Kupuję dodatki do domu, a przy okazji odbieram voucher na wakacje

Dekorowanie domu to czysta przyjemność. Spędzam “długie godziny” na oglądaniu różnych dekoracji, mebli czy produktów do urządzenia różnych pomieszczeń. Korzystając z platformy zakupowej Erli.pl, zupełnie przy okazji, bez żadnych haczyków odbieram voucher na 5 dni wakacji nad morzem.

rustykalne dodatki

Metamorfoza mojego domu

Część z Was zna już historię remontu mojego domu. Równo rok temu podjęłam się zadania przeprowadzenia spektakularnej metamorfozy starego, 70-letniego domu na wsi. Takiej chatki, która na pierwszy rzut oka wygląda na ruinę, na obiekt do zburzenia. Ponieważ nigdy nie ocenia się książki po okładce, moja intuicja mówiła mi, że ten dom może kryć w sobie wspaniałe możliwości. I nie pomyliłam się! Po ekspertyzie budowlanej okazało się, że zarówno bale, jak i konstrukcja dach oraz sam dach są w rewelacyjnym stanie jak na dom z 1949 roku. Remont  starego domu na wsi powolnie toczył się przez rok czasu. 

W końcu pod koniec marca tego roku nareszcie mogłam się przeprowadzić. Teraz czas na drugi etap całego przedsięwzięci czyli aranżowanie całego domu. I choć dom nie jest duży, bo łącznie ma około 80 m2, tak pracy przy urządzaniu całego domu jest naprawdę sporo. Kurierzy przywożą różne dodatki czasem i po kilka razy dziennie. Spędzam sporo czasu w Internecie w poszukiwaniu inspiracji na dekorowanie wnętrz. Piękne dodatki są w stanie bardzo szybko odmienić dom, dlatego szukam ich bardzo intensywnie. 

Gdzie robię zakupy? Od kiedy odkryłam platformę zakupową Erli.pl (działa na podobnej zasadzie jak Allegro czyli zbiera oferty z setek różnych sklepów), kupuję już głównie za pośrednictwem tego serwisu. Dlaczego? Ponieważ każdy zakup wynagradzany jest punktami lojalnościowymi, a po uzbieraniu ich w ilości 1285 szt. otrzymuję… voucher na darmowe wakacje nad morzem, 5 dni dla 4 osób w pięknym apartamencie! Jak się okazało, bardzo szybko udało mi się uzbierać taką liczbę punktów. Zasada jest prosta. Jedna złotówka to jeden punkt. Czyli musicie zrobić zakupy za kwotę 1285 zł i… darmowe wakacje nad morzem są Wasze!

Odbierz darmowe wakacje nad morzem – TUTAJ

Co kupiłam na Erli.pl?

Pokażę Wam moje największe zdobycze. Pierwszą z nich jest ten pleciony, wiszący fotel w stylu boho. Zapłaciłam za niego jedyne 140 zł i uważam, że bardzo jest wart swojej ceny. Kolejna piękna rzecz to rustykalny wieszak na ubrania. Mimo tego, iż posiadam garderobę, to taki wieszak przyda mi się na wyselekcjonowanie moich ulubionych rzeczy. Sam w sobie jest piękną ozdobą. Kosztował niecałe 300 zł. Również niedrogo moim zdaniem. 

Udało mi się zdobyć tam również w bardzo dobrych cenach piękne boho dodatki takie jak lustrzana ścienna dekoracja czy doniczki ceramiczne (w cenie 77 zł jedna, bardzo dobra cena). Ponieważ nie samymi dekoracjami “człowiek żyje”, zafundowałam sobie komplet zdrowych, ceramicznych garnków, do których absolutnie nic nie przywiera (cena 149 zł za cały komplet!) oraz patelnię do naleśników granitową za całe 47 zł. I zanim się obejrzałam, wydałam te 1285 zł i mogę już jechać na darmowe wakacje nad morze. To takie proste, że aż sama czasem nie mogę uwierzyć, że nie ma tam żadnych haczyków. Ale nie ma i tego możecie być pewni. Sprawdziłam.

doniczka boho fotel boho pleciony wieszak na ubrania rustykalny kupowanie przez erli

Platforma zakupowa Erli.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge