Jadalnia rustykalna w moim 70-letnim domu – HOT or NOT?

Jadalnia i kuchnia z salonem to zdecydowanie serce każdego domu. U mnie również w tym miejscu przebywa się najczęściej. Postawiłam na drewniany stół, wiklinowe lampy i dla ożywienia całości, błękitne krzesła. Uroku dodają zasłony w delikatne, biało-beżowe pasy. Tak wygląda moja wymarzona jadalnia.

jadalnia rustykalna

Jadalnia rustykalna

To nie jest tak, że skoro już zrobiłam remont starej, 70-letniej chaty, to muszę zachować starodawny styl. Wiele osób mi to “wytyka”, ale mnie dziwi zamknięcie w schematach. W mojej jadalni jest dużo drewna, naturalne kolory, ale nie widzę problemu, aby pojawiły się również bardziej nowoczesne elementy takie jak na przykład designerskie krzesła w kolorze baby-blue (link i cena tych krzeseł TUTAJ). Pastelowe krzesła w kolorze baby-blue od Noonnoon.pl. Krzesła idealnie pasują do wnętrz w stylu skandynawskim czy nowoczesnym. Błękit ma moc uspokajającą, dlatego wprowadzenie tego koloru do wnętrz domu pomoże się zrelaksować. Krzesło jest wykonane z wytrzymałego tworzywa o matowym wykończeniu. 

Polecam Wam sklep Noonnoon.pl z racji tej, że znajdziecie w ich sklepie rzeczy unikalne, oryginalne, w ciekawych formach. O moje krzesła bardzo często pyta wiele osób, gdyż wyróżniają się one na tle innych i to wzbudza zainteresowanie. Dla twórców sklepu inspiracją są wielkie projekty, niebanalne rozwiązania i sztuka użytkowa. To producenci i jedni z głównych dystrybutorów krzeseł na polskim rynku. Czystość form, klasyczny dobór materiałów, dbałość o szczegóły i niepospolita stylistyka cechują wszystkie produkty NOON//NOON

jadalnia w stylu rustykalnym

błękitne krzesła ze sklepu Noonnoon.pl

Bardzo istotnym elementem jadalni rustykalnej jest oczywiście dębowy stół w tym właśnie stylu. Postawiłam na indywidualny projekt, który wykonała Fabryka Stołów Sowacki. Chciałam mieć taki mebel przypominający również trochę stół w stylu wiejskim. Firma Sowacki połączyła TEN model dębowego stołu 004 z indywidualnym projektem i tym sposobem powstał mój unikalny mebel. Stół zachwyca każdego, kto odwiedza mój dom. 

CZYTAJ: Rustykalny stół w mojej kuchni – ile kosztował, gdzie go zamówić?

Zobacz niesamowite modele stołów na Sowacki.pl

Rustykalne i loftowe stoły Sowacki posiadają niesamowitą historię. Drewno do stołów z dębu rozbiórkowego pochodzi… z Rumunii, z rozbiórek starych chałup i stodół. Wiek drewna to około 300 lat! Stąd drewno to nazywane jest “transylwańskim”, ponieważ częściowo drewno pochodzi z tamtego rejonu Rumunii. Jednym słowem każdy stół jest wyjątkowy, unikatowy, oryginalny, jedyny w swoim rodzaju. Oglądając realizacje Fabryki Stołów Sowacki od razu można zauważyć, że każda produkcja jest wyjątkowa. Ile kosztuje taki stół? Każda wycena jest indywidualna. Mój stół jest w cenie 3.800 zł.

Więcej artykułów na moim blogu:

jadalnia rustykalna

jadalnia rustykalna w moim domu

designerskie krzesła w kolorze baby-blue – link i cena tych krzeseł TUTAJ

zobacz niesamowite modele stołów na Sowacki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge