Koralowa ramoneska i sweter nude w oversize’owej stylizacji

Czy kolor koralowy to jeszcze pastelowy czy już nie koniecznie? Kupienie koralowej ramoneski tkwiło na mojej liście zakupów od miesiąca, ale w końcu udało mi się ją zdobyć.

Od samego początku kiedy to zapragnęłam mieć w swojej szafie kurtkę w kolorze koralowym, widziałam ją z moim miękkim długim swetrem w kolorze nude. Sweter ten już nieco wyciągnięty od ciągłego eksploatowania, ale kocham takie oversize’owe rzeczy, mimo że wcale nie koniecznie wyglądam w nich dobrze. Trudno. Zawsze kiedy nie mam w co się ubrać na spacer/zakupy/łotewer wrzucam właśnie legginsy i ten sweter, a na to jakąkolwiek kurtkę. Z racji tego, że z miasta z reguły wracam obładowana zakupami, to nie biegam z mini kopertówką, tylko z konkretną torbą w rozmiarze XXL.

Kiedyś byłam zdania, że ramoneska to coś, co nigdy nie zajmie mojego cennego miejsca na wieszakach. Ramoneski praktycznie cały czas są modne i nie ma sezonu, żeby one ot tak, zniknęły gdzieś, w odmętach rzeczy passé. Przekonałam się do tego typu kurtek, choć nie było łatwo. Największym problemem było dla mnie to, że w takiej kurtce czułam się dziwnie “męsko”, ale jak się okazuje koralowa ramoneska znaleziona na Cudmoda.pl wcale męska nie jest. I chwała jej za to!

Ramoneska koralowa
Ramoneska
Torba XXL
W koralowej ramonesce
Łososiowa kurtka
Kurtka ramoneska koralowa
Łososiowa kurtka i sweter nude
Sweter nude
Koralowa ramoneska

KURTKA – CUDMODA.PL, 149 ZŁ | SWETER – SHEINSIDE.COM, 30$ | LEGGINSY – MARILYN, 29 ZŁ | TORBA – DIVERSE, 69 ZŁ | BUTY – H&M, 129 ZŁ

Przy współpracy z LaModa.pl

Comments

  1. avatarqpapa says

    o boże… powinni karać za coś takiego – widziałaś kiedyś ramoneskę ? wiesz czym się wyróżnia ? nie wierzę… skład Twojej pseudokurtki – 57% pu (poliuretan) • 43% wiskoza • podszewka 100% poliester, a skład RAMOSESKI TO 100 % SKÓRA .

    dzieciaki, stroicie się w jakieś plastikowe kurtki, a pojęcia nie macie o klasyce…

  2. avatarUla says

    Wow, bardzo mi się podobają takie kolorowe klimaty. Są idealne na wiosnę i myślę, że nie ma co popadać w sztywne ramy, że jak kurtka skórzana, to tylko czarna. Stawiajmy na kolory! Sama noszę taki model i podoba mi się z każdym założeniem coraz bardziej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge