Konkurs! Wygraj kultową lodówkę w stylu retro od Amica [WEŹ UDZIAŁ]

Konkurs! Do wygrania piękna lodówka w stylu retro, duża i przepiękna od Amica! Lodówka ma wyjątkowy design, będzie oryginalną ozdobą każdej kuchni. Lodówka wygląda naprawdę wyjątkowo i “zrobi” cały klimat w kuchni. Konkurs jest prosty i szybki, warto więc spróbować szczęścia i wziąć udział!

Konkurs – do wygrania retro lodówka od Amica!

1️⃣ Polub @musthavefashion_pl
2️⃣ Polub @amicaagd
3️⃣ Wpisz jeden dowolny wyraz pod zdjęciem konkursowym
4️⃣ Zaproś 3 osoby do zabawy

Konkurs trwa od 21.05 do 04.06. Powodzenia!

LINK DO KONKURSU – TUTAJ

Sprzęt AGD w stylu retro – gdzie go kupić i ile kosztuje? [CENY]

W moim domu pojawił się sprzęt AGD od Amica z serii retro, wprawdzie nie lodówka, ale retro piekarnik. Słowem wstępu przypomnę tylko, że od roku remontuję stary, 70-letni dom i przeprowadzam jego spektakularną metamorfozę. Wszystkie sprzęty AGD są polskiej marki Amica. Wyjątkową serią jest seria retro Amica, w ramach której można kupić zarówno retro lodówkę (zobacz kolory i ceny na stronie Amica), jak i retro piekarnik. Jestem zachwycona efektem, jaki powstał po połączeniu wszystkich tych elementów w mojej kuchni. Ciekawostką jest fakt, że w przypadku polskiej marki Amica, designerski retro sprzęt AGD można dostać w bardzo przyjaznych cenach. Zaletą dla mnie jest również to, że mam sprzęt naszej rodzimej, polskiej marki, którą pamiętają jeszcze nasze babcie. To się nazywa prawdziwe retro. 

piekarnik retro amica

piekarnik retro Amica w moim domu

Retro lodówka Amica – funkcje

Ta lodówka zachwyca swoim wyglądem i nie można przejść obok niej obojętnie. Dostępna jest jeszcze w innych kolorach, takich jak baby-blue, czarna, bordowa oraz czerwona. Ten model lodówki jest bardzo oszczędny w kwestii zużycia prądu. Lodówka z klasą E, do której należy ta w stylu retro zużywa o 20% energii mniej niż urządzenie z klasą F. Lodówka posiada dedykowany pojemnik na warzywa i owoce, dzięki czemu zawsze będą świeże i pachnące. Przydaje się również dodatkowa półka na butelki.

Amica wdrożyła również bardzo ciekawe rozwiązanie Flexi Shelf. Dzięki temu, gdy coś się nie chce zmieścić, można zaaranżować przestrzeń w lodówce po swojemu. Można przestawiać i wyjmować półki tak, jak tylko potrzebujemy. I dzięki temu zyskujemy więcej miejsca dzięki elastycznym elementom wyposażenia lodówki. Lodówka retro od Amica posiada również m.in automatyczne odszranianie oraz elektroniczne sterowanie.

Retro lodówka Amica – zobacz kolory i ceny na stronie Amica

LINK DO KONKURSU – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge