Szukasz pracy? Dodaj ogłoszenie w tym serwisie i czekaj na oferty!

Szukanie nowej pracy może być żmudne. Przeglądanie dziesiątek ogłoszeń, pisanie listów motywacyjnych i spędzanie długich godzin na na serwisach z ogłoszeniami o pracę. Można zrobić to szybciej i łatwiej. Wystarczy zamieścić swoją własną ofertę i poczekać, aż to pracodawca odezwie się do nas! Ten serwis z ogłoszeniami o pracę różni się od innych.

gdzie szukać pracy zdalnej

prowadzenie bloga to dla mnie najciekawsza forma pracy zdalnej

Jak szybko znaleźć pracę?

W sezonie wakacyjnych i po wakacjach bardzo wiele osób szuka nowej pracy. Po co tracić czas na przeglądanie setek ogłoszeń, skoro można wystawić swoje i poczekać, aż to pracodawca nas znajdzie? Serwis bazapracownikow.pl jest bardzo przyjazny zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Na serwisach takich jak np. Pracuj.pl trzeba zapłacić za dodanie ogłoszenia kilkaset złotych. To i mało i dużo dla firmy poszukującej pracownika. Dlatego o wiele szybciej może trafić do konkretnych osób własnie przez ten serwis. Zarówno pracodawca jak i poszukujący pracę oszczędzają swój czas na poszukiwaniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu portal ten wyróżnia się na tle innych.

Dodaj swoją ofertę i czekaj na zgłoszenia od pracodawców – TUTAJ

Jak wspomniałam wcześniej, serwis jest bezpłatny, co na pewno przyciągnie wielu pracodawców. Oczywiście warto mieć swoje konta na wielu różnych portalach, również na tych mocno już rozwiniętych. Jednak pamiętajmy, że tam konkurencja jest gigantyczna, a na mniejszych portalach łatwiej się przebić ze swoją ofertą. Warto dać im szansę. Jak szybko znaleźć pracę? Właśnie za pomocą tego typu serwisów z bazą ogłoszeń o pracę. Założenie konta w serwisie zajęło mi kilka minut. Dodanie swojej potencjalnej oferty pracy nie więcej. Łącznie w ciągu około 10 minut możemy wystawić swoją ofertę dla pracodawców. To nie wiele za szybkie znalezienie pracy.

Bardzo istotne na serwisie bazapracownikow.pl jest sortowanie ogłoszeń po dokładnej lokalizacji. Dzięki temu można trafić do osoby nawet z tych najmniejszych miejscowości. To ważne zarówno dla poszukujących pracy jak i dla pracodawcy. W swojej ofercie pracy od razu zaznaczamy jaka umowa nas interesuje oraz jaki jest preferowany termin rozpoczęcia pracy. To bardzo zawęża poszukiwania i pozwala połączyć ze sobą osoby o tych samych oczekiwaniach. Myślę, że mogłaby się pojawić jeszcze opcja oczekiwanego wynagrodzenia, aby tutaj również nie było konfliktu interesów. Możemy jednak w sekcji “O mnie” podać interesujące nas wynagrodzenie i w ten sposób przyciągać do siebie konkretne oferty pracy.

najlepsze oferty pracy zdalnej

Największy trend to praca zdalna – jak ją szybko znaleźć?

Obecnie bardzo popularna jest praca w domu. Powodzenie pracy zdalnej jest teraz naprawdę ogromne! Pojawienie się epidemii oraz wdrożenie pracy w domu spowodowało wysyp ofert pracy na odległość. W większości przypadków wystarczy laptop oraz podłączenie do Internetu. Dzięki pracy zdalnej można pracować wszędzie. W domu, na wakacjach czy w podróży. Warto więc dodać swoją ofertę na serwisie z ogłoszeniami bazapracownikow.pl. Nie znacie dnia ani godziny, kiedy potencjalny pracodawca odezwie się z wymarzoną ofertą pracy.

Epidemia zmusiła pracodawców do wdrożenia zdalnej pracy w większości firm. Nareszcie wielu szefów zrozumiało, że nie musi widzieć naocznie swojego pracownika przypiętego do myszki i wpatrzonego w monitor, aby uwierzyć, że on naprawdę pracuje. Niestety na polskiej mapie pracodawców jest jeszcze wielu “januszy”, którzy kompletnie nie pojmują czym jest zaufanie do pracownika oraz stawianie na efekt, a nie odwalone “dupogodziny” na etacie. Wiele osób poszukujących pracy jednak za bardzo nie wie gdzie szukać pracy zdalnej.

W swojej zawodowej karierze miałam już nie jedną zdalną pracę i każda z nich dawała mi wolność, niezależność, przyjemne zajęcie oraz dobre pieniądze. W większości przypadków były to prace związane z marketingiem, redagowaniem tekstów, tworzeniem treści do Internetu, robieniem zdjęć. Prowadziłam również działy tematyczne w serwisach internetowych czy zajmowałam się prowadzeniem bloga (czym zajmuje się do dnia dzisiejszego). Kiedyś ofert pracy zdalnej nie było zbyt wiele, teraz jest ich prawdziwy wysyp. Co więcej, warto również zainteresować się tym jak znaleźć pracę zdalną za granicą.

praca zdalna gdzie jej szukać

Jak znaleźć pracę zdalną?

Gdzie szukać pracy zdalnej? Najszybciej jest zamieścić swoją ofertę na różnych serwisach z ogłoszeniami o pracę takich jak właśnie bazapracownikow.pl. Jasno trzeba zaznaczyć na jakiej formie pracy nam zależy. Jedni szukają pracy, inni szukają pracowników. Ciągle dodawane są nowe ogłoszenia. 

10 powodów, dla których warto pracować zdalnie

 1. wolność, niezależność, bycie panią/panem swojego czasu
 2. praca na luzie, w piżamie, z nogami na stole, w dowolnej pozycji
 3. możliwość wykonania pracy szybciej bądź wolniej, w zależności od naszego poziomu energii
 4. bezproblemowe wypady do miasta w ciągu dnia czy załatwianie spraw
 5. nie trzeba się nikomu tłumaczyć, że w samo południe “idziemy do dentysty”
 6. robienie przerw kiedy tylko chcemy
 7. możliwość pracy w dowolnym miejscu, na kanapie, na plaży albo w restauracji
 8. możliwość pracy podczas urlopu, łączenie pracy z urlopem
 9. zwiększenie kontaktów rodzinnych
 10. nie trzeba jechać do biura, stać w korkach, malować się i specjalnie ubierać, aby zacząć dzień pracy

Moja przygoda z pracą zdalną zaczęła się już dawno temu. Pracowałam w różnych agencjach kreatywnych i już te ponad 10 lat temu dogadywałam się na częściowe wykonywanie pracy na etacie – poprzez pracę zdalną. Nigdy nie potrafiłam się w pełni przystosować do pracy na etacie, dlatego zawsze szukałam alternatywnych rozwiązań. Lubiłam chodzić do pracy, ale chciałam zachować również swoją wolność i niezależność. Dlatego na początku była to częściowa praca zdalna, ale po latach przeszłam już całkowicie na zdalną pracę. Dług by opowiadać moją zawodową historię, bo jest w niej sporo różnych zakrętów, wzlotów i upadków. Jak wszędzie. Niemniej jednak zawsze kluczowe dla mnie było zachowanie swojej niezależności. I tak naprawdę udało mi się to dopiero po założeniu własnej firmy. Polecam każdemu!

Jak znaleźć pracę zdalną? Najszybciej jest zamieścić swoją ofertę na różnych serwisach z ogłoszeniami o pracę. Jasno trzeba zaznaczyć na jakiej formie pracy nam zależy. Ciekawym rozwiązaniem jest również aplikowanie na stanowiska na etacie, aby potem… przekonać pracodawcę do pracy zdalnej. Wszystko jak widać zależy od naszej kreatywności. Nawet nie tak istotne jest to gdzie szukać pracy zdalnej, ale jak bardzo aktywnie będziemy szukać. Lenistwo się nie opłaca, a lukratywne oferty zgarniają z reguły osoby przykładające się do poszukania fajnej pracy zdalnej.

gdzie szukać pracy w domu

dodaj swoją ofertę pracy w serwisie bazapracownikow.pl

Comments

 1. avatarzdalna says

  Zdalna praca nie oznacza automatycznie możliwości wykonywania pracy w dowolnie wybranych godzinach (“bezproblemowe wypady do miasta w ciągu dnia czy załatwianie spraw, nie trzeba się nikomu tłumaczyć, że w samo południe “idziemy do dentysty””).
  Zwykle jest to praca na etacie z dodatkowym porozumieniem pomiędzy pracodawcą i pracownikiem, w ramach którego to porozumienia pracownik podaje informację nt. miejsca wykonywania telepracy (co jest ważne w przypadku nastąpienia wypadku w czasie wykonywania pracy) oraz zgadza się na weryfikację miejsca wykonywania pracy przez pracodawcę.
  Oczywiście wiadomo, że żaden pracodawca nie jeździ do pracowników pracujących zdalnie, aby sprawdzić, czy na pewno są w domu i pracują, ale to rozwiązanie wymaga zaufania ze strony pracodawcy i uczciwości ze strony pracownika.
  Podejście prezentowane w Twoim wpisie (“bezproblemowe wypady do miasta w ciągu dnia czy załatwianie spraw, nie trzeba się nikomu tłumaczyć, że w samo południe “idziemy do dentysty””) bardziej opisuje elastyczny czas pracy, a nie pracę zdalną i może być szkodliwe. Pracodawcy obawia się telepracy właśnie dlatego, że wielu pracowników traktuje pracę zdalną jako możliwość zajęcia się sobą i załatwiania spraw “na mieście” kosztem rzetelnego wykonywania obowiązków zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge