Wakacyjna stylizacja: koralowa maxi dress + złota biżuteria

Nie sądziłam, że założę kiedyś maxi dress. Zawsze uważałam, że takie fasony zarezerwowane są dla wysokich dziewczyn. Koralowa długa sukienka całkowicie odmieniła moje podejście do takiej długości sukienek.

Od kiedy tylko zaczęły się wakacje, praktycznie wszędzie otaczają mnie zdjęcia z pokazów mody albo sesji zdjęciowych, gdzie wysokie dziewczyny spacerują po mieście, albo po plaży w długich, powłóczystych sukienkach. Nie ukrywam, że JA w takiej sukience mogę wybrać się raczej tylko na eleganckie wyjście, bo do mojego 1,60 cm muszę zakładać dosyć wysokie buty na obcasach. Niemniej moje marzenie o wyjściu w takiej maxi dress zostało spełnione, i muszę przyznać, że chyba nie ma oczekiwanego przeze mnie dramatu ; )

Kocham połączenie koralowych odcieni ze złotem. Obydwa kolory są bardzo ciepłe i przyjemne, dlatego zestawienie ich razem jest podwójnie przyjemne.Biżuteria to komplet ręcznie robionej włoskiej biżuterii z LANEVE.PL. Jestem absolutnie zakochana w tych ręcznie robionych cudach. Sukienka z FASHIONATA.PL jest moją pierwszą maxi dress i chyba nie ostatnią. Coś czuje, że w szafie pojawią się niedługo kolejne, teraz chciałabym spróbować zestawić je w bardziej miejskiej stylizacji. Zoabaczymy czy mi się uda, a tymczasem zostawiam Was z koralową stylizacją.

Koralowa sukienka
Sukienka koralowa
Długa sukienka koralowa
Maxi dress koralowa
Koralowa sukienka maxi dress długa
Sukienka koralowa długa
Złota biżuteria
Sukienka elegancka koralowa
Elegancka sukienka koralowa
Koralowa maxi dress elegancka
Koralowa sukienka
Elegancka złota torebka
Złota bransoletka elegancka
Bransoletka złota elegancka
Złoty naszyjnik elegancki
Naszyjnik złoty elegancki
Złote kolczyki elegenckie
Czarne buty na platformie deezee
Buty na platformie czarne
SUKIENKA – FASHIONATA.PL | BIŻUTERIA – LANEVE.PL | TOREBKA – NO NAME | BUTY – DEEZEE | PASEK – SECOND-HAND |

Comments

  1. avatarMajka says

    Wyglądasz jak księżniczka, już któryś raz ; ) piękna sukienka, a biżuteria to już w ogóle BAJECZNA!

  2. avatarananke says

    Zdjęcie 10 od góry fatalne, jakby ktoś Ci głowę przekręcił:) Poza tym suknia przecudnej urody, dodatki toże, ale buty odbierają stylizacji 90% uroku. Koszmarne. Kojarzą się ze stylizacjami aktorów komediowych teatru greckiego, a oni elegancją nie grzeszyli. To oczywiści tylko moje zdanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge