Rossmann rusza z gigantyczną promocją -55% na kosmetyki!

Zakupy kosmetyczne przeniosły się teraz głównie do Internetu, na co drogerie odpowiedziały zniżkami, wyprzedażami i promocjami. Jeśli więc planujecie zakupy kosmetyczne, to warto rozejrzeć się za cenowymi okazjami. Ze swoją najbardziej popularną wyprzedażą rusza niebawem Rossmann, oferując aż -55% na kosmetyki…. kolorowe! Kiedy rusza akcja?

promocja rossmann maj 2020

Promocja Rossmann maj 2020

Swoją drogą, od kiedy musimy siedzieć głównie w domu to zapotrzebowanie na kosmetyki kolorowe nieco zmalało, za to wzrosło zapotrzebowanie na produktu do… domowego SPA! Niemniej jednak prędzej Nowy York zarośnie mchem, aniżeli kobiety przestaną się malować. Wiele osób spotyka się teraz na video, a przecież nie pokażemy się w piżamie i potarganych włosach. Wiele osób teraz przygotowuje się do pracy w ten sam sposób co wcześniej, tylko widuje się z pracownikami on-line. Z racji sporej ilości wolnego czasu, wiele osób rozkręca swoje kanały w social mediach, a to również wymaga odpowiedniego wyglądu. Dlatego też suma sumarum, potrzeba kupowania nowych kosmetyków cały czas jest wysoka

Jakie kosmetyki są teraz najchętniej kupowane przez kobiety? Ogromną popularnością cieszą się wszelkie produkty do domowej pielęgnacji. Wszelki kosmetyki potrzebne do zrobienia SPA we własnej łazience są bardzo chętnie kupowane. Oprócz nich kobiety wreszcie mają czas samodzielnie zadbać o swoje paznokcie, dzięki czemu dobrze sprzedają się również lakiery hybrydowe. Wszak od kiedy na rynku można za niewielkie pieniądze kupić zestaw do samodzielnego wykonania hybryd, wiele kobiet przestawiła się z chodzenia do salonów kosmetycznych na robienie paznokci w domowych warunkach.

Z kolei zapotrzebowanie na perfumy i wody damskie cały czas jest tak samo duże. Te kosmetyki zawsze będą “szły jak woda”. Z reguły kupujemy je dla siebie, ale bardzo często perfumy kupujemy również na prezent. Dlatego nawet jeśli w danym momencie nie potrzebujmy nowej pachnącej buteleczki, ale właśnie są duże zniżki na te produkty, to spokojnie można z tych okazji skorzystać. Perfumy nam się nie zepsują, a poza tym zawsze możemy je komuś podarować. Promocja Rossmann maj 2020 – jakie będą zasady tej akcji?

promocja rossmann listopad 2018

Promocja Rosmann maj 2020 -55% na kosmetyki kolorowe

Kiedy rusza promocja w Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu? Już 16 maja 2020 roku, w sobotę ruszy wielka rozprzedaż kosmetyków do makijażu. Promocja będzie trwała do 31 maja (lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach) w drogeriach stacjonarnych i drogerii internetowej. Nie musimy więc szturmować sklepów fizycznie, zakupy możemy zrobić przez Internet. Z tego co pamiętam to ta promocja zawsze obowiązywała w sklepach stacjonarnych tylko (o ile dobrze pamiętam).

Zawsze korzystam z tej wyprzedaży, bo to dla mnie idealny moment, aby przetestować nowe kosmetyki. Chyba każdej z nas zdarzyły się nietrafione zakupy wśród kosmetyków kolorowych. Nie raz szkoda mi było wyrzucać np. podkłady źle dobrane kolorystycznie czy pomadki. Kiedy mogę kupić wszystko za -55% to nie będzie mi aż tak szkoda, w przypadku złego doboru kosmetyków. Jak zwykle nakupię nowych podkładów do twarzy, bronzerów i rozświetlaczy, bo to moje “must have”. Chciałabym używać cieni do powiek, ale nie potrafię się nimi ładnie umalować, więc ich nie gromadzę.

Zasady promocji Rossmann maj -55% na kosmetyki kolorowe

  • promocja będzie trwała od 16 do 31 maja 2020 r. (albo do wyczerpania zapasów)
  • obniżką o wysokości -55 proc. objęte będą ceny kosmetyków do makijażu
  • zakupy będzie można robić zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet
  • będzie można kupić do trzech sztuk tego samego kosmetyku podczas jednych zakupów
  • dodatkowo przez 3 dni (od 18 do 20 maja) 680 z 1400 drogerii Rossmann będzie czynnych dłużej – już od godziny 6.00 rano do 22.00, aby zapewnić większe rozproszenie klientów

Na czym polegają promocje w Rossmannie?

Najpopularniejsze promocje w sklepach Rossmann to zdecydowanie akcje 2 + 2 GRATIS w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów – wybrać dwa kolejne za darmo. Każdy może skorzystać z tej wyprzedaży kosmetyków! Rossmann promocja kwiecień -55% dotyczyć będzie tym razem kosmetyków kolorowych i można spodziewać się zniżki -55% na wszystkie kosmetyki do makijażu! Trzeba przyznać, że wiele Klientek czekało na tą edycję od wielu miesięcy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

kosmetyki corine de farme

Promocja rossmann maj 2020 zasady i szczegóły akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge