Powiększanie ust bez igły – moja relacja z zabiegu LIPLASE

Która kobieta nie marzy o pełnych i dużych ustach? Okazuje się, że można poprawić ich kształt bez użycia igły oraz bez użycia wypełniaczy. Wystarczy laser i 20 minut wolnego czasu. Zabieg Liplase poprawia kształt i kontur ust bez żadnej ingerencji. Jak moje wrażenia?

liplase zabieg

Liplase Warszawa

Może i nie posiadam ust jak Angelina Jolie, ale póki z dala trzymam się od wszelkiego rodzaju sztucznych wypełniaczy. Jednak pewnego dnia usłyszałam o zabiegu Liplase, który polega na delikatnym powiększeniu ust bez igły, a tylko za pomocą lasera. Cały zabieg trwa 20 minut i jest bezbolesny, naturalny i bezpieczny. Laser pobudza komórki do biostymulacji, czyli  produkcji nowego kolagenu i elastyny w obszarze ust, poprawia się mikrokrążenie, wydobywa czerwień wargowa, i tym samym sprawia, że delikatnie się one powiększają i ujędrniają, poprawia się ich kształt oraz zagęszczenie.. Zabieg wykonałam w klinice JetSet, która mieści się w Hiltonie, w samym sercu Warszawy. Jestem bardzo zadowolona z efektu oraz jakości wykonania. Możecie śmiało zapisywać się tam na zabieg Liplase, ponieważ miejsce to sprawdziłam już na sobie. Bardzo polecam.

Zabieg Liplase – zobacz cenę zabiegu

Ciekawostką jest fakt, że laser Fotona i cała platforma z nim związana jest rzadko spotykana w klinikach medycyny estetycznej, ponieważ jest to niezwykle nowoczesne jak i bardzo kosztowne urządzenie. Dlatego też nie każdy gabinet może pozwolić sobie na wykonywanie zabiegu Liplase. Warto też udawać się jedynie do sprawdzonych miejsc. Takim miejscem zdecydowanie jest klinika JestSet w Warszawie. Od samego wejścia spotkanie się z profesjonalizmem, elegancją i miłą kadrą.

Efektem zabiegu LipLASE, czyli Laserowego Odmładzania Ust jest:

  • ujędrnienie ust
  • poprawa kolorytu, wydobycie czerwieni wargowej
  • wypłycenie zmarszczek, wygładzenie ust
  • naturalne powiększenie objętości
  • wyraźnie odmłodzenie ust

liplase efekt

liplase warszawa, efekt po zabiegu

Zabieg Liplase – na czym polega?

Zabieg ten jest alternatywą dla osób, które obawiają się sztucznych wypełniaczy oraz bólu związanego z użyciem igły podczas powiększania ust. To zabieg dla osób, którym zależy na naturalnie pełnych i jędrnych ustach. Jest to szybki i bezpieczny sposób na odmłodzenie ust, delikatne powiększenie rozmiaru oraz poprawienie kształtu ust bez iniekcji i implantacji wypełniaczy. Uzyskany efekt jest całkowicie naturalny i trwały! Efektem jest poprawiony kształt ust bez efektu przerysowania i zmiany ich kształtu. Procedura jest bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

liplase efekty

liplase warszawa, efekt po zabiegu

LipLASE, czyli Laserowe Odmładzanie Ust polega na naświetlaniu okolicy ust wraz z czerwienią wargową laserem Er:YAG, który dostarczy odpowiednią energię bezpośrednio do tkanek. Specjalny tryb SMOOTH idealnie opracowuje okolicę warg i błony śluzowej. Istniejące włókna kolagenu i elastyny napinają się pod wpływem bodźca energetycznego, poprawia się mikrokrążenie, wydobywa czerwień wargowa, a przesuszona skóra wyłuszcza dając gładkie, jędrne oraz pełniejsze usta. Ostatecznym efektem zabiegu jest ujędrnienie i zwiększenie objętości czerwieni wargowej, a także redukcja zmarszczek wokół ust. Zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów, przeprowadzanych w odstępie miesiąca. 

liplase na czym polega

liplase warszawa, w trakcie zabiegu

Jak moje wrażanie po zabiegu Liplase?

Zabieg Liplase trwał około 20 minut. Musiałam założyć specjalne okulary i w zasadzie to wszystko. Można być również w swoich ubraniach. Od razu po zabiegu wstajemy i idziemy do domu. Nie ma żadnych zaleceń typu nie jeść, nie pić, nie całować się. Podczas zabiegu laserem o wyglądzie długopisu odczuwa się delikatne ukłucia i uczucie ciepła. Kilka razy to ukłucie delikatnie zabolało, ale to absolutnie do wytrzymania, jak ukłucie komara. Usta po zabiegu są pełniejsze i mają dużo ładniejszy kontur. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu.

liplase w warszawie

z Panią Adrianą, właścicielką kliniki JetSet w centrum Warszawy

Zabieg Liplase – zobacz cenę zabiegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge