Koncerty na które chętnie pójdzie modowa blogerka

Mam na myśli oczywiście siebie ;). Lato to idealny czas na koncertowanie, wyjazdy na festiwale i wszelkie inne muzyczne imprezy. Razem z www.eventim.pl wybrałam kilka takich koncertów, na które chciałabym się wybrać z powodów sentymentalnych.

Od kiedy pamiętam bywanie na koncertach było jednym z moich ulubionych sposobów na spędzenie weekendu. Kiedy jeszcze nie miałam osiemnastu lat chodziłam na koncerty do małych klubów w pobliżu mojego miasta. Klimat takich koncertów był absolutnie niesamowity i niepodrabialny. Małe salki koncertowe, tłumy ludzi pod sceną, kłęby papierosowego dymu, słabe nagłośnienie i bilety po kilka czy kilkanaście złotych. Najlepsze wspomnienia mam właśnie z tego typu wydarzeń. Później zaliczyłam wiele muzycznych dużych festiwali i koncertów. Mam nadzieję, że jeszcze wiele z nich przede mną. Razem z serwisem www.eventim.pl, na którym możecie kupić bilety – wybrałam dla Was te koncerty, na których planuje się pojawić, albo po prostu chciałabym być. Ciekawa jestem, czy ktoś z Was również jest fanem albo fanką tych zespołów 😀

The Doors – Alive

Moja wielka przygoda z zespołem The Doors zaczęła się od przeczytania biografii wokalisty tego zespołu czyli Jima Morissona. Zafascynowała mnie jego filozofia życia, która szybko przerodziła się w fascynację jego psychodeliczną muzyką oraz jego głosem. Najlepszy na świecie „tribute band” The Doors wystąpi podczas trzech koncertów w naszym kraju. 19 września grupa zagra w krakowskim klubie Studio, następnego dnia przeniesie się do Eteru we Wrocławiu, a 21 września da koncert dla warszawskiej publiczności w legendarnym Palladium. Bilety znajdziecie tutaj.

Funeral For A Friend

Kiedy byłam nastolatką, zdarzało mi się spędzać trochę czasu na internetowych czatach. Tam poznałam elitarną grupę fascynatów muzyki emo. To było coś zupełnie nowego, coś, czego jeszcze w Polsce wcześniej nie było. Zaprzyjaźniłam się z wieloma ludźmi, którzy słuchali tej muzyki i codziennie posyłali mi nowe kawałki albo pokazywali nowe kapele (m.in. właśnie Funeral For A Friend). To były jeszcze czasy, kiedy nie było Tokio Hotel i nikt nie kojarzył muzyki emo ze smutnymi dzieciakami z czarną grzywką, ubranymi na czarno, z wiecznie zdołowaną miną. Emo to było brzmienie, teksty, filozofia życia. Zespół Funeral For A Friend wystąpi 11 października w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później, 12 października, w poznańskim klubie Pod Minogą. Bilety kupisz tutaj.

Nickelback

Chyba większość ich fanów zaczęła ich kochać po tym, jak cały świat usłyszał o nich po wydaniu singla „How You Remind Me”. Ja również pokochałam zachrypnięty głos, jaki posiada wokalista zespołu czyli Chad Kroeger. Przeżyłam wiele romantycznych chwil w Nickelback w tle, dlatego mam do nich ogromny sentyment. Zespół wystąpi 2 listopada 2013 w Warszawie na Torwarze. Bilety kupisz tutaj.

źródło zdjęcia: www.whowhatwear.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge