Ta książka motywacyjna odmieni Twoje życie w 2019 roku!

Vademecum dla każdego, dla kogo średnia krajowa i nudna praca to za mało. Fantastyczna książka motywacyjna, która pokazuje, że nie ma takiej rzeczy w życiu, której nie dałoby się zmienić odpowiednim podejściem. W 20 rozdziałach znajdziemy przepis na drogę do wolności, również tej finansowej. Po przeczytaniu można zrozumieć błędy, które popełniamy i zamienić je na działania, które dadzą nam szczęście.

książka motywująca

Książka motywacyjna

Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification. Zaprezentowana m.in w “Pytanie na Śniadanie” w TVP2.

Motywująca książka tak jak właśnie “Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?” potrafi cuda zdziałać w życiu człowieka. Kilka kartek z przesłaniem, które trafią w samo sedno mogą mieć wielką moc zmiany wszystkiego na lepsze. Nawet osoby, które na co dzień nie czytają książek, z pewnością poradzą sobie z tą bardzo czytelną publikacją. Książka napisana na podstawie doświadczeń i obserwacji. Autorka książki udowadnia również na podstawie swojego życia, jak łatwo można tak ustawić swoje życie, aby przestało nam “uwierać”.

Autorka, czyli…ja! To moja druga książka na koncie, jednak pierwsza o tematyce motywacyjnej. Przez wiele lat próbowałam zrozumieć co robią inni, że żyją w zgodzie ze sobą, nie muszą odbębniać pracy na etat, cieszą się wolnością finansową, zdrowiem i pozytywnym nastawieniem. W końcu i ja zaczęłam przygodę z wdrażaniem motywacyjnych recept, co bardzo szybko zaprowadziło mnie w miejsce, w którym znajduje się obecnie.

Posiadam swoją firmę, jestem wolna czasowo i finansowo. Kocham to, czym się zajmuję na co dzień i nie muszę znosić marudnych szefów. I co ciekawe, nawet mimo tego co jakiś czas idę popracować na tak zwany “etat” (jednak na swoich warunkach), bo kocham pracę z ludźmi. Jednak różnica polega na tym, że pracuje tylko tam, gdzie mam frajdę i wspaniałych ludzi. Nie mam już ciśnienia na wysokie zarobki czy awanse, bo to wszystko daje mi praca na własny rachunek. Jednym słowem, wybór należy do mnie. Nie ja jestem więźniem pewnych wyborów. I to w tym wszystkim jest najpiękniejsze!

–> TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

O czym jest moja książka motywacyjna?

To książka motywacyjna, po której przeczytaniu mamy siłę, aby zacząć żyć na nowo i to na swoich zasadach. Vademecum motywacji, które w 20 rozdziałach daje konkretne wskazówki, jak odmienić swoje myślenie, bo przecież wszelkie zmiany zachodzą najpierw w umyśle i to właśnie tam musimy dokonać metamorfozy. Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification.

Wyspa Bali jest jedynie metaforą wspaniałego życia bez zmartwień, nie mylcie więc jej z publikacją podróżniczą. Ta wyjątkowa książka motywacyjna w 20 rozdziałach zawiera klucz, który może stać się bezcenną motywacją do działania i początkiem zmian na lepsze. Ta książka pokazuje, że możemy żyć tak, jak chcemy i osiągnąć to, co innym wydaje się być niemożliwe.

Daje tak zwany “power” do działania i wskazuje, krok po kroku, drogę do wolności. Książka poświęcona m.in, sile prawa przyciągania, drodze do własnej wolności finansowej oraz sposobom, dzięki którym możemy znacząco odmienić swoje życie na lepsze. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka motywacji i wsparcia w realizacji swoich celów.

 • napisana w oparciu o własne doświadczenia
 • w prosty sposób daje 20 wskazówek, które po wdrożeniu od razu zmieniają nasze życie na lepsze
 • książka motywacyjna, dzięki której już setki osób odmieniły swoje życie i ruszyły ze swoimi pomysłami
 • polecana m.in przez TVP2 czy kobiece portale

–> TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

motywacyjna książka

Książka motywacyjna 2019

Jeżeli szukasz książki motywacyjnej, która zafunduje Ci wspaniały start to zdecydowanie warto sięgnąć książkę “Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”. Dlaczego taki tytuł? Ponieważ setki tysięcy osób lubi stronę “Kiedyś rzucę wszystko i wyjadę w Bieszczady”. Trochę pół żartem, trochę na serio każdy z nas marzy o tym, aby samodzielnie decydować o godzinie wstawania i kładzenia się spać, o urlopach i godzinach pracy. To leży po prostu w naturze człowieka.

I absolutnie nie krytykuje pracy na etat! Z własnego doświadczenia wiem, że nawet pracę na etat można dostosować do własnych potrzeb, do własnych upodobań. Tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić! Co ciekawe, zawsze pracując na etacie miałam całe wolne wakacje. Wszystko się da! Kwestia odpowiedniego podejścia i wiary oraz zastosowania pewnych trików, które opisałam w mojej książce.

W mojej książce motywacyjnej na 2019 znajdziecie również przekaz, dzięki któremu przestaniecie marnować czas na głupoty. Na bezproduktywne wlewanie w siebie nic nie wartych treści. Jednym z moich ulubionych rozdziałów jest rozdział “Z emeryturą nie czekaj do emerytury”. 

Wiele z nas żyje w przeświadczeniu, że dopiero na emeryturze będziemy mieć czas na wszystko. Teraz, kiedy jesteśmy młodzi, silni, mamy pracować od rana do nocy, mamy zarabiać, kupować, konsumować. Żyć aktywnie. Nie raz, nie dwa słyszałam od kogoś, że czasem zazdrości swojej babci czy dziadkowi, że mogą wstać o dowolnej porze, zjeść w spokoju śniadanie o 11:00, potem wybrać się na zakupy, mają czas na przyszycie guzika, na czytanie książki na tarasie, na godzinną rozmowę przez telefon z córką i wiele innych czynności.

Może warto jednak odwrócić trochę nasze myślenie, zaszczepiając w swojej podświadomości hasło, że „ja też tak mogę!”. Oczywiście leniwe życie nie powinno być celem samym w sobie, ale kiedy nasze życie zacznie wyglądać tak, jak byśmy tego chcieli, to wtedy bez problemu będziemy mogli pozwolić sobie na taki „dzień emeryta” w środku aktywnego tygodnia. Takie dni sprawiają, że wszystko to, do czego dążymy, nasze zarobki, nasze zakupy zaczynają nam sprawiać przyjemność.

Co z tego, że masz dobrą pracę i stać Cię na kupienie sobie zestawu pięknej, oryginalnej porcelany, skoro nawet nie masz czasu, aby siąść na spokojnie 66 Z emeryturą nie czekaj do emerytury i przez godzinę delektować się herbatą z tej pięknej, drogiej porcelanowej filiżanki?

–> TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

10 powodów, dla których warto czytać książki motywacyjne

 1. Już jedno trafne zdanie potrafi zapalić nam “lampkę” w głowie i dać receptę rozwiązanie różnych problemów
 2. W książkach motywacyjnych odnajdujemy bezpośrednie wskazówki odnośnie tego, jak zachować się w danej sytuacji, aby wyjść cało z jakiejś “opresji”
 3. Książki motywacyjne bardzo często pisane są w oparciu o konkretne doświadczenia autora, co potwierdza ich wiarygodność
 4. W książkach motywacyjnych możemy odnaleźć mnóstwo pozytywnych zdań, które nakręcą nas do zmiany, do wyjścia ze strefy komfortu
 5. W książkach motywacyjnych znajdujemy historie ludzi takich jak my, a nie zmyślone postaci
 6. Książka motywacyjna jest jak spotkanie z psychologiem czy psychoterapeutą, możemy otrzymać realne wsparcie
 7. W książkach motywacyjnych możesz znaleźć wiele ciekawych ćwiczeń i treningów, to dodatkowa wartość
 8. Wiele osób osiągnęło sukces właśnie dzięki czytaniu książek motywacyjnych (a nie powieści czy dramatów)
 9. Książka motywacyjna aktualna jest cały czas, możemy do niej sięgać wiele razy, bez konieczności czytania od pierwszej strony
 10. Książka motywacyjna noszona w damskiej torebce może poratować dobrym słowem zawsze wtedy, gdy mamy wolną chwilę np. podczas jazdy komunikacją miejską czy podczas podróży pociągiem

książka motywacyjna na 2019

–> TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge