nie wiele o nim słychać… ?

Marynarska stylizacja

Od kiedy interesuje się modą, czyli od wielu, wielu lat, zawsze, ale to zawsze w sezonie wiosna – lato modne były marynarskie motywy. Czasem miały one odbicie w kolorach, czasem tylko we wzorach, czasem tylko w formie dodatków. W tym sezonie – szok – póki co o marynarskim stylu mówi się nie wiele! Osobiście bardzo lubię wszystko co posiada marynarski styl (stąd dziś moja marynarska stylizacja, która tym samym jest moją refleksją na temat obecności tego trendu w tym sezonie).

Jestem prawie pewna, że kiedy zrobi się cieplej i nastanie astronomiczne lato – na ulice wyjdą “kotwice, paski, granatowe spodnie i słomiane kapelusze”, bez względu na to, czy marynarski look będzie modny danego sezonu, czy też nie 🙂 . Stylizacje, ubrania, dodatki w marynarskim stylu moim zdaniem są ponadczasowe, i po pierwsze nigdy się nam nie znudzą, a po drugie zawsze w dobrym tonie będzie mieć w swojej szafie marynarskie akcenty.

—-> TRENDY WIOSNA LATO 2012 – MOJA HOT LISTA

Marynarski styl

Marynarska stylizacja

Marynarska stylizacja

buty koturny – H&M, 99 zł
spodnie – bezmarkowe, 50 zł
pasek  – second-hand, 2 zł
bluzka  – H&M, 59 zł
zegarek – Jelly Watch – 12 zł
torba – BYC

Przypominam o konkursie IKEA–> ZOBACZ POST Z KONKURSEM. Nagrodą jest bon pieniężny, do wykorzystania w sklepie. Wystarczy zostawić swój komentarz pod postem. Wystarczy wskazać to, która stylizacja ze stolikiem IKEA jest najbardziej funkcjonalna. Zapraszam!

Comments

  1. avatar says

    Myślę iż HOT, w tym sezonie spotyka się proste stylizacje/mieszane (kolory, paski, kropki, itp.) Myślę że nadaje się no oczywiście tak dopasowana jak twoja będzie wielką inspiracją dla innych :]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge