Kosmetyczny prezent na Walentynki – zadowoli KAŻDEGO faceta!

Miłosne święto to nie tylko słodkie chwile z bliską osobą, ale również coroczne dylematy odnośnie tego co kupić swojemu facetowi na prezent. Mężczyzn nie łatwo zadowolić w tej kwestii, ponieważ mają oni specyficzne wymagania. Jakie kosmetyki pasują dla faceta? Podarunek z reguły musi być męski. Z charakterem. 

kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyczny prezent na Walentynki

Szukając kosmetycznego prezentu dla faceta nie sugeruj się tylko czarnym opakowaniem. Liczy się skład oraz jakość produktów, a w tej kwestii większość z nich nie jest zadowalająca. Mężczyźni o wiele mniej znają się na składach kosmetyków, a marki cały czas to wykorzystują. Dlatego cała nadzieja w… kobietach! To one powinny zaopatrywać swoich mężczyzn w kosmetyczne produkty z jak najbardziej naturalnym, zdrowym składem. Kosmetyczny prezent na Walentynki to połączenie praktycznego, ale i eleganckiego podarunku. Co powiecie na kosmetyki Unit4men, które zostały nagrodzone jako Kosmetyczny Produkt Roku Men’s Heath 2020? Lepszej rekomendacji chyba nie potrzeba. 

Zobacz produkty + ceny na stronie unit4men.pl

Kod zniżkowy -20% na hasło musthavefashion, ważny na artykuły bez promocji

Każdy produkt marki Unit4Men® zawiera wyłącznie naturalne substancje aktywne. Kosmetyki posiadają bardzo męskie, czarne opakowania. Można je zamówić w specjalnym pudełku, dzięki czemu będą już idealnie przygotowane pod walentynkowy prezent. Wasz mężczyzna z pewnością to doceni, że dostał coś wyselekcjonowanego. Ciekawostką jest również zapach produktów. Cała marka Unit4Men® dostępna jest w jednej, niezwykle męskiej linii zapachowej. Koniec z mieszaniem zapachów różnych kosmetyków. Zapach linii CITRUS&MUSK został stworzony przez światowej sławy perfumiarzy i łączy w sobie świeże, cytrusowe nuty z intrygującymi, cięższymi nutami kardamonu i piżma. Moim zdaniem te produkty to idealny kosmetyczny prezent na Walentynki.

męskie kosmetyki dobry skład

W skrócie o marce Unit4men:

  • produkty PREMIUM, o naturalnym składzie (OD 92% DO 98% składników naturalnych), wyjątkowych męskich zapachach, w męskich, ekskluzywnych i minimalistycznych zarazem opakowaniach.
  • nagrody: Linia otrzymała nagrodę Qltowy kosmetyk 2019, w listopadzie 2020 – 2 produkty uzyskały tytuł – Kosmetyczny Produkt Roku Men’s Heath 2020, międzynarodowa nagroda za design  w konkursie Indigo Design Award 2020, Olej Amber& Vanilla z serii limitowanej został nominowany do Doskonałość Roku magazynu Twój Styl 2020
  • Kosmetyki polecają znani i lubiani, m.in.: Jakub Roskosz, Modny Tata, Jakub Kucner, Ewa Mrozowska; aktorzy: Rafał Szatan, Michał Czarnecki, Grzegorz Pawlak, sportowcy: mistrz świata Piotr Nowakowski, Miłosz Sowiński, Tomasz Węcławowicz, Krzysztof Żelowski, Piotr Łobodziński, Łukasz Kalaszczyński, i inni.

naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Specjalna linia dla “brodaczy”

Spośród kosmetyków marki Unit4Men® warto wyróżnić serię do pielęgnacji brody. Aktualnie brodatych mężczyzn jest już chyba więcej, aniżeli tych bez zarostu. Nie dziwne więc, że marki kosmetyczne tworzą produkty do ich pielęgnacji. W sklepie dostępny jest szampon do brody czy olej do brody, zestaw barberski oraz kartacz do brody. Prawdziwi “drwale” z pewnością docenią taki kosmetyczny prezent na Walentynki.

Jak przekonać swojego faceta do używania profesjonalnych kosmetyków?

Z mężczyznami bywa różnie, jeśli chodzi o ich podejście do pielęgnacji. Jedni używają mydła do wszystkiego, inni podkradają kosmetyki swoim kobietom, a jeszcze inni posiadają większy wachlarz produktów od swojej drugiej połówki, ale nie koniecznie dobrze dobranych do swoich potrzeb. Cała nadzieja w kobietach, które mają większy wpływ na swoich mężczyzn, aniżeli wszystkie reklamy razem wzięte. Walentynki to idealna okazja do tego, aby podarować swojemu facetowi elegancki zestaw kosmetyków. Męskich, naturalnych i wyselekcjonowanych. Takich właśnie jak Unit4Men®.

W męskiej kosmetyczce wystarczy kilka porządnych pozycji. Zaletą produktów Unit4Men® jest to, że wszystkie kosmetyki mają ten sam zapach. Mężczyźni lubią, gdy coś jest proste i konkretne. Bez zbędnych “udziwnień”. Warto dodać, że te kosmetyki dla mężczyzn pozbawione są negatywnych składników, takich jak: siarczany (SLES, SLS), sztuczne barwniki, parabeny, silikony, czy oleje mineralne. Czyli jednym słowem dajesz swojej drugiej połówce coś, co wyróżnia się na tle innych, podobnych produktów. 

męskie kosmetyki naturalne kosmetyki dla mężczyzn z dobrym składem kosmetyczny prezent na walentynki

Zobacz produkty + ceny na stronie unit4men.pl

Kod zniżkowy -20% na hasło musthavefashion, ważny na artykuły bez promocji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge