Relacja: spotkanie Akademia Mistrzów z Ewą Ewart i biżuterią Jubistyl

Na zaproszenie polskiej firmy biżuteryjnej Jubistyl, wybrałam się do Łodzi na spotkanie z wybitną dziennikarką Ewą Ewart w programie Akademia Mistrzów. Słowem kluczem, które było myślą przewodnią dla uczestniczek spotkania była Inspiracja. 

Akademia Mistrzów

3 października odwiedziłam Hotel a’ndels w Łodzi, gdzie odbyło się spotkanie Akademia Mistrzów z Ewą Ewart. Partnerem tego wydarzenia była firma Jubistyl (www.jubistyl.pl), która od 14 lat zajmuje się sprzedażą biżuterii złotej, srebrnej i modowej oraz zegarków.

jubistyl-celebrytka

jubistyl

fot. Michał Dąbrowski

Miałam okazję skorzystania z oferty firmy Jubistyl i muszę przyznać, że wybór biżuterii, zegarków, a już w szczególności pięknych celeberytek jest naprawdę ogromny. Sklepy Jubistyl znajdują się m.in w Łodzi, Warszawie, Łowiczu, Bełchatowie oraz Koninie.

zegarek-lorus

jubistyl-bizuteria

jubistyl

fot. Michał Dąbrowski

Spotkania programu Akademia Mistrzów to wspaniała okazja do dzielenia się doświadczeniem przez osoby, które odniosły sukces w życiu zawodowym, przekazywania pozytywnej energii, zarażania pasją i promowania dobrych, biznesowych praktyk.

jubistyl

jubistyl

fot. Michał Dąbrowski

Czego nauczyłam się na spotkaniu z Ewą Ewart? Ta wybitna dziennikarka i dokumentalistka, laureatka prestiżowych nagród. Opowiadając o swoim życiu, motywowała nas do wytrwałości w dążeniu do celu. Zaraziła nas swoją charyzmą w pokonywaniu przeciwności losu mimo, iż czasem jest bardzo ciężko. Pani Ewa dała nam dobry przykład, że jeśli czegoś bardzo chcemy i zapracujemy na to, to nasze marzenia się spełnią.

jubistyl-opinia

 

Jubistyl

Firma Jubistyl z pewnością może być inspiracją dla kobiet, jeśli chodzi o wydobywanie piękna za pomocą biżuterii. Miałam okazję się o tym przekonać, wybierając dodatki dla siebie. Pierwszy sklep jubilerski powstał w Łodzi ponad czternaście lat temu. Po przez doświadczenie oraz ciekawą ofertę biżuteryjną cieszy się uznaniem oraz bardzo dobrą opinią na rynku. W sieci sklepów Jubistyl można znaleźć najmodniejszą biżuterię, unikalne i ciekawe wzornictwo w bardzo przystępnej cenie! W bogatej ofercie firmy każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno osoby ceniące elegancję i prostotę jak również ekstrawagancję i indywidualizm.

lorus-zegarki

jubistyl-zegarki

zegarek-lorus-zloty

jubistyl-celebrytki

bizuteria-jubistyl
jubistyl-bizuteria

www.jubistyl.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge